آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری تهران به قم | حمل بار به قم با قیمت مناسب

روش‌های مختلف حمل بار به قم

قم یکی از شهرهای مرکزی ایران شناخته می‌شود که در نزدیکی تهران واقع شده است. از این رو، اهمیت خیلی زیادی دارد و بیشتر افراد به دلایل مختلفی می‌خواهند کالاهای زیادی را به قم ارسال کنند. در این مقاله از ترابرنت برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد که چه روش‌هایی برای حمل بار به قم وجود دارند و چگونه می‌توانید بهترین خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

به علاوه، توضیح خواهیم داد که هزینه تقریبی ارسال بار به قم چگونه محاسبه می‌شود. پس اگر می‌خواهید هر کالایی را از هر شهری به قم ارسال کنید، فقط کافی است که تا پایان این مقاله از ترابرنت را مطالعه فرمایید.

قبل از این که درباره باربری قم صحبت کنیم، باید بدانید که ارسال کالا به این شهر فقط از مبدا تهران انجام نمی‌شود. به طور کلی، ممکن است به دلایل مختلفی افراد مجبور شوند کالاهای متفاوتی را از هر شهری به قم ارسال کنند و این مسئله فقط به تهران محدود نخواهد شد. با این حال، به نظر می‌رسد که بیشتر کالاهایی که به شهر قم ارسال می‌گردد، از تهران خارج می‌شود. در ادامه اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

حمل بار به قم با ترابرنت

اگر برای شما هم مهم است که بتوانید در بازه زمانی کوتاهی کالای مورد نظر خود را از مبدا به شهر قم ارسال کنید، حتما این بخش را مطالعه فرمایید. بهترین روش برای تسریع در روند فرایند حمل بار به قم و ارسال سریع کالا، استفاده از سامانه آنلاین ترابرنت است. این سامانه خودروهای باربری متعددی در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید بسته به شرایط کالای خود از آنها استفاده کنید.

حمل بار به قم با ترابرنت

به علاوه، ترابرنت گزینه استعلام قیمت را نیز در وب‌سایت خود اضافه کرده است که با استفاده از آن می‌توانید قبل از اقدام برای ارسال بار، قیمت تقریبی حمل کالای خود را بدانید. ترابرنت به صورت مستقیم شما را با راننده حمل کننده کالا متصل می‌کند و به همین دلیل هم می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی، بار خود را به شهر قم ارسال کنید.

مقاله پیشنهادی: حمل بار به سمنان

ثبت سفارش برای حمل بار به قم

شما می‌توانید برای ثبت سفارش و اعلام بار از ترابرنت برای باربری قم، خیلی راحت اقدامات زیر را انجام دهید. با انجام این مراحل، می‌توانید به شکل آنلاین انواع خودروهای موردنیاز برای حمل بار قم را پیدا کنید. 

  1. در مرحله اول، باید اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا را نصب کنید. 
  2. زمانی که برای اولین بار وارد اپلیکیشن می‌شوید، باید طلاعات شخصی خود را وارد کنید. این اطلاعات شامل مواردی مانند شماره تلفن همراه، نام، نام خانوادگی و کد ملی می‌شوند که در واقع روند احراز هویت شما را انجام می‌دهند. 
  3. در مراحل بعدی موقع ورود به اپلیکیشن، نیازی به وارد کردن این اطلاعات نخواهید داشت. 
  4. گزینه اعلام بار کنید را در صفحه اصلی انتخاب نمایید. 
  5. اطلاعات مبدا و مقصد، کالا، نوع خودرو و بارگیر را تکمیل کنید. 
  6. در این مرحله، کار شما به اتمام می‌رسد و باید گزینه ثبت و ارسال اعلام بار را بزنید. 
  7. بعد از این‌که راننده مناسب با شما تماس گرفت و متوجه شدید که می‌تواند کالای شما را به قم بفرستد، می‌توانید هماهنگی‌های دیگر برای حمل بار به قم را انجام دهید. 

استعلام هزینه باربری قم

به نظر شما چقدر باید هزینه برای حمل بار به قم بپردازید؟ به احتمال خیلی زیاد اولین موضوعی که هم اکنون به آن فکر می‌کنید، این است که از چه شهری باید این کالا را به قم بفرستیم؟ اصلی ترین مسئله ای که در هزینه حمل بار به قم تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد، شهر مبدا است. خیلی مهم است که شما کالای خود را از چه شهری به قم می‌فرستید. طبیعتا بیشتر شدن فاصله بین مبدا تا مقصد، اصلی‌ترین دلیل افزایش یافتن هزینه‌های شماست.

استعلام هزینه باربری قم

علاوه بر این، فاکتورهای دیگری مانند وزن و حجم کالا، خودروی انتخابی برای ارسال آن، ارزش و نوع کالا و حتی نحوه بسته‌بندی آن هم می‌توانند در تعیین هزینه باربری قم تاثیر بگذارند. به همین دلیل هم بهتر است قبل از اقدام برای ارسال بار به قم و پیدا کردن خودرو، تمام این فاکتورها را مدنظر قرار دهید.

یکی از مهم‌ترین مزایای ترابرنت این است که به شما امکان گرفتن استعلام کرایه حمل بار قم را می‌دهد. از طریق این سامانه، می‌توانید هزینه باربری از تهران به قم و سایر شهرهای دیگر ایران را به‌راحتی مشاهده کنید. به این منظور، تنها کافی است که اطلاعات شهرهای مبدا و مقصد و نوع خودرو و بارگیر را در گزینه استعلام کرایه حمل بار در ترابرنت تکمیل کنید تا هزینه نهایی برای شما نمایش داده شود. در قسمت زیر، می‌توانید هزینه باربری از تهران به قم و سایر شهرهای ایران را مشاهده کنید. این هزینه‌ها تقریبی و مربوط به خرداد 1403 هستند.

حمل بار از سایر شهرهای ایران به قم (با وانت تک محور روباز)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به قم4,200,000
حمل بار از رشت به قم7,200,000
حمل بار از ساری به قم7,200,000
حمل بار از مشهد به قم9,000,000
حمل بار از شیراز به قم9,600,000
حمل بار از اصفهان به قم5,400,000
حمل بار از کرمان به قم12,000,000

انواع ماشین‌ های حمل بار به قم

شما می‌توانید بر اساس وزن و حجم تقریبی بار، از خودروهای مختلف برای باربری قم استفاده کنید. در سامانه ترابرنت می‌توانید هر یک از این خودروها را به شکل‌های مختلف بیابید. در قسمت پایین، انواع خودروهای ناسب برای حمل بار به قم را می‌بریم.

1. وانت بار قم

انواع وانت بار قم در ترابرنت شامل مواردی مانند پراید وانت، پیکان وانت و مزدا می‌شوند. صاحبان کالا که می‌خواهند انواع خرده‌بار مانند لوازم منزل در حجم، مصالح ساختمانی، مواد غذایی و محصولات کشاورزی با وزن نهایتاً یک تن را به قم بفرستند یا در سطح شهر جابجا کنند، می‌توانند از این وانت‌ها استفاده نمایند.

2. نیسان بار قم

افراد در صورتی می‌توانند از نیسان بار قم استفاده کنند که وزن بار آنها نهایتاً به 2 تن برسد. نیسان یکی از رایج‌ترین خودروها برای حمل بارهای بین‌شهری و درون‌شهری به‌خصوص در قم شناخته می‌شود. به همین دلیل در ترابرنت نیز تا حد بسیار زیادی از انواع نیسان بار قم در اختیار صاحبان کالا قرار می‌گیرند و احتمال پیدا کردن نیسان باری مناسب در بازه زمانی کوتاه، خیلی بیشتر است.

3. کامیون باربری قم

 اما برای حمل بار به قم با وزن سنگین تا نهایتاً ۱۵ تومان، می‌توان از کامیون‌های باربری استفاده کرد. این کامیون‌ها جفت محور هستند و با نام کامیون 10 چرخ نیز شناخته می‌شوند. اما اگر وزن بار شما ۱۰ تن باشد، می‌توانید از کامیون تک محور نیز استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی: حمل بار به ساری

چه کالاهایی به قم ارسال می‌شوند؟

ممکن است شما کالاهای مختلفی داشته باشید و بخواهید آنها را از تهران و یا هر شهر دیگری به قم بفرستید. در این قسمت، برخی از رایج‌ترین کالاهایی که به قم ارسال می‌شوند را به صورت مختصر نام می‌بریم. پس اگر کالای شما هم جزو هر یک از دسته‌های زیر است، می‌توانید برای حمل بار به قم آماده شوید.

1. ارسال آهن آلات به قم

بیشتر کسانی که در حوزه خرید و فروش آهن آلات فعالیت می‌کنند، ترجیح می‌دهند که این محصولات را از شهر بزرگ‌تری مانند تهران خریداری کرده و در قم به فروش برسانند. با انجام این کار، سود دریافتی آنها خیلی بیشتر می‌شود. بسته به وزن آهن آلات، از خودروهای باری متنوعی استفاده می‌شود که یکی از مهم‌ترین آنها، تریلی است.

ارسال آهن آلات به قم

2. ارسال کالاهای تجاری به قم

علاوه بر آهن آلات، کسانی که در حوزه فروش محصولات دیگری هم در قم فعالیت می‌کنند، اعتقاد دارند که خرید این محصولات از شهرهای دیگر و فروش آن در قم سود بیشتری دارد و به همین دلیل هم خرید و فروش کالاهای تجاری و ارسال آنها به قم رواج خیلی زیادی که بسته به حجم و وزن کالا می‌توان از خودروهای متعددی استفاده کرد.

پیشنهاد می‌کنیم از مقاله حمل بار به گرگان دیدن کنید.

3. ارسال محصولات پلاستیکی

یکی دیگر از مهم‌ترین کالاهایی که رواج زیادی برای حمل بار به قم دارد، ارسال محصولات پلاستیکی است. از آنجا که محصولات پلاستیکی وزن کمی می‌گیرند، می‌توان آنها را درون یکدیگر قرار داد تا جای کمتری هم اشغال کنند.

با این حال، بیشتر مواقع این محصولات به فضای بیشتری نیاز دارند و برعکس وزن کمی که دارند، فضای زیادی اشغال می‌کنند. به همین دلیل هم این محصولات را بیشتر بر اساس حجمی که اشغال می‌کنند، درون خودرو باربری مورد نظر قرار داده و به قم می‌فرستند.

4. ارسال اسباب و اثاثیه منزل به قم

علاوه بر همه مواردی که پیش از این گفتیم، ممکن است خیلی از افراد بخواهند از هر شهر دیگری برای زندگی به قم بیایند. در این شرایط، بیشتر افراد ترجیح می‌دهند که به جای خرید لوازم منزل جدید در قم، اسباب و اثاثیه منزل قدیمی خود را از شهر مبدا خود به قم ارسال کنند. در این شرایط، بهترین گزینه برای حمل بار به قم استفاده از خاور است. زیرا خاور فضای زیادی دارد و بیشتر به صورت مسقف در اختیار صاحبان کالا قرار می‌گیرد و می‌توانند مطمئن باشند که در طول مسیر مشکلی برای کالای آنها پیش نخواهد آمد. اطلاعات بیشتر را در مقاله اسباب‌ کشی مطالعه کنید.

ارسال اسباب و اثاثیه منزل

باربری تهران به قم

خدمات برای باربری از تهران به قم مانند سایر شهرها بوده و افرادی که می‌خواهند بار خود را به قم بفرستند، می‌توانند خیلی راحت خودروی باری مناسبی را در تهران پیدا کنند. همچنین ازآنجاکه مسافت بین تهران تا قم چندان زیاد نیست، باربری تهران به قم می‌تواند این مسیر را در بازه زمانی نسبتاً کوتاهی طی کند. البته باید حتماً زمان بارگیری و تخلیه کالا را نیز مدنظر قرار دهید. 

ارسال کالاهای مختلف از تهران به قم

با توجه به این نکته، می‌توان گفت که اگر هر کالایی که ممنوعیتی نداشته باشد را بخواهید از تهران به قم بفرستید، این امکان را خواهید داشت و نهایتا بعد از چند ساعت بار شما به مقصد قم خواهد رسید. البته پیشنهاد می‌کنیم که از قبل به طور کامل کالا را بسته‌بندی کرده باشید تا در طول مسیر مشکلی برای آن پیش نیاید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه باربری تهران مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله از ترابرنت، متوجه شدید که حمل بار به قم برای کالاهای مختلفی انجام می‌شود و هر یک از این کالاها بسته به وزن و حجمی که دارند، می‌توانند از خودروهای باری مختلفی استفاده کنند. لازم به ذکر است که برای انتخاب خودروی باربری، باید به وضعیت کالای خود توجه کنید. به عنوان مثال، کامیون‌ها به صورت مسقف، روباز، کمپرسی و یا حتی یخچال‌دار وجود دارند که بر اساس شرایط کالای شما می‌توانند کاربردهای متعددی داشته باشند. اگر شما هم می‌خواهید هر کالایی را به قم ارسال کنید، پیشنهاد ما استفاده از سامانه ترابرنت است.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.