آنچه در این مقاله می‌خوانید

حمل بار به شهرکرد ؛ نحوه محاسبه هزینه ارسال بار به شهرکرد

حمل بار به شهرکرد ؛ نحوه محاسبه هزینه ارسال بار به شهرکرد

شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری است و روزانه کالاهای مختلفی از شهرهای اطراف به این شهر ارسال می‌شود. خودروهای مختلفی برای باربری شهرکرد مورد استفاده قرار می‌گیرند که صاحبان کالا باید بر اساس شرایط بار و وضعیت آب و هوایی، یکی از آنها را انتخاب کنند. در این مقاله از ترابرنت، به طور کامل درباره نحوه حمل بار به شهرکرد صحبت خواهیم کرد. پس اگر شما هم می‌خواهید هر نوع کالایی را به این شهر ارسال کنید همراه ما باشید.

خدمات ترابرنت برای حمل بار به شهرکرد

هیچ تفاوتی ندارد که می‌خواهید بار خود را از چه شهری به شهرکرد ارسال کنید. برای مثال، شما می‌توانید با استفاده از ترابرنت از خدمات باربری تهران به شهرکرد استفاده کنید و یا برعکس. به علاوه، شما این امکان را دارید که بار خود را از شهرستان‌های مرزی ایران نیز به شهرکرد بفرستید. 

یکی دیگر از خدمات ترابرنت، تنوع بسیار خودروهای باری است که می‌توانید آنها را در نمونه‌های مختلف پیدا کنید. ترابرنت برای بارهای ارسالی، بیمه‌نامه صادر می‌کند و به همین دلیل هم شما می‌توانید با خیال آسوده‌تری فرایند حمل بار به شهرکرد را انجام دهید. در آخر، باید بدانید که شما می‌توانید حتی در روزهای تعطیل و نیمه‌شب نیز از ترابرنت برای ثبت و ارسال اعلام بار استفاده کنید. 

نحوه سفارش برای باربری شهرکرد

برای حمل بار به شهرکرد از طریق ترابرنت، کار شما خیلی راحت است و نسبت به روش‌های سنتی، می‌توانید در زمان بسیار کوتاه‌تری اعلام بار خود را ثبت کنید. در ادامه، تمام مراحل ثبت سفارش باربری شهرکرد را توضیح داده‌ایم. 

 1. در مرحله اول، اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا را روی گوشی خود نصب کنید. 
 2. سپس برخی اطلاعات شخصی که اپلیکیشن از شما می‌خواهد را در کادرهای مشخص شده تکمیل نمایید و مطمئن شوید که تمام این اطلاعات مربوط به خود شما و درست هستند. 
 3. در قدم بعدی، گزینه اول برای اعلام بار را انتخاب کنید. 
 4. در صفحه جدیدی که برای شما باز می‌شود، باید مبدا، مقصد، وزن بار، نوع خودرو، نوع بارگیر و توضیحات اضافی برای راننده را بنویسید و گزینه ثبت و ارسال اعلام بار را بزنید. 
 5. احتمالا بعد از گذشت چند دقیقه، رانندگان خودروی موردنظر شما تماس می‌گیرند و می‌توانید با یکی از آنها توافقات لازم را انجام داده و بار خود را به شهرکرد ارسال کنید. 

هزینه حمل بار به شهرکرد چقدر است؟

هزینه مشخصی برای ارسال بار به شهرکرد وجود ندارد و با توجه به فاکتورهای مختلف، این هزینه نیز تعیین می‌شود. مهم‌ترین فاکتورهای موثر بر تعیین قیمت باربری شهرکرد و یا هر شهر دیگر، شامل موارد زیر می‌شوند:

 • وزن و حجم کالا
 • نوع وسیله نقلیه
 • فاصله بین مبدا تا شهرکرد
 • شرایط آب و هوایی
 • مدت زمان ارسال کالا به مقصد
 • تعداد مسیرهای رفت و برگشت
 • بیمه کالا
هزینه حمل بار به شهرکرد چقدر است؟

طبیعتا صاحبان کالا با توجه به موارد بالا، ‌نمی‌توانند بدانند که کرایه حمل کالای آنها به شهرکرد تقریبا چقدر می‌شود. برای اطلاع از این موضوع، می‌توانید از طریق سامانه ترابرنت، استعلام کرایه حمل کالای خود را به دست بیاورید. به این منظور، وارد وب‌سایت ترابرنت شده و گزینه استعلام کرایه را انتخاب نمایید. سپس اطلاعات مورد نیاز درباره مبدا و مقصد را وارد کنید تا کرایه تقریبی ارسال کالا برای شما نمایش داده شود.

در جدول زیر، می‌توانید هزینه تقریبی برای باربری شهرکرد را مشاهده کنید. این هزینه برای باربری از تهران به شهرکرد و شهرهای دیگر متفاوت است که می‌توانید از طریق وبسایت ترابرنت، هزینه موردنیاز برای حمل بار از هر یک از شهرهای ایران را به شهرکرد تخمین بزنید. مبالغ زیر تقریبی و مربوط به خرداد 1403 است.

حمل بار از سایر شهرها به شهرکرد (با کامیون جفت روباز)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به شهرکرد7,800,000
حمل بار از شیراز به شهرکرد7,800,000
حمل بار از یاسوج به شهرکرد5,400,000
حمل بار از رشت به شهرکرد10,800,000
حمل بار از اراک به شهرکرد6,000,000
حمل بار از زاهدان به شهرکرد16,800,000
حمل بار از مشهد به شهرکرد14,400,000

باربری از تهران به شهرکرد

فاصله بین تهران تا شهرکرد ۵۴۳ کیلومتر است و روزانه کالاهای مختلفی از تهران به این شهر ارسال می‌شوند. همچنین ارتفاع شهرکرد نسبت به تهران خیلی بیشتر است و به خاطر ارتفاع زیاد این شهر، آن را با نام بام ایران نیز می‌شناسند.

حمل بار از تهران به شهرکرد

اگر شما هم قصد ارسال هر نوع کالایی از تهران به شهرکرد را دارید، باید بر اساس شرایط بار خود یک خودروی مناسب انتخاب کنید. همچنین مسیرهای متنوعی برای باربری از تهران به شهرکرد وجود دارند و شما باید از راننده مورد نظر خود بخواهید که بهترین و کم ترافیک‌ترین مسیر را انتخاب کند تا کالای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شهرک برسد. پیشنهاد می کنیم مقاله حمل بار تهران را مطالعه کنید.

چه خودروهایی برای حمل بار به شهرکرد کاربرد دارند؟

 مهمترین فاکتوری که بر اساس آن می‌توانید وسیله نقلیه مورد نیاز برای باربری شهرکرد را انتخاب کنید، شرایط کالای شماست. به علاوه، شرایط آب و هوایی و سرد بودن هوای شهرکرد هم می‌تواند تاثیر زیادی در انتخاب تجهیزات خودرو بگذارد. به عنوان مثال، بهتر است حتما برای ارسال کالاهای مختلف در فصل زمستان به شهرکرد، از خودروهای باری مسقف استفاده کنید تا کالا با صحت کامل به مقصد برسد. در ادامه، برخی از خودروهای رایج برای ارسال بار به شهرکرد را مشاهده می‌کنید.

1. باربری وانت شهرکرد

خدمات برای باربری وانت شهرکرد در ترابرنت به این صورت است که انواع وانت بارهای مسقف، روباز، کمپرسی و یخچال‌دار را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید برای جابجایی لوازم مختلف با وزن نهایتاً 1 تن، از این خودروهای باری استفاده کنید. البته وانت بارها نمونه‌های مختلفی دارند که رایج‌ترین آنها پراید وانت، پیکان وانت و مزدا هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله حمل بار با وانت را مطالعه کنید.

2. باربری نیسان شهرکرد

استفاده از باربری نیسان شهرکرد یکی از بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش‌ها برای حمل بارهایی با وزن نهایتاً ۲ تن به شهرکرد است. با استفاده از نیسان بار شهرکرد شما می‌توانید در بازه زمانی نسبتا کوتاه و با مناسب‌ترین قیمت، بار خود را در نیسان بارگیری کرده و از هر نقطه‌ای از ایران که بخواهید، به شهرکرد بفرستید. 

3. خاور برای ارسال بار به شهرکرد

در صورتی که می‌خواهید کالاهایی با وزن بین ۳ تا ۴ تن را به شهرکرد ارسال کنید، خاور می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. البته باید گفت که رانندگان خودروهای خاور و سنگین‌تر از آن باید حتما گواهینامه پایه یک داشته باشند. شما می‌توانید کالاهای مختلفی را درون خاور قرار داده و با صحت کامل به شهرکرد ارسال کنید. همچنین اغلب افراد برای ارسال اسباب و اثاثیه منزل به شهرکرد نیز از خاور استفاده می‌کنند. اطلاعات بیشتر را در مقاله حمل بار خاور مطالعه کنید.

خاور برای ارسال بار به شهرکرد

4. حمل بار به شهرکرد با کامیون تک محور

کامیون‌های تک محور نسبت به خاور ظرفیت بار بیشتری دارند و می‌توان کالاهایی تا وزن ۱۰ تن را درون آنها به راحتی قرار داد. این کامیون‌ها مانند سایر خودروهای باری به صورت مسقف، روباز، یخچالدار و کمپرسی وجود دارند و شما می‌توانید بر اساس شرایط کالا، یکی از آنها را انتخاب کنید.

5. کامیون جفت برای باربری شهرکرد

اگر وزن محموله شما به ۱۵ تن می‌رسد، می‌توانید از کامیون جفت برای ارسال آن به شهرکرد استفاده کنید. از این خودروی باری اغلب برای ارسال محموله‌هایی مانند مصالح ساختمانی استفاده می‌شود. بعد از انتخاب خودرو، مطمئن شوید که تجهیزات کافی برای رفتن به منطقه کوهستانی شهرکرد را دارد.

6. باربری شهرکرد تریلی

از دیگر خودروهای باری سنگین برای حمل بار شهرکرد و یا شهرهای اطراف آن، می‌توان به تریلی اشاره کرد. تریلی‌ها نمونه‌های مختلفی دارند و برخی از آنها می‌توانند تا وزن ۲۵ تن را هم تحمل کنند. از این رو، همه چیز به شرایط بار شما بستگی دارد و می‌توانید بر اساس این فاکتور، یکی از نمونه‌های تریلی را انتخاب کنید. کاملا طبیعی است که کرایه حمل بار با تریلی نسبت به خودروهای باری سبک‌تر بیشتر باشد.

درباره شهرکرد

شهرکرد یکی از شهرهای کوهستانی ایران به شمار می‌آید که در منطقه غربی کشورمان واقع شده است. بر اساس اطلاعات آماری سال ۱۳۹۵، جمعیت شهرکرد به بیشتر از ۱۹۰ هزار نفر می‌رسید. به علاوه، باید گفت که شهرکرد یکی از شهرهای نسبتا مرکزی استان چهارمحال و بختیاری به شمار می‌آید. صاحبان کالا می‌توانند کالاهای موردنظر خود را خیلی راحت به شهرکرد ارسال کنند.

درباره شهرکرد

 با این حال، یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی که خیلی از صاحبان کالا موقع حمل بار به شهرکرد با آن مواجه می‌شوند، شرایط آب و هوایی بسیار سرد این منطقه است. آب و هوای شهرکرد به خاطر قرار گرفتن در منطقه رشته کوه زاگرس، بسیار سرد است و به همین دلیل خودروهای باری باید برای ارسال کالا به این منطقه، تجهیزات کافی داشته باشند.

سخن پایانی

در این مقاله اطلاعات کاملی درباره خودروهای رایج برای حمل بار به شهرکرد به دست آوردید. همان طور که می‌دانید، شهرکرد یکی از شهرهای کوهستانی و نسبتا سرد ایران شناخته می‌شود و به همین دلیل خودروهای حمل‌کننده کالا باید حتما تجهیزات کافی برای رفتن به چنین منطقه‌ای را داشته باشند.

با استفاده از سامانه ترابرنت، شما می‌توانید خودروهای باری متنوعی در این منطقه را پیدا کنید و کالای خود را از این طریق، به شهرکرد ارسال کنید. همچنین ترابرنت اپلیکیشنی مخصوص رانندگان ارائه کرده که آنها می‌توانند بعد از احراز هویت، اعلام بارهای موقعیت جغرافیایی مورد نظر خود را دریافت کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.