آنچه در این مقاله می‌خوانید

ارسال میگو به بلاروس چگونه انجام می‌شود؟

ارسال میگو به بلاروس

بلاروس یکی از کشورهای قرار گرفته در حوزه اروپای شرقی است که هیچ‌گونه مرز آبی ندارد و به همین دلیل هم امکان صید میگو را نخواهد داشت. از طرف دیگر، مردم بلاروس علاقه زیادی به غذاهای دریایی به خصوص میگو دارند. به همین دلیل، افراد زیادی از کشورهای حوزه خلیج فارس و دریای خزر، میگوهای باکیفیتی را به این کشور ارسال می‌کنند. از این رو، ما قصد داریم در این مقاله از ترابرنت، اطلاعاتی درباره نحوه ارسال میگو به بلاروس در اختیار شما قرار دهیم. اگر شما هم می‌خواهید این کسب‌وکار بین‌المللی را آغاز کنید، تا پایان همراه ما باشید.

اهمیت میگو در سلامتی

اهمیت میگو در سلامتی

در دریاها و اقیانوس‌ها، موجودات بسیار زیادی وجود دارد که یکی از محبوب‌ترین آنها، میگو است. میگو خواص بسیار زیادی برای بدن دارد و به همین دلیل هم اغلب پزشکان، مصرف مداوم آن را توصیه می‌کنند. شاید برای شما جالب باشد که میگو می‌تواند تا حد خیلی زیادی از آلزایمر جلوگیری کند. به همین دلیل هم افراد بسیار زیادی در سراسر جهان، به دنبال میگوهای باکیفیتی می‌گردند تا بتوانند به سلامت جسم و ذهنشان دست پیدا کنند.
کشورهایی که مرز آبی ندارند، نمی‌توانند میگوی مورد نیاز خود را به صورت داخلی تامین کنند. این کشورها مجبور می‌شوند برای تامین غذاهای دریایی مانند میگو و ماهی، این مواد را از کشورهایی که دریا دارند، وارد کنند. یکی از این کشورها، بلاروس است که برای تامین میزان میگوی مورد نیاز خود، این ماده غذایی فوق‌العاده را از کشورهای مختلفی مانند ایران وارد می‌کند. از سوی دیگر، شما می‌توانید برای کسب سود بیشتر خود، فرایند ارسال میگو به بلاروس را خودتان انجام دهید.

اگر می‌خواهید بار خود را به خارج از کشور ارسال کنید. مطالعه مقاله ارسال بار به خارج از کشور برای شما مناسب است.

درباره بلاروس

پیش از این که جزئیات صادرات میگو به بلاروس را در اختیار شما قرار دهیم، بد نیست بدانید که بلاروس، کشوری است که سراسر آن را خشکی فرا گرفته و با کشورهای اوکراین، روسیه، لهستان، لتونی و لیتوانی همسایه است. پایتخت بلاروس، شهر مینسک بوده که یکی از شهرهای بسیار مهم و پرجمعیت این کشور نیز شناخته می‌شود. از دیگر شهرهای بلاروس، می‌توان به گومل، برست،گرودنو، موگلیف و ویتبسک اشاره کرد.
بر اساس اطلاعات ارائه شده از طرف سازمان سرشماری و آمار، کشور بلاروس بیشتر از 9 میلیون نفر جمعیت دارد. مساحت این کشور کمی بیشتر از 207 کیلومتر مربع است که با توجه به این مسئله و حتی میزان جمعیت آن، می‌توان متوجه شد که بلاروس، کشوری نسبتا کوچک با جمعیت کم است.

صادرات میگو به بلاروس

صادرات میگو به بلاروس

برای آگاهی از شرایط ارسال بار از آمریکا، به مقاله ارسال بار از آمریکا به ایران مراجعه کنید.

در حال حاضر، بیشتر مردم به دنبال روش‌های سالم‌خوری و تغییر سبک زندگی خود هستند. همان‌طورکه پیش از این نیز گفتیم، غذاهای دریایی و به خصوص میگو، تاثیر بسیار زیادی در این زمینه دارند و به افراد کمک می‌کنند تا بیشترین پتانسیل را در فعالیت‌های مختلف داشته باشند.
در این شرایط است که صادرات میگو به بلاروس می‌تواند یک گزینه فوق‌العاده سودآور برای شما در نظر گرفته شود. در کشور ایران، خوشبختانه ما از خلیج فارس و دریای خزر بهره‌مند هستیم و با صید و ارسال میگو به بلاروس و فروش آن با قیمت مناسب، می‌توانیم سود بسیار زیادی به دست بیاوریم. با این ‌حال، برخی نکات هستند که باید حتما برای صادرات میگو به بلاروس به آنها توجه زیادی داشته باشید.

روش ارسال میگو به بلاروس

درصورتی‌که شما هم می‌خواهید فرایند صادرات میگو به بلاروس را آغاز کنید، باید بدانید که روش‌های متعددی پیش روی شما قرار دارند و قبل از همه چیز، باید در ابتدا هر یک از این روش‌ها را بشناسید. در قدم بعدی، برای شما عزیزان توضیح می‌دهیم که در میان این روش‌ها، کدام یک از آنها برای صادرات میگو گزینه مناسب‌تری هستند.

برای آگاهی از نحوه صادرات خرما، به مقاله ارسال خرما مراجعه کنید.

֎ روش زمینی

در روش زمینی، محموله میگوی شما با استفاده از کامیون‌های ترانزیت یخچال‌دار، به کشور بلاروس ارسال می‌شود. در این روش، شما باید از خودروهای مجهزی استفاده کنید و مطمئن شوید که در طول مسیر، میگو فاسد نمی‌شود. به همین دلیل هم باید حتما با راننده مورد نظر خود درباره سیستم خنک‌کننده یخچال ترانزیت صحبت کنید.
در روش زمینی، شما می‌توانید از راننده کامیون بخواهید که به آدرس مبدا شما در ایران آمده و بعد از بارگیری میگو درون کامیون یخچال‌دار، به گمرک رفته و بعد از انجام کارهای گمرکی و عبور از مرز، میگو را به بلاروس برساند. مهم‌ترین مزیت این روش، هزینه مقرون‌به‌صرفه آن و درب به درب بودن فرایند بارگیری و تخلیه بار میگو است.

֎ روش دریایی

روش دریایی ارسال میگو به بلاروس

در صورتی که قصد حمل بار به تاجیکستان را دارید، مقاله حمل بار به تاجیکستان به شما توصیه می‌شود.

همان‌طورکه در ابتدای این مقاله هم گفتیم، کشور بلاروس هیچ‌گونه مرز آبی ندارد و به همین دلیل هم فرایند ارسال میگو به بلاروس با استفاده از روش دریایی، خیلی سخت است. زیرا در این روش، شما باید بار میگوی خود را از طریق دریای خزر به کشور روسیه بفرستید و سپس با استفاده یکی از روش‌های زمینی و یا هوایی، یک بار دیگر میگو را بارگیری کرده و به کشور بلاروس ارسال نمایید.

این کار علاوه بر این که موجب افزایش هزینه‌ها می‌شود، باعث می‌شود که فرایند ارسال کالا به بلاروس نیست تا حد خیلی زیادی طولانی‌تر شود و به همین دلیل هم شاید در طول مسیر، میگو فاسد شود؛ اگرچه این روش هزینه بسیار کمی دارد و از نظر اقتصادی کاملا مقرون‌به‌صرفه است.

֎ روش هوایی

در نهایت، سریع‌ترین و بهترین روشی که به شما این امکان را می‌دهد تا فرایند ارسال بار به بلاروس را خیلی راحت انجام دهید، روش هوایی است. در این روش، میزان میگوی مورد نظر شما با سرعت بالایی به کشور بلاروس خواهد رسید و فقط کافی است که در آنجا، از کامیونی استفاده کنید تا آن را به آدرس گیرنده بفرستد.
از آنجا که میگو یکی از مواد غذایی مهم شناخته می‌شود و هزینه نسبتا بالایی هم دارد، باید حتما از روشی استفاده کنید تا در بازه زمانی کوتاه‌تری به کشور بلاروس برسد و همان‌طورکه گفتیم، روش هوایی می‌تواند از این نظر کاملا مناسب باشد. علاوه بر این که در روش هوایی، مطمئن خواهید بود که میگوی شما امنیت بسیار بالایی خواهد داشت و هیچ مشکلی در طول مسیر برای آن پیش نخواهد آمد. البته کاملا طبیعی است که نسبت به روش‌های قبلی، هزینه بیشتری داشته باشد.

قصد ارسال بار از دبی به ایران را دارید؟ مقاله ارسال بار از دبی به ایران به کار شما می‌آید.

نکات مهم درباره ارسال میگو به بلاروس

نکات مهم ارسال میگو به بلاروس

پیش از این نیز گفتیم که فرایند صادرات میگو به بلاروس نکات خاصی دارد که اگر آنها را رعایت نکنید، نمی‌توانید سود زیادی به دست بیاورید. در این بخش، برخی از مهم‌ترین فاکتورهایی که برای ارسال میگو به بلاروس باید مدنظر قرار دهید را به صورت مختصر نام می‌بریم. پس حتما قبل از این که میگوی خریداری شده خود را به کشور بلاروس بفرستید، از وجود این نکات مطمئن شوید.

۱. پاک کردن میگو قبل از ارسال

از آنجا که شما می‌خواهید میگوی مورد نظر خود را به کشورهای خارجی بفرستید، باید حتما آن را قبل از ارسال، کاملا دقیق پاک کرده باشید و مطمئن شوید که هیچ‌گونه آلودگی در آن وجود ندارد.

مقاله پیشنهادی: حمل بار از چین به ایران

۲. بسته‌بندی مناسب

به طور کلی، ارسال مواد غذایی به کشورهای خارجی چالش‌های بسیار زیادی دارد و این چالش‌ها برای ارسال میگو و غذاهای دریایی، چندین برابر بیشتر است. به همین دلیل هم باید حتما از یک بسته‌بندی کاملا مناسب و حرفه‌ای برای ارسال میگو به بلاروس استفاده کنید تا مطمئن شوید که فاسد نخواهد شد.
در این شرایط، استفاده کردن از دستگاه وکیوم پک می‌تواند یک گزینه کاملا استاندارد برای شما باشد تا تمام هوای درون بسته را بگیرید. زمانی که هیچ هوایی درون بسته‌بندی وجود نداشته باشد، احتمال فاسد شدن میگو هم به حداقل می‌رسد.

بسته‌بندی مناسب میگو

۳. استفاده از یونولیت

یکی از نکات بسیار مهمی که به شما کمک می‌کند تا میگو را کاملا سالم و تازه به دست مشتری در کشور بلاروس برسانید، استفاده کردن از یونولیت است. بعد از این که بسته‌بندی میگو را با استفاده از دستگاه وکیوم پک انجام دادید، فقط کافی است که آن را داخل یک یونولیت بگذارید.

برای آگاهی شرایط حمل بار به استانبول، مقاله حمل بار به استانبول مناسب شماست.

۴. استفاده از پودر یخ

در نهایت، آخرین کاری که می‌توانید برای تازه ماندن میگو برای ارسال به بلاروس انجام دهید، این است که زیر یونولیت، مقدار قابل توجهی پودر یخ بریزید. توجه داشته باشید که میزان پودر یخ باید به‌گونه‌ای باشد که تمام حجم یونولیت را بپوشاند و هیچ‌گونه هوایی درون آن نباشد. بعد هم می‌توانید با استفاده از چسب 5 سانتی محکم و ضخیم، درز میان یونولیت را بپوشانید و آن را به طور کامل پلمپ کنید تا مطمئن شوید که هیچ هوایی به داخل آن نمی‌رود.
با انجام این کارها، مطمئن خواهید بود که میگو کاملا سالم به کشور بلاروس خواهد رسید. درصورتی‌که تا فاصله 5 روز درب یونولیت باز نشود، میگوی ارسال شده شما کاملا تازه خواهد ماند و هیچ مشکلی برای آن پیش نخواهد آمد. با توجه به این نکته، بهتر است از روشی استفاده کنید که در این بازه زمانی، میگو را به بلاروس برساند.

ارسال میگو به بلاروس با ترابرنت

ارسال میگو به بلاروس با ترابرنت

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می‌خواهید با ارسال میگو به بلاروس و صادرات این ماده غذایی فوق‌العاده، در این زمینه فعالیت کنید، به احتمال زیاد شما هم سوال‌هایی دارید. ازآنجاکه ارسال مواد غذایی و به خصوص محصولات دریایی نگرانی‌های بسیار زیادی دارد، ما در ترابرنت تمام تلاش خود را کرده‌ایم که این نگرانی‌ها و چالش‌ها را به حداقل برسانیم. ما به شما کمک می‌کنیم تا به کمک شرکت‌های فورواردری مجهز به سیستم‌های خنک کننده، هر چقدر که بخواهید، میگو به کشور بلاروس و یا هر کشور دیگری ارسال کنید.

سخن نهایی

در این مقاله از ترابرنت، اطلاعات کاملی درباره بهترین روش ارسال میگو به بلاروس در اختیار شما قرار دادیم. همان‌طورکه متوجه شدید، با استفاده از ترابرنت می‌توانید بخش زیادی از چالش‌ها و نگرانی‌های خود برای صادرات میگو به بلاروس را کاهش دهید. ما در ترابرنت، به شما کمک می‌کنیم تا از هر روشی که بخواهید، هر چقدر میگو که بخواهید را به کشور بلاروس بفرستید. اگر هر سوالی درباره صادرات میگو به کشورهای خارجی مانند بلاروس دارید، می‌توانید در قسمت نظرات از ما بپرسید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.