درباره ما

استارتاپ ترابرنت

مبدا سفر ما

ترابرنت حاصل همکاری استراتژیک چندین شرکت دانش‏‌بنیان و فناور است که بیش‏ترین تجربه و سابقه در اجرای پروژ‏ه‏‌های حمل‌‏و‏نقل هوشمند در کشور را دارند. ترابرنت به‌عنوان اولین و با سابقه‏‌ترین بازارگاه اینترنتی حمل‏‌و‏نقل کالا، راهکاری جامع و یکپارچه برای تسهیل فرآیند حمل‌‏و‏نقل کالا در کشور است. صاحبان کالا می‌‏توانند باتوجه به نوع و خصوصیات محموله خود، وسیله نقلیه مورد نیاز برای حمل بار خود را اعلام نمایند.ترابرنت با ارائه خدمات باکیفیت، بهینه، هوشمند و مطمئن توانسته است در تسهیل و تسریع  روند حمل و نقل کالا تاثیرگذار باشد. 

از سوی دیگر نبود بار برگشتی برای کامیون‏‌ها، صف‏‌های طولانی برای پیدا کردن بار، حضور واسطه‏‌ها، پیدا کردن محموله متناسب با بارگیر و مسیریابی بهینه از جمله دغدغه‏‌های اصلی مالکان ناوگان در کشور می‏‌باشند که از طریق سرویس‌‏های مبتنی بر اینترنت قابل حل هستند. ترابرنت با ورود به صنعت حمل‌‏ونقل هوشمند و اینترنتی با هدف ایجاد بستری مناسب در راستای رفع موانع موجود به خدمت‌‏رسانی به جامعه رانندگان و صنعت‏گران می‏‌پردازد.

چشم‌انداز ما

تبدیل شدن به بزرگترین شرکت حمل و نقل هوشمند با بهینه‌سازی فعالیت شبکه حمل و نقل به کمک فناوری‌های نوین

ماموریت ما

ایجاد تحول در صنعت حمل و نقل جاده‌ای کالا

ارزش‌های ترابرنت

تابلوهای راهنمای مسیر

هویت ما برخاسته از اهداف و فعالیت‌های ما است. ما باور داریم موفقیت، به‌معنی رسیدن به مقصد نیست، بلکه مسیر حرکت ما موفقیت ما را تعریف می‌کند. نقشه سفر ما را ارزش‌های ما ترسیم می‌کنند و ما به رعایت این ارزش‌ها متعهد هستیم.

اخلاق‌مداری
رشد و تعالی
نوآوری
همکاری
مشتری‌مداری
شایسته‌سالاری

جوایز و افتخارت

ره‌آورد سفر ما

تعهد ترابرنت به نوآوری و ارتقای فناوری، افتخارات ارزشمندی برای ما به ارمغان آورده است. ‌رویکرد تیم ترابرنت به مقولۀ توسعه و پیشرفت، محدود به اخذ جوایز و گواهی‌نامه‌های متعدد نیست، اما حفظ تعهداتمان در ارائۀ خدمات هوشمند و راهکارهای نوین، ما را در مسیر برخورداری از بالاترین استانداردهای ملی و افتخارات جهانی قرار داده است.