آموزشی, حمل و نقل هوشمند

نحوه حمل بار به کرمان چگونه است؟

نحوه حمل بار به کرمان چگونه است؟

حمل بار به کرمان به چه شکلی انجام می‌شود؟ برای حمل بار به کرمان از چه طریقی باید اقدام کرد؟ بهترین راه برای حمل بار به کرمان چیست؟ شهر کرمان که مرکز استان کرمان است، از شهرهای وسیع و پرجمعیت ایران است که در ناحیه مرکزی و متمایل به جنوب شرقی ایران قرار دارد. طبق طبق آماری که در سال 95 گرفته شد، جمعیت این شهر، حدود 3 میلیون نفر گزارش شده است که می‌توان نتیجه گرفت این شهر، از شهرهای پرجمعیت ایران به حساب می‌آید. استان کرمان، از نظر وسعت، پهناورترین استان ایران به حساب می‌آید. جمعیتی که در این شهر سکونت دارند، نیازهای زیادی را می‌طلبند. نیاز به غذا، پوشاک، سوخت، مصالح ساختمانی برای ساخت و ساز و … . طبیعتاً تمامی این اقلام که نیازهای اولیه‌ی زندگی به حساب می‌آیند، در شهر کرمان تولید نمی‌شوند. به همین دلیل، باید این اقلام توسط خودروهای حمل‌کننده، به این شهر وارد شود و باتوجه ‌به جمعیت بالایی که گفته شد، نیاز شهر کرمان به خودرو حمل‌کننده بار بالا است.

همچنین به دلیل منابع و معادن زیاد در شهر کرمان، نیاز به خودرو حمل‌کننده از کرمان به سایر شهرهای ایران نیز وجود دارد. اما سؤالی که مطرح می‌شود این است که چه راهی برای حمل بار به کرمان بهتر است؟ در این مقاله راجع به جزئیاتی که برای این کار وجود دارد، صحبت خواهیم کرد؛ بنابراین، درصورتی‌که در این زمینه سؤالی برای شما وجود دارد، تا پایان همراه ما باشید.

برای حمل بار به کرمان از چه خودرویی استفاده کنیم؟

یکی از اساسی‌ترین سؤالاتی که در حمل بار به کرمان وجود دارد این است که از چه خودرویی برای این حمل استفاده کنیم؟ در واقع برای پاسخ دادن به این سؤال، باید جوانب مختلفی را بسنجیم. اولین نکته‌ای که باید در نظر بگیریم این است که چه میزان بار را قرار است به کرمان حمل کنیم؟ درصورتی‌که بار کمتر از 2 تن باشد، خودرویی که صرفه اقتصادی دارد، انواع وانت بار یا نیسان است. اما برای بارهای بیشتر از 2 تن، بهتر است از کامیونت یا خاور استفاده کرد. به همین شکل، برای بارهای بالای 6 تن، کامیون‌های تک محور و جفت محور مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای بارهای سنگین‌تر، انواع تریلی به کار گرفته می‌شوند.

نکته‌ی دیگری که در انتخاب خودرو نقش دارد، حساسیت بار است. زمانی که هدف از حمل بار، جابه‌جایی بارهای حساس مثل اسباب منزل باشد، بهتر است از خودروهایی نظیر خاور برای این کار استفاده شود. خاورها و برخی کامیون‌ها که برای این کار مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای اقلام ضربه‌گیر بوده و همچنین دارای کمک فنرهایی هستند که تا حد زیادی می‌توانند خرابی‌های جاده را مهار کنند تا به بار، آسیبی وارد نشود.

برای حمل بار به کرمان از چه خودرویی استفاده کنیم

درصورتی‌که بار، حساسیت زیادی نداشته باشد، استفاده از نیسان و وانت بار، پیشنهاد بهتر و ارزان‌تری است. همچنین برای حمل بارهایی نظیر مصالح ساختمانی، درصورتی‌که بار کمتر از 6 تن باشد، استفاده از خاور بدون سقف توصیه می‌شود. برای بارهای زیر 2 تن نیز همان‌طور که گفته شد، نیسان و وانت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

موضوع دیگری که می‌تواند در انتخاب خودرو مؤثر باشد، مسافتی است که باید تا کرمان طی شود. هر چه مسافت بیشتر باشد، استفاده از خودروهای حمل‌کننده سنگین‌تر انتخاب بهتری است.

پیشنهاد می‌کنیم مقاله حمل بار خاور را مطالعه نمایید.

هزینه حمل بار به کرمان چقدر است؟

هزینه‌ای که برای حمل بار به کرمان برآورد می‌شود به عوامل مختلفی بستگی دارد. طبیعتاً هر چه مسافتی که از مبدأ به مقصد حمل بار باید طی شود بیشتر باشد، هزینه‌ای که برای حمل بار برآورد می‌شود نیز بیشتر خواهد بود. مورد دیگری که می‌تواند بر روی هزینه تأثیر بگذارد، نوع بار و همچنین میزان بار است. هر چه میزان باری که قرار است حمل شود، بیشتر باشد و وزن بیشتری داشته باشد، هزینه حمل نیز بیشتر خواهد بود. همچنین نوع بار، می‌تواند در هزینه مؤثر باشد. به این شکل که هر چه ارزش بار بیشتر باشد، هم هزینه حمل و هم هزینه‌ای که باید برای بیمه پرداخت شود افزایش می‌یابد.

هزینه حمل بار به کرمان چقدر است؟

نوع خودرویی که برای حمل در نظر گرفته می‌شود نیز می‌تواند در هزینه مؤثر باشد. طبیعتاً حمل بار با کامیون، هزینه‌ی بیشتری نسبت به حمل بار با نیسان طلب می‌کند.

باتوجه‌به موارد گفته شده، نمی‌توان عدد دقیقی را به هزینه حمل بار به کرمان نسبت داد. اما راه‌های مختلفی برای استعلام این قیمت وجود دارد. یکی از این راه‌ها، استفاده از وبسایت باربری آنلاین ترابرنت است. شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات بار خود نظیر مبدأ و مقصد، میزان بار، نوع خودرو و … قیمتی که برای این جابه جایی برآورد می‌شود را استعلام کنید.

خدمات ترابرنت برای حمل بار به کرمان

ترابرنت، یک سامانه باربری آنلاین است که بستری را مهیا می‌کند تا راننده خودرو حمل‌کننده و صاحب بار، بتوانند با هم ارتباط گرفته و برای جابه‌جایی بار اقدام کنند. همچنین از طریق سایت ترابرنت صاحبان بار می‌توانند با ثبت مشخصات بار خود برای استعلام قیمت درخواست کرده و از محدوده قیمتی که برای حمل بار به کرمان وجود دارد مطلع شوند.

خدمات ترابرنت برای حمل بار به کرمان

ترابرنت برای صاحبان بار و شرکت‌های باربری

با ترابرنت، می‌توانید از خدمات حمل بار به کرمان بهره‌مند شوید. به این صورت که اپلیکیشن ترابرنت را برای خود نصب کرده و اعلام بار خود را ثبت می کنید.. با این کار، راننده هایی که از اپلیکیشن ترابرنت استفاده می کنند اعلام بارهای شما را دیده و در صورت پذیرش شرایط حمل بار، برای جابجایی اقدام می‌کنند. صاحبان بار، می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت ترابرنت در صفحه ثبت اعلام بار میزان بار، مبدأ و مقصد، نوع خودرویی که قصد دارند به کار بگیرند و هزینه‌ای که برای این جابه جایی در نظر دارند را وارد نموده و منتظر باشند تا در نزدیک‌ترین زمان، راننده خودرو حمل‌کننده با آن‌ها تماس حاصل نماید.

ترابرنت همچنین این موقعیت را برای صاحبان بار به وجود آورده که بتوانند از 0 تا 100 حمل بار خود را به این شرکت واگذار کنند!

ترابرنت برای رانندگان خودرو حمل‌کننده

ترابرنت، بستری را برای رانندگان خودرو باربر فراهم می‌کند تا آن‌ها بتوانند مناسب‌ترین گزینه برای حمل بار را پیدا کنند. صاحبان خودروهای باربری، می‌توانند با نصب اپلیکیشن ترابرنت، از اعلام بار هایی که در نزدیک محل آن‌ها ثبت شده مطلع شوند و امکان این را داشته باشند تا در هر زمان، سفارش بار بگیرند. استفاده از اپلیکیشن ترابرنت رایگان است و همچنین افراد را از عضویت در کانال‌های تلگرامی بی‌نیاز می‌کند. چرا که بهترین اعلام بارهای موجود در کانال‌های تلگرامی، در اپلیکیشن ترابرنت نیز ثبت می شوند.

همچنین عزیزانی که قصد بیمه کردن بار خود را دارند، می‌توانند از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب با تیم پشتیبانی ترابرنت به شماره ۰۲۱۹۱۰۷۱۰۷۱ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنند تا واحد صدور بارنامه، شرایط بارنامه و بیمه را برای آن‌ها فراهم کنند.

سخن پایانی

با مطالعه این مقاله، با جزئیات حمل بار به کرمان آشنا شدید. گفتیم که برای این جابه جایی چطور میتوان برآورد هزینه کرد و همچنین چه راه‌هایی برای این کار وجود دارد. کمک گرفتن از شرکت‌های باربری و همچنین استفاده از کانال‌های تلگرامی، از راه‌هایی است رانندگان می توانند بار مناسب خود را پیدا کنند و صاحبان بار اعلام بار خود را ثبت کنند. راه دیگری که در این مقاله معرفی شد، استفاده از سامانه‌های باربری آنلاین مثل ترابرنت است. با ترابرنت، می‌توان به راحتی بهترین گزینه برای حمل بار را انتخاب نموده و یک حمل به صرفه را انجام داد. همچنین امکان استعلام قیمت در این وبسایت وجود دارد که شما عزیزان می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را دررابطه‌با حمل بار به کرمان به شما عزیزان داده باشیم. همچنین درصورتی‌که سؤالی در این زمینه برای شما بدون پاسخ باقی مانده بود، در قسمت نظرها آن را برای ما به ثبت برسانید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *