آنچه در این مقاله می‌خوانید

حمل بار آزادشهر

حمل بار آزادشهر

از آنجا که آزادشهر در استان گلستان واقع شده است و اهمیت زیادی در این استان دارد، روزانه کالاهای مختلفی به این شهر ارسال می‌شوند. حتی خیلی از افراد دوست دارند از شلوغی شهر دور شده و در آرامش آزادشهر زندگی کنند و به همین دلیل هم لوازم منزل خود را به این شهرستان ارسال می‌کنند. در این مقاله، ما اطلاعات کاملی درباره حمل بار آزادشهر در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس اگر شما هم می‌خواهید هر نوع کالایی را به این شهرستان در استان گلستان بفرستید، حتماً تا پایان همراه ما باشید.

از طرف دیگر، استان گلستان مرز مشترک با کشور ترکمنستان دارد و همین امر، موجب اهمیت بیشتر این استان و شهر آزادشهر شده است. در نتیجه، باربری آزادشهر فعالیت زیادی دارد و شما می‌توانید هر نوع کالایی را که بخواهید، با استفاده از وسایل نقلیه متعددی که روزانه به این شهرستان رفت‌وآمد دارند، ارسال کنید.

باربری آزادشهر گلستان

ما به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن، خودرویی مناسب برای باربری آزادشهر گلستان را پیدا کنید. این مسئله مطمئناً برای افرادی که وقت زیادی ندارند تا بخواهند به همه باربری‌ها سر بزنند یا با همه آنها تماس بگیرند، یک مزیت محسوب می‌شود.

باربری آزادشهر گلستان

 شما می‌توانید هر نوع کالایی که بخواهید را با استفاده از سامانه ترابرنت به آزادشهر ارسال کنید. این سامانه به شما کمک می‌کند تا بتوانید کالا را از آزادشهر به شهرهای دیگر و از شهرهای اطراف به آزادشهر بفرستید.

حمل لوازم منزل به آزادشهر

گفتیم که یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث شده حمل بار آزادشهر رواج زیادی داشته باشد، این است که بسیاری از افراد این شهرستان را برای داشتن یک زندگی آرام انتخاب می‌کنند. در این شرایط آنها می‌توانند لوازم منزل خود را از هر شهری در ایران به آزادشهر بفرستند. البته بهتر است تاحدامکان از وسایل نقلیه‌ای برای حمل لوازم منزل به آزادشهر استفاده کنید که بتوانند تنها با یک بار طی مسیر رفت‌وبرگشت، کالای شما را به مقصد ارسال کنند و نیازی نباشد که چند بار این مسیر را طی کنند.

از  طرف دیگر، بسته‌بندی اثاثیه منزل اهمیت بسیار زیادی برای حمل بار آزادشهر دارد. شما باید تمام لوازم منزل خود را با استفاده از کارتن‌های مقاوم و پلاستیک‌های حباب‌دار بسته‌بندی کنید تا مطمئن شوید که در طول مسیر، مشکلی برای آنها پیش نخواهد آمد. بعد از بسته‌بندی کالا، نوبت به آن می‌رسد که خودروی باری متناسب با وزن و حجم تمام لوازم منزل خود را انتخاب کرده و بعد از فرایند بارگیری، اسباب و اثاثیه منزل را به آزادشهر بفرستید.

باربری آزادشهر به تهران

شما می‌توانید خودروهای باری مختلف را پیدا کرده و بعد از بارگیری کالای خود از تهران، آنها را به آزادشهر بفرستید. این فرایند به‌صورت برعکس نیز رواج زیادی دارد و باربری‌های زیادی فرایند حمل بار از تهران به آزادشهر را نیز انجام می‌دهند.

باربری آزادشهر به تهران

 فاصله بین تهران تا آزادشهر چندان زیاد نیست و اگر شما از وسیله نقلیه مناسبی استفاده کرده باشید، می‌توانید تنها با یک بار طی مسیر رفت، تمام لوازم خود را از تهران به شهرستان آزادشهر در گلستان در عرض چند ساعت بفرستید. علاوه بر این، روزانه کالاهای بسیار زیادی از تهران به آزادشهر ارسال می‌شوند. برای آشنایی بیشتر به صفحه باربری تهران مراجعه کنید.

باربری آزادشهر به سایر شهرستان‌ها

علاوه بر تهران، روزانه کالاهای متعددی از آزادشهر به شهرستان‌های دیگر ایران ارسال می‌شوند. ازآنجاکه آزادشهر در استان گلستان محصولات کشاورزی و مرکبات بسیار زیادی دارد، بسیاری از این محصولات به شهرستان‌های دیگر ایران ارسال می‌شوند. شما می‌توانید با استفاده از انواع وسایل نقلیه مختلف متناسب با وزن و حجم کالای خود، آنها را به شهرستان موردنظر خود در ایران بفرستید. در صفحه حمل بار به شهرستان می‌توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

خودروهای مناسب حمل بار آزادشهر

 به‌طورکلی، انتخاب خودروی مناسب برای حمل بار به آزادشهر تا حد خیلی زیادی به محموله شما بستگی دارد. به همین دلیل نمی‌توان گفت که تنها یک خودرو برای حمل بار در این منطقه مناسب است.

خودروهای مناسب حمل بار آزادشهر

در این قسمت، رایج‌ترین خودروهایی که برای حمل انواع کالاها به شهرستان آزادشهر مورداستفاده قرار می‌گیرند را نام می‌بریم.

 • نیسان و وانت: وانت‌ها شامل مزدا، پراید وانت و پیکان وانت می‌شوند و ظرفیت آنها بین ۵۰۰ کیلو تا یک تن متفاوت است. از طرف دیگر، نیسان با ظرفیت ۲ تن، بیشتر برای حمل خرده بار از آزادشهر به شهرستان‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای اطلاعات بیشتر صفحه حمل بار با وانت را مطالعه کنید.
 • خاور: شما می‌توانید تمام لوازم منزل خود را درون کابین عقب خاور قرار داده و آن را به آزادشهر بفرستید. ازآنجاکه احتمال بارش باران در این شهرستان زیاد است، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از خاورهای مسقف استفاده کنید تا بارش باران به لوازم منزل شما آسیب نرساند.
 • کامیون: کامیون‌های تک و جفت، برای حمل مصالح ساختمانی و محصولات کشاورزی کاربرد زیادی دارند که هر یک از آنها به ترتیب با ظرفیت ۱۰ و ۱۵ تن در اختیار شما قرار می‌گیرند.
 • تریلی: درصورتی‌که قصد حمل بارهای سنگین و فوق سنگین به آزادشهر را دارید، باید از تریلی با ظرفیت ۲۵ تن استفاده کنید.

هزینه حمل بار آزادشهر

 صاحبان کالا باید باتوجه‌به فاکتورهای مختلف، هزینه موردنیاز برای کرایه حمل بار آزادشهر را بپردازند. این هزینه را شرکت‌‌های باربری تعیین می‌کنند که باتوجه‌به فاکتورهای مختلفی مشخص می‌شود که در ادامه آنها را نام می‌بریم.

 • نوع وسیله نقلیه برای حمل بار به آزادشهر
 • وزن و حجم بار
 • نوع محموله
 • تعداد مسیرهای رفت‌وبرگشت
 • سرعت ارسال کالا به مقصد
 • میزان ارزش کالا
 • فاصله بین شهر موردنظر تا آزادشهر

استعلام کرایه حمل بار آزادشهر

ممکن است خیلی از افراد بخواهند بدانند که باید تقریباً چقدر کرایه برای ارسال کالا به آزادشهر بپردازند. در این شرایط، می‌توانند از وب‌سایت ترابرنت استفاده کنند. در این وب‌سایت گزینه استعلام کرایه حمل بار را بزنند و اطلاعات مبدأ، مقصد و نوع بارگیر را انتخاب نمایند تا مشخص شود که هزینه تقریبی باربری آزادشهر برای آنها چقدر می‌شود.

باربری آزادشهر گلستان با ترابرنت

برای پیدا کردن خودروهای باری که پیش‌ازاین به شما معرفی کردیم و بارگیری کالا و ارسال آنها به شهر آزادشهر، شما باید اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا را نصب کنید. در این اپلیکیشن اطلاعات خواسته شده در قسمت اعلام بار را وارد نمایید و دکمه ثبت و ارسال اعلام بار را بزنید. سپس باید کمی منتظر بمانید تا راننده‌ای که شرایط شما را پذیرفته، به‌صورت مستقیم با شما تماس بگیرد.

سخن نهایی

فرایند حمل بار آزادشهر با استفاده از سامانه ترابرنت خیلی راحت‌تر انجام می‌شود. زیرا اصلاً لازم نیست که به‌صورت حضوری به باربری‌ها سر بزنید یا با چند مورد از آنها تماس بگیرید. در این سامانه خدمات متعددی برای صاحبان کالا و رانندگان ارائه شده است که آن‌ها می‌توانند بدون هیچ دغدغه‌ای فرآیند حمل بار را انجام دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.