آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری شوشتر در سریع ترین زمان | قیمت حمل بار شوشتر

باربری شوشتر در سریع ترین زمان | قیمت حمل بار شوشتر

برای حمل بار شوشتر از سایر شهرستان‌های استان خوزستان یا استان‌های دیگر ایران، می‌توان از شرکت‌های باربری معتبر استفاده کرد. به این منظور، پیشنهاد ما سامانه آنلاین ترابرنت است که کارهای حمل بار به شوشتر را برای شما فوق‌العاده راحت می‌کند. از طریق این سامانه، شما می‌توانید هر نوع خودروی باری را که بخواهید در بازه زمانی بسیار کوتاه و در تنوع زیاد به‌راحتی پیدا کنید. در ادامه، به‌صورت مفصل درباره فرایند باربری شوشتر صحبت خواهیم کرد و برای شما توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید از طریق ترابرنت، اعلام بار خود را ثبت کنید و محموله موردنظر را به این شهرستان ارسال نمایید. 

خدمات حمل بار شوشتر

در ترابرنت خدمات متعددی در اختیار صاحبان کالا قرار می‌گیرند و آنها می‌توانند از طریق این خدمات، فرایند حمل بار به شهرستان شوشتر را سریع‌تر و راحت‌تر انجام دهند. برای مثال، این برنامه به‌صورت آنلاین فعالیت می‌کند و تنها چیزی که برای استفاده از آن نیاز دارید، یک گوشی هوشمند متصل به اینترنت است. با استفاده از این گوشی، خیلی راحت می‌توانید اعلام بار خود را ثبت کنید و بعد از پیدا شدن راننده، هماهنگی‌های لازم برای ارسال بار به شوشتر را انجام دهید. 

خدمات حمل بار شوشتر

از طریق ترابرنت، امکان حمل انواع بارها از سایر نقاط ایران به شوشتر یا برعکس وجود دارد. شما باید بعد از بسته‌بندی کالا و آماده کردن آن برای ارسال، هماهنگی‌های لازم را با راننده انجام دهید. لازم به ذکر است که ترابرنت در روزهای تعطیل نیز فعالیت دارد و شما می‌توانید در ایام عید نوروز، اعیاد و مراسم‌های ملی و مذهبی مختلف، اعلام بار خود را به‌راحتی ثبت کنید و محموله موردنظر را به‌صورت درب‌به‌درب به شهرستان شوشتر بفرستید. 

نحوه سفارش برای باربری شوشتر

فرایند ثبت اعلام بار در باربری شوشتر با استفاده از ترابرنت فوق‌العاده راحت است و چند دقیقه بیشتر زمان شما را نمی‌گیرد. فقط کافی است که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید تا بتوانید اعلام بار خود را ثبت کرده و محموله را از هر مکانی که بخواهید، به شهرستان شوشتر ارسال نمایید.

 1. مرحله اول؛ نصب اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا 
 2. مرحله دوم؛ وارد کردن شماره تلفن همراه خود 
 3. مرحله سوم؛ اضافه کردن کد 4 رقمی ارسال شده از طرف ترابرنت 
 4. مرحله چهارم؛ انتخاب گزینه اعلام بار در صفحه اصلی
 5. مرحله پنجم؛ وارد کردن اطلاعات خواسته شده درباره مبدأ و مقصد، کالا نوع خودرو و نوع بارگیر 
 6. مرحله ششم؛ تأیید مراحل با انتخاب گزینه ثبت و ارسال اعلام بار در پایین صفحه 
 7. مرحله هفتم؛ کمی انتظار برای برقراری ارتباط با راننده 
 8. مرحله هشتم؛ انجام هماهنگی‌های لازم با راننده و صحبت کردن درباره امور نهایی 
 9. مرحله نهم؛ بارگیری برای حمل بار شوشتر 
 10. مرحله دهم؛ دریافت کالا در مقصد موردنظر در شهرستان شوشتر 

قیمت حمل بار شوشتر

باربری شوشتر برای تعیین قیمت کرایه خودروهای مختلف به‌منظور ارسال کالا به این شهرستان، فاکتورهای متعددی را مدنظر قرار می‌دهد. به‌عنوان‌مثال، نوع خودرو و نوع بارگیر، وزن تقریبی کالا، مسافت بین شهر موردنظر تا شوشتر، شرایط آب‌وهوایی، وضعیت جاده و سایر موارد این‌چنینی، برخی از اصلی‌ترین پارامترهایی هستند که روی کرایه حمل بار به شوشتر تأثیر می‌گذارند.

قیمت حمل بار شوشتر

برای اطلاع از قیمت ارسال کالا به این شهرستان، می‌توانید از وب‌سایت ترابرنت استفاده کنید. در ادامه، مراحل استفاده از این وب‌سایت و اطلاع از قیمت حمل بار شوشتر را به‌صورت مختصر قرار داده‌ایم.

 1. در مرحله اول، وارد وب‌سایت ترابرنت شوید. 
 2. در صفحه اصلی، می‌توانید گزینه استعلام کرایه حمل بار را ببینید. باید روی این گزینه کلیک کنید. 
 3. اکنون صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که باید در آن در کادرهای مشخص شده به ترتیب شهر مبدأ، مقصد، نوع خودرو و نوع بارگیر را بر اساس وزن و شرایط بار خود انتخاب نمایید.
 4. بعد از تکمیل همه این اطلاعات، باید تیک I’m not robot را بزنید.
 5. حال فقط باید گزینه استعلام کرایه حمل بار را انتخاب کنید. 
 6. در این قسمت، صفحه‌ای برای شما به نمایش در می‌آید که در آن کرایه تقریبی برای ارسال بار به شوشتر مشخص شده است. 
 7. در همان صفحه، گزینه‌ای با نام «ورود به اپلیکیشن و ثبت اعلام بار» وجود دارد که می‌توانید از طریق آن وارد اپلیکیشن ترابرنت شده و مانند مراحلی که پیش‌ازاین گفتیم، اعلام بار خود را ثبت کنید.

در این قسمت، جدولی در اختیار شما قرار داده‌ایم که می‌توانید با استفاده از آن قیمت حمل بار شوشتر از سایر نقاط ایران را مشاهده کنید. اگر شهر موردنظر شما در جدول زیر نیست، می‌توانید از طریق روشی که پیش‌ازاین گفتیم و با استفاده از وب‌سایت ترابرنت، از کرایه ارسال کالای خود مطلع شوید. این کرایه ها تقریبی و مربوط به خرداد ماه 1403 هستند.

حمل بار از شهرهای دیگر به شوشتر (با وانت نیسان)کرایه حمل بار (تومان)
حمل بار از تهران به شوشتر3,600,000
حمل بار از یزد به شوشتر4,200,000
حمل بار از اصفهان به شوشتر3,000,000
حمل بار از شیراز به شوشتر3,600,000
حمل بار از اهواز به شوشتر1,800,000
حمل بار از آبادان به شوشتر1,800,000
حمل بار از اندیمشک به شوشتر1,800,000
حمل بار از خرمشهر به شوشتر1,800,000
حمل بار از دزفول به شوشتر1,200,000
حمل بار از بندر ماهشهر به شوشتر1,800,000

خودروهای باری مناسب برای حمل بار شوشتر

شما می‌توانید از طریق خودروهای باری متنوعی که در سامانه ترابرنت موجود هستند، انواع بارهای خود را از سایر شهرستان‌های خوزستان یا بقیه استان‌های ایران به شوشتر بفرستید.

خودروهای باری مناسب برای حمل بار شوشتر

در باربری شوشتر انواع خودروهای باری وجود دارند و شما می‌توانید آنها را در بارگیرهای مختلفی مانند مسقف، روباز، کمپرسی و یخچال‌دار‌ پیدا کنید. در ادامه، خودروهای موجود در سامانه ترابرنت برای حمل بار شوشتر را به شما معرفی کرده‌ایم. 

✔ وانت بار شوشتر 

انواع وانت بار شوشتر شامل مواردی مانند پیکان وانت، پراید وانت و مزدا می‌شوند. ظرفیت هر یک از این خودروها با یکدیگر متفاوت است. برای مثال، پراید وانت می‌تواند بارهایی با وزن ۵۰۰ کیلو و پیکان وانت هم بارهایی با وزن ۷۰۰ کیلو را جابه‌جا کند. بااین‌حال، ظرفیت مزدا کمی بیشتر بوده و به 1 تن می‌رسد. پس شما باید در ابتدا وزن تقریبی کالای خود را بدانید و سپس از طریق یکی از این وانت بار ها، محموله را به شهرستان شوشتر بفرستید. 

✔ نیسان بار شوشتر 

بیشتر مواقع وزن بارهای ارسالی از سایر استان‌ها یا شهرستان‌ها به شوشتر بیشتر از 1 تن است. در این صورت، بهتر است به‌جای این‌که با استفاده از وانت بار شوشتر چند بار مسیر بین شهر مبدأ تا مقصد را طی کنید، از خودروهای باری بزرگ‌تر مانند نیسان استفاده نمایید. ظرفیت نیسان نهایتاً به ۲.۲ تن می‌رسد و با استفاده از آن شما می‌توانید انواع بارهای مختلف را از شهرستان‌های دیگر به شوشتر ارسال کنید. پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله نیسان بار است.

✔ خاور باربری شوشتر 

در باربری شوشتر ترابرنت انواع خاورهای مسقف و روباز مانند خاور ۹۱۱ در اختیار شما قرار می‌گیرند. با استفاده از این خاورها امکان حمل انواع بارها و به‌خصوص لوازم منزل، لوازم تجاری و اداری وجود دارد. اما اگر قصد ارسال بارهایی مانند مصالح ساختمانی با وزن بین ۳ تا ۶ تن به شهرستان شوشتر را دارید، بهتر است از خاورهای روباز استفاده کنید. حتما از صفحه باربری خاور دیدن کنید.

✔ کامیون حمل بار شوشتر 

کامیون‌ها یکی از بهترین و رایج‌ترین خودروهای باری برای حمل بارهای سنگین و نیمه‌سنگین شناخته می‌شوند. این خودروهای باری شامل دو دسته کامیون‌های تک و جفت محور می‌شوند که ظرفیت آنها به ترتیب ۱۰ و ۱۵ تن اعلام شده است. بر اساس نوع بار، می‌توان از کامیون‌های روباز، کمپرسی و یخچال‌دار استفاده کرد. 

کامیون حمل بار شوشتر 

✔ تریلی حمل بار به شوشتر 

برای ارسال بارهای سنگین و فوق‌سنگین به شهرستان شوشتر یا حتی ارسال بار از شوشتر به خارج از کشور، باید از تریلی استفاده کرد. تریلی‌ها تنوع زیادی دارند و بیشترین ظرفیت آنها به ۲۵ تن می‌رسد. تریلی‌های موجود در ترابرنت شامل نمونه‌های کفی، بغل‌دار و چادری می‌شوند. 

باربری از تهران به شوشتر

لازم است بدانید که شوشتر در گذشته پایتخت ایران بوده است و همان‌طور که می‌دانید، در پایتخت مراکز سیاسی و اقتصادی متعددی وجود دارد. ازآنجاکه در حال حاضر تهران به عنوان پایتخت کشور شناخته می‌شود، ممکن است بارهای خیلی زیادی بین این دو شهر ردوبدل شود. در سامانه ترابرنت انواع خودروهای موردنیاز برای باربری از تهران به شوشتر وجود دارند. بعد از این‌که اعلام بار کردید، راننده‌ای که شرایط مناسبی بر اساس مبدأ و مقصد شما داشته باشد، می‌تواند با شما تماس گرفته و محموله را از تهران به شوشتر ارسال کند. برای شناخت بیشتر به مقاله باربری تهران مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مطلب متوجه شدید که فرایند حمل بار شوشتر به چه صورت انجام می‌شود. همان‌طور که گفتیم، شما می‌توانید انواع نیسان بار شوشتر یا سایر خودروهای سبک و سنگین‌تر حمل بار را از طریق سامانه ترابرنت پیدا کنید. در این سامانه انواع خودروهای باری با تجهیزات موردنیاز و راننده‌های حرفه‌ای در اختیار شما قرار می‌گیرند و به شما کمک می‌کند تا بتوانید بدون کمترین چالش و در زمان بسیار کوتاه، بار موردنظر خود را از هر نقطه از ایران که بخواهید، به شهرستان شوشتر بفرستید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.