آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری تهران به ساری | خدمات حمل بار به ساری + قیمت

سریع‌ترین روش برای حمل بار به ساری

شما می‌توانید برای حمل بار به ساری از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها استفاده کنید و مطمئن باشید که هزینه کاملا مناسبی هم برای این کار می‌پردازید. اگر هر نوع کالایی دارید و می‌خواهید آن را به یکی از شهرهای شمال کشور مخصوصا ساری بفرستید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید. ما در این مطلب برای شما عزیزان توضیح می‌دهیم که باربری ساری چگونه انجام می‌شود و چطور باید در سریع‌ترین زمان ممکن یک خودروی باربری مناسب انتخاب کنید. به علاوه، اطلاعاتی درباره هزینه حمل بار از تهران به ساری نیز در اختیار شما قرار خواهیم داد.

خدمات حمل بار به ساری با ترابرنت

در صورتی که شما هم به دنبال یک خودرو باربری مناسب برای حمل بار به ساری هستید، باید سامانه آنلاین ترابرنت را به شما معرفی کنیم. این سامانه به شما این امکان را می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن و در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهید، بهترین خودروی باربری متناسب با کالا را انتخاب کنید.

خدمات حمل بار به ساری با ترابرنت

تنها کاری که باید انجام دهید، ورود به اپلیکیشن یا وب‌سایت آنلاین ترابرنت و درج اطلاعات کامل مبدا، مقصد و کالاست. در آخر هم گزینه انتخاب بارگیر را بزنید و یکی از خودروهای باربری متناسب با کالای خود را انتخاب کنید. در سریع‌ترین زمان ممکن، راننده‌ای که بهترین شرایط را داشته باشد، با شما تماس خواهد گرفت و می‌توانید کارهای بارگیری کالا را انجام دهید.

قیمت باربری ساری

خیلی مهم است که از قبل بدانید وزن و حجم کالای شما تقریبا چقدر است و بر همان اساس، یک کامیون باری مناسب انتخاب کنید. زیرا هرچه کامیون باری شما بزرگ‌تر باشد، هزینه پرداختی شما هم افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر این، نوع و ارزش کالای شما نیز می‌تواند در تعیین هزینه حمل بار از تهران به ساری تاثیرگذار باشد. اگر هم مجبور شوید کالای خود را از شهرهای دورتری نسبت به تهران به شهر ساری بفرستید، طبیعتا مسافت طی شده افزایش پیدا می‌کند و هزینه بالاتری نیاز است.

قیمت باربری ساری

شما می‌توانید برای این‌که هزینه حمل بار به ساری را به دست بیاورید، از سامانه ترابرنت استفاده کنید. برای اطلاع از این هزینه، تنها کافی است که گزینه استعلام کرایه حمل بار در وبسایت را انتخاب کنید. سپس اطلاعات موردنیاز برای حمل بار ساری مانند مبدا و مقصد و همچنین نوع خودرو و بارگیر را کامل کنید. در آخر، دکمه تایید در پایین صفحه را بزنید تا هزینه تقریبی باربری ساری برای شما نمایش داده شود. همچنین در جدول زیر نیز می‌توانید هزینه تقریبی برای باربری تهران به ساری و سایر شهرهای ایران را مشاهده کنید. این قیمت‌ها مربوط به خرداد 1403 هستند.

حمل بار از سایر نقاط ایران به ساری (با نیسان وانت)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به ساری1,800,000
حمل بار از مشهد به ساری3,000,000
حمل بار از بیرجند به ساری4,800,000
حمل بار از همدان به ساری3,000,000
حمل بار از اصفهان به ساری3,600,000
حمل بار از شیراز به ساری4,800,000
حمل بار از تبریز به ساری4,200,000

انواع کامیون‌های باری برای ارسال بار به ساری

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، موقع باربری ساری و یا هر شهر دیگری باید حتما به وضعیت کالای خود توجه کنید و بر همان اساس، یک کامیون باری مناسب انتخاب نمایید. در این قسمت، برخی از رایج‌ترین و بهترین خودروهای باری که می‌توانید برای ارسال بار به ساری از آنها استفاده کنید را به صورت مختصر نام می‌بریم. پس سعی کنید ا در ابتدا اطلاعاتی درباره وزن و حجم کالای خود به دست بیاورید و سپس بار را از شهر مبدا به شهر زیبای ساری ارسال کنید.

انواع کامیون‌های باری برای ارسال بار به ساری

1. وانت بار ساری

وانت‌هایی مانند پیکان بار، کوچک‌ترین نمونه از خودروهای باری هستند که شما می‌توانید خرده بار خود را درون آن قرار داده و به شهر ساری بفرستید. توجه داشته باشید که کالای شما باید کمتر از 1 تن ظرفیت داشته باشد تا بتوانید آن را درون این وانت‌ها قرار دهید.پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر به مقاله حمل بار با وانت را مطالعه کنید.

2. باربری ساری نیسان

شما می‌توانید با استفاده از نیسان، کالاهایی تا وزن 2 تن را به ساری بفرستید و مطمئن باشید که هزینه شما برای حمل بار به ساری تا حد خیلی زیادی کاهش پیدا می‌کند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید نیسان یکی از پرکاربردترین و رایج‌ترین خودروهای باری برای ارسال بار بین شهری در نظر گرفته می‌شود. شما می‌توانید نیسان‌ها را بر اساس شرایط کالای خود به صورت مسقف، روباز، کمپرسی و یخچال‌دار انتخاب کنید. شما می‌توانید مقاله نیسان بار را مطالعه کنید.

3. باربری ساری خاور

خاور می‌تواند برای کالاهایی کاربرد داشته باشد که وزن آنها تا 4 تن می‌رسد و صاحب کالا می‌خواهد صحیح و سالم آن را به ساری بفرستد. خاورها انواع مختلفی دارند و بر همین اساس شاید کالای موجود در آنها نیز با یکدیگر تفاوت داشته باشند. اما به طور کلی، بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که برای اسباب کشی به حمل لوازم منزل، از خاور استفاده کنند. زیرا بیشتر این خودورها به صورت مسقف هستند و کالاهایی با حجم زیاد را در خود جای می‌دهند.

خاور برای حمل بار به ساری

مقاله پیشنهادی: حمل بار به خرم آباد

4. باربری ساری با خاور 911

نمونه دیگری از خاور که می‌توانید کالاهایی تا وزن 5 تن را درون آن قرار دهید، 911 است. این نوع خودرو نیز به صورت مسقف، کمپرسی و روباز وجود دارد و با توجه به شرایط کالای خود، می‌توانید از نمونه های مختلف آن استفاده کنید و مطمئن باشید که در طول مسیر از کالای شما محافظت خواهد شد.

5. حمل بار به ساری با تک

یکی دیگر از خودروهای باربری که کاربرد زیادی برای حمل بار به ساری دارد، خودروی باربری تک است که کالاهایی تا 10 تن را در خود جای می‌دهد. با استفاده از این کامیون باری می‌توانید خیلی راحت تمام کالای خود را درون آن جای داده و به شهر ساری بفرستید.

6. کامیون باری جفت برای باربری ساری

از دیگر خودروهای باری که می‌توانید در کمترین زمان برای باربری ساری و یا هر شهر دیگری آن را پیدا کنید، جفت است. جفت ‌ها می‌توانند کالاهایی تا وزن 15 تن را حمل کنند و هیچ گونه محدودیتی در نوع کالا ندارند. به همین دلیل هم یکی از بهترین خودروهای باری در نظر گرفته می‌شوند.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله حمل بار به قم را مطالعه کنید.

باربری تهران به ساری

از آنجا که تهران پایتخت ایران است، اهمیت خیلی زیادی در اقتصاد کشور ما دارد و به همین دلیل هم بیشتر مواقع کالاهای خیلی زیادی از این شهر به شهرهای دیگر ارسال می‌شود. یکی از مهمترین شهرهای مقصدی که کالاهای خیلی زیادی از تهران به آنجا می‌رود، شهر ساری است. ممکن است افراد بخواهند کالاهای مختلفی را از تهران به ساری بفرستند که در هر یک از این شرایط، شاید به خودروهای باربری و کامیون‌های متعددی نیاز داشته باشند.

هزینه حمل بار از تهران به ساری

شما با انتخاب یک خودروی باربری مناسب، می‌توانید فرایند حمل بار به ساری را خیلی راحت‌تر انجام دهید. فاصله بین تهران تا ساری هم آنقدر زیاد نیست که بیش از اندازه معطل شوید و تنها در یک بازه زمانی کوتاه و چند ساعته، کالای شما به مقصد خواهد رسید. اطلاعات بیشتر را در صفحه باربری تهران مطالعه کنید.

باربری اثاث منزل ساری

افرادی که قصد اثاث کشی به شهر ساری را دارند یا می‌خواهند در همین شهر جابجا شوند و به منزل جدیدی بروند، می‌توانند از بهترین باربری ساری در سامانه ترابرنت استفاده کنند. خدمات ترابرنت برای باربری اثاث منزل ساری بسیار زیاد است و شما می‌توانید بعد از بسته‌بندی لوازم منزل، آنها را با استفاده از انواع خودروهای موجود در ترابرنت به منزل جدید خود ارسال کنید. توجه داشته باشید که اگر وزن و حجم لوازم منزل شما خیلی زیاد نیست و می‌خواهید فقط چند تکه از لوازم را ابجا کنید، می‌توانید از وانت بار ساری استفاده نمایید.

سخن پایانی

در این مقاله از ترابرنت، متوجه شدید که چه خودروهایی برای حمل بار به ساری استفاده می‌شود و همچنین هزینه انجام این حمل و انتقالات به چه عواملی بستگی دارد. توجه داشته باشید که اولین موضوعی که باید برای انتخاب راننده و خودرو برای باربری ساری و یا هر شهر دیگری مد نظر قرار دهید، این است که راننده مورد نظر شما باید حتما گواهینامه معتبر داشته باشد. به جز خودروهای باری وانت و نیسان، رانندگان بقیه خودروهای باری ذکر شده باید حتما گواهینامه پایه یک داشته باشند. با استفاده از ترابرنت، می‌توانید از نظر همه این جوانب مطمئن باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.