آنچه در این مقاله می‌خوانید

حمل بار به رفسنجان | باربری تهران به رفسنجان با سرعت بالا

حمل بار به رفسنجان | باربری به رفسنجان با سرعت بالا

ممکن است افراد بخواهند کالاهای مختلفی را از شهرهای دیگر به رفسنجان ارسال کنند و به دنبال یک خودروی باری مناسب باشند. در این شرایط، بهترین وسیله‌نقلیه برای حمل بار به رفسنجان کدام است؟ هنگام باربری رفسنجان باید به چه فاکتورهایی توجه کنیم؟ در این مقاله از ترابرنت، به طور کامل درباره ارسال کالا به این شهر صحبت می‌کنیم. پس اگر شما هم می‌خواهید کالایی را از هر شهری در ایران به رفسنجان ارسال کنید، بهتر است در ابتدا این مقاله را مطالعه فرمایید.

نحوه ثبت درخواست برای حمل بار به رفسنجان

اگر شما هم به دنبال وسیله نقلیه مناسب و راننده قابل‌اعتمادی می‌گردید تا کالای خود را به رفسنجان ارسال کنید، می‌توانید از طریق سامانه ترابرنت اقدام کنید. به این منظور، اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا را روی گوشی خود نصب کرده و بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه و کد احراز هویت، روی گزینه اعلام بار ضربه بزنید.

حمل بار به رفسنجان با ترابرنت

در این مرحله، صفحه جدیدی باز می‌شود که باید در کادرهای مشخص شده، اطلاعات موردنیاز را وارد نمایید. بعد از تکمیل همه اطلاعات خواسته شده، تنها باید گزینه پایین صفحه با مضمون «اعلام بار کنید» را انتخاب نمایید. سپس راننده‌ای که بهترین شرایط را با شما دارد، تماس می‌گیرد.

عوامل مؤثر در هزینه حمل بار به رفسنجان

به یاد داشته باشید که هزینه حمل بار به رفسنجان و یا شهرهای دیگر اصلاً ثابت نیست و به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. شرکت‌های باربری بعد از در نظر گرفتن هر یک از این فاکتورها، کرایه‌ای را برای ارسال کالای شما در نظر گرفته و به شما اعلام می‌کنند. در این قسمت، فاکتورهای مؤثر بر تعیین قیمت ارسال بار به رفسنجان را نام می‌بریم:

  • مسافت بین مبدأ تا رفسنجان
  • نوع وسیله نقلیه انتخابی
  • وزن و حجم کالا
  • تعداد دفعات رفت‌وبرگشت
  • شرایط جوی و آب‌وهوایی
  • سرعت ارسال کالا به مقصد

نحوه استعلام کرایه حمل بار به رفسنجان

طبیعتاً صاحبان کالا نمی‌توانند باتوجه‌ به فاکتورهایی که پیش‌ازاین معرفی کردیم و قبل از مراجعه به شرکت باربری، هزینه موردنظر برای ارسال کالا به رفسنجان را متوجه شوند. ازاین‌رو، این افراد می‌توانند با ورود به وب‌سایت ترابرنت و انتخاب گزینه استعلام کرایه حمل بار، هزینه تقریبی برای ارسال کالا به این شهر را به دست بیاورند.

برای محاسبه قیمت تقریبی ارسال کالا به رفسنجان، باید در قسمت استعلام کرایه حمل بار، اطلاعاتی مانند مبدأ، مقصد، نوع کامیون و نوع بارگیر را انتخاب نمایید. در قدم بعدی، تیک پایین صفحه را فعال کنید و در آخرین مرحله هم روی گزینه محاسبه کرایه حمل بار در پایین صفحه بزنید.

نحوه استعلام کرایه حمل بار به رفسنجان

درصورتی‌که اطلاعات را به‌درستی وارد کرده باشید، صفحه جدیدی برای شما باز می‌شود که در آن می‌توانید هزینه تقریبی برای ارسال کالا به رفسنجان را مشاهده کنید. البته توجه داشته باشید که این هزینه فاکتورهایی مانند شرایط آب‌وهوایی و سرعت ارسال کالا را در نظر نمی‌گیرد و بیشتر از همه بر اساس مسافت، تعیین می‌شود. به همین دلیل ممکن است هزینه‌ای که باید بپردازید نسبت به این هزینه کمی تفاوت قیمت داشته باشد.

در این قسمت، جدولی در اختیار شما قرار داده‌ایم که در آن می‌توانید هزینه تقریبی حمل بار به رفسنجان از شهرهای مختلف را مشاهده کنید. این قیمت‌ها مربوط به تیر 1403 هستند.

حمل بار از سایر نقاط ایران به رفسنجان (با خاور روباز)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به رفسنجان7,200,000
حمل بار از کرمان به رفسنجان3,000,000
حمل بار از یزد به رفسنجان3,000,000
حمل بار از مشهد به رفسنجان6,600,000
حمل بار از همدان به رفسنجان7,200,000
حمل بار از شیراز به رفسنجان4,800,000
حمل بار از اهواز به رفسنجان8,400,000
حمل بار از اصفهان به رفسنجان 

حمل اثاثیه منزل به رفسنجان

بسیاری از افراد به دنبال خودروهای باری مناسبی هستند تا بتوانند لوازم منزل خود را از شهر موردنظرشان به رفسنجان ارسال کنند و اسباب‌ کشی راحتی داشته باشند. برای این منظور، خودروهای زیادی مناسب هستند و آن‌ها باید بر اساس حجم و وزن کالای خود، بهترین وسیله نقلیه را انتخاب کنند.

برای مثال، اگر شما بخواهید همه لوازم منزل خود را از شهر مبدأ به رفسنجان ارسال کنید، به‌احتمال زیاد خاور می‌تواند گزینه مناسبی باشد. این در حالی است که شاید برخی از افراد بخواهند فقط قسمتی از لوازم منزل خود را به رفسنجان بفرستند که در این شرایط، می توانند با نیسان یا وانت آن‌ها را ارسال کنند.

حمل اثاثیه منزل به رفسنجان

برای حمل اثاثیه منزل به رفسنجان باید به فاکتورهای زیادی توجه داشته باشید که یکی از مهم‌ترین آنها، نحوه بسته‌بندی کالا است. سعی کنید همه لوازم شکستنی خود را درون کارتن‌های مقاوم قرار دهید و اطراف آن هم پلاستیک‌های حباب‌دار بگذارید تا در طول مسیر آسیب نبینند.

بهترین خودروی باری برای ارسال کالا به رفسنجان کدام است؟

پیش‌ازاین نیز چندین بار تأکید کردیم که صاحبان کالا می‌توانند با استفاده از خودروهای باری متعددی محموله موردنظر خود را از شهر مبدأ به رفسنجان ارسال کنند. برای انتخاب وسیله نقلیه، شما باید اول‌ازهمه به وزن و حجم کالای خود توجه داشته باشید. در ادامه، به‌صورت مختصر هر یکی از وسایل نقلیه که می‌توان از آن‌ها برای حمل بار به رفسنجان استفاده کرد را نام می‌بریم.

1. وانت بار رفسنجان 

اگر شما هم به دنبال خودرویی در باربری رفسنجان می‌گردید که بتوانید کالاهای سبک وزن با وزن نهایتاً 1 تن را به این شهرستان بفرستید، وانت بار رفسنجان گزینه خیلی مناسبی برای شما است. زیرا با استفاده از این وانت‌ها می‌توانید انواع بارهای مختلف موجود در بابری‌های رفسنجان را به شهرهای مختلف بفرستید. توصیه می‌کنیم از مقاله وانت بار دیدن کنید.

2. باربری رفسنجان نیسان

یکی از مهم‌ترین خودروهایی که در باربری در رفسنجان تا حد زیادی استفاده می‌شود، نیسان است. شما می‌توانید در باربری رفسنجان نیسان را در شکل‌های مختلفی مانند یخچال‌دار، کمپرسی، مسقف یا روباز پیدا کنید و بعد از بارگیری، کالاهایی که وزن آنها نهایتاً به 2 تن می‌رسد را با استفاده از نیسان به شهرستان رفسنجان بفرستید. مقاله نیسان بار در این زمینه اطلاعات بیشتری ارائه کرده است.

3. حمل بار به رفسنجان با خاور

خاور بیشتر از همه برای لوازم منزل و کالاهای این‌چنینی کاربرد دارد. پس اگر شما قصد اسباب‌کشی به رفسنجان را دارید و یا حتی می‌خواهید هر نوع کالای اداری را به این شهر ارسال کنید، بهتر است به فکر پیدا کردن خاورهای مسقف باشید. خاورها دارای ظرفیت بین ۳ تا ۶ تن هستند که بسته به نوع آن‌ها، میزان تحملشان نیز متفاوت است.

4. کامیون تک برای ارسال بار به رفسنجان

شما می‌توانید برای حمل کالاهای صنعتی و تجاری خود از شهر مبدأ به رفسنجان، از کامیون تک استفاده کنید. کامیون تک بیشتر از همه برای حمل مصالح ساختمانی و محصولات کشاورزی کاربرد دارد و تحمل ظرفیت آن به ۱۰ تن می‌رسد. این خودروی باری به‌صورت مسقف، کمپرسی و یخچال‌دار در دسترس است و شما می‌توانید از یکی از آن‌ها استفاده کنید.

کامیون تک برای ارسال بار به رفسنجان

5. کامیون جفت برای باربری رفسنجان

درصورتی‌که وزن کالای شما به ۱۵ تن رسید، برای ارسال آن به رفسنجان باید به سراغ کامیون باری جفت بروید. این کامیون شباهت زیادی به نمونه قبلی دارد و تنها تفاوت آن، ظرفیت بیشتر آن است. از این کامیون نیز برای حمل بارهای صنعتی و تجاری استفاده می‌شود.

6. حمل بار به رفسنجان با تریلی

سنگین‌ترین خودروی باری موجود که می‌توانید از آن برای ارسال کالا به رفسنجان و یا شهرهای دیگر ایران استفاده کنید، تریلی است. تریلی‌ها نمونه‌های مختلفی دارند که هر یک از آن‌ها با ظرفیت‌های مختلفی عرضه می‌شوند. به‌عنوان‌مثال، ظرفیت تحمل تریلی‌ها بین ۱۵ تا ۲۵ تن متغیر است. بیشتر از همه از این خودروهای باری برای حمل ماشین‌آلات و ابزارهای خیلی سنگین استفاده می‌شود.

باربری رفسنجان از تمام نقاط کشور

صاحبان کالا و حتی رانندگان می‌توانند در سامانه اعلام بار رفسنجان انواع بارها را از نقاط مختلف ایران به این شهرستان ارسال نمایند. در این صورت، تنها چیزی که صاحبان کالا باید مد نظر قرار دهند، این است که فرایند بارگیری و تخلیه و همچنین بسته‌بندی کالا بر عهده خود آنها است و از طریق سامانه اعلام بار رفسنجان ترابرنت می‌توانند کالا را از هر شهری که هستند، به رفسنجان ارسال کنند؛ همچنین این امر به‌صورت برعکس نیز امکان‌پذیر است. برای ارسال به شهرهای دیگر از مقاله حمل بار به شهرستان دیدن کنید.

باربری رفسنجان از تمام نقاط کشور

اعلام بار رفسنجان

سامانه ترابرنت با ارائه اپلیکیشن مخصوصی برای رانندگان، به آنها کمک کرده تا اعلام بار رفسنجان را خیلی راحت‌تر و سریع‌تر دریافت کنند. با استفاده از اپلیکیشن ترابرنت مخصوص رانندگان، آنها می‌توانند بعد از احراز هویت، انواع اعلام بارهای مخصوص به ماشین باری خود را در محدوده رفسنجان و حتی سایر نقاط ایران مشاهده نمایند. 

برای استفاده از این اپلیکیشن، باید بعد از نصب کردن آن روی تلفن همراه خود، اطلاعاتی مانند شماره پلاک خودرو و سایر اطلاعات شخصی خود را وارد کنند و بعد از احراز هویت، می‌توانند اعلام بارهای مختلف مربوط به خودروهای باری، از وانت و نیسان گرفته تا کامیون و تریلی را بر اساس نوع خودرویی که خودشان وارد کرده‌اند، مشاهده کنند.

حرف آخر

در این مقاله از ترابرنت گفتیم که حمل بار به رفسنجان از طریق خودروهای باری متعددی انجام می‌شود و برای پیدا کردن این خودروها در هر ساعتی از شبانه‌روز، می‌توانید از اپلیکیشن باربری آنلاین ترابرنت استفاده کنید. به‌علاوه، ترابرنت اپلیکیشنی را هم در اختیار رانندگان قرار داده است که بعد از احراز هویت، می‌توانند اعلام بارهای منطقه جغرافیایی نزدیک به خود را مشاهده کنند و درصورتی‌که شرایط خوبی داشته باشند، آن را تأیید نمایند. ترابرنت با حذف واسطه و وصل کردن صاحب کالا به راننده، قدم بزرگی در تسریع ارسال کالا برداشته است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.