آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری تهران به زنجان | حمل بار به زنجان با مناسب‌ترین قیمت

باربری تهران به زنجان | حمل بار به زنجان با مناسب‌ترین قیمت

حمل بار به زنجان همه روزه از شهرهای مختلفی انجام می‌شود و روش‌های متفاوتی برای ارسال بار به این شهرستان وجود دارد. شما می‌توانید هر نوع کالایی را که بخواهید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق شرکت‌های باربری معتبر به زنجان ارسال کنید.‌ ترابرنت یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌ها برای باربری زنجان شناخته می‌شود که انواع خودروهای باری را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید با قیمتی کاملا اقتصادی، کالای خود را به شهر زنجان بفرستید و از نظر امنیت هم خیالتان کاملا راحت باشد. در ادامه، به صورت کامل درباره نحوه پیدا کردن خودروی مناسب برای باربری زنجان صحبت خواهیم کرد.

حمل بار به زنجان با ترابرنت

راه مناسب برای پیدا کردن خودرو چیست؟ برای این کار، می‌توان از سامانه‌های باربری آنلاین استفاده کرد. یکی از این سامانه‌ها، سایت و اپلیکیشن ترابرنت است که این امکان را برای رانندگان و صاحبان بار به وجود آورده تا آنان بتوانند بهترین گزینه برای حمل را انتخاب نمایند.

همچنین، ترابرنت، قابلیتی را برای صاحبان بار فراهم کرده است تا آنان بتوانند از هزینه‌ای که باید برای حمل بار به زنجان پرداخت کنند، مطلع شوند. چرا که باتوجه‌به موارد زیادی که در این هزینه مؤثر است، نمی‌توان رقم دقیقی را برای این حمل عنوان کرد.

ترابرنت برای صاحبان بار

ترابرنت برای صاحبان بار

صاحبان بار می‌توانند اپلیکیشن ترابرنت را نصب نموده و وارد قسمت (اعلام بار کنید) شوند. در این قسمت، با وارد کردن اطلاعاتی همچون نوع بار، میزان بار، نوع خودرو انتخابی، مبدأ و مقصد و … اعلام بار خود را ثبت نموده و منتظر باشند تا راننده‌ای که این شرایط را پذیرا بود، برای حمل این بار، اقدامات لازم را به عمل بیاورد.

باربری زنجان با ترابرنت برای رانندگان

رانندگان خودروهای حمل‌کننده می‌توانند اپلیکیشن ترابرنت را نصب کنند تا در هر زمان و هر مکانی که حضور داشتند، امکان مشاهده اعلام بار را داشته باشند و هر کدام که شرایط مناسبی داشت را عهده‌دار شوند. این اپلیکیشن، گزینه‌ی مناسبی برای پیدا کردن صاحب بار، برای حمل بار به زنجان و سایر شهرها به‌حساب می‌آید.

قیمت حمل بار به زنجان

مقدار هزینه ای که شما باید به عنوان کرایه برای باربری زنجان بپردازید، به فاکتور‌هایی مانند مسافت بین مبدا تا مقصد، وزن بار، شرایط آب و هوایی، وضعیت جاده و سایر موارد این چنینی بستگی دارد. اما برای صاحبان کالا خیلی سخت است که بتوانند با در نظر گرفتن این فاکتورها، هزینه مورد نیاز برای جابجایی بار از مبدا مورد نظرشان به زنجان را به دست بیاورند.

در این شرایط، سامانه ترابرنت گزینه‌ای به نام استعلام کرایه حمل بار را در نظر گرفته است که صاحبان کالا می‌توانند با انتخاب این گزینه در وبسایت و وارد کردن اطلاعات خواسته شده، هزینه مورد نیاز برای ارسال کالا به زنجان را به دست بیاورند. در این قسمت، جدولی در اختیار شما قرار دهیم که در آن می‌توانید قیمت تقریبی برای حمل بار به زنجان را مشاهده کنید. این قیمت ها مربوط به اردیبهشت 1403 است.

حمل بار از سایر نقاط ایران به زنجان (با وانت نیسان)کرایه حمل بار (تومان)
حمل بار از تهران به زنجان1,800,000
حمل بار از شیراز به زنجان4,200,000
حمل بار از اصفهان به زنجان3,000,000
حمل بار از رشت به زنجان1,800,000
حمل بار از همدان به زنجان1,800,000
حمل بار از اراک به زنجان2,400,000
حمل بار از مشهد به زنجان4,200,000
حمل بار از زاهدان به زنجان6,600,000
حمل بار از بندرعباس به زنجان6,000,000

خودروی مناسب برای باربری زنجان

گفتیم که در ترابرنت انواع خودروهای باری وجود دارند و شما می‌توانید براساس وزن و حجم کالای خود، یکی از آنها را انتخاب کنید. در ادامه، هر یک از خودروهای باری که می‌توانید در ترابرنت پیدا کنید را نام می‌بریم تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن، خودروی باری مناسبی را انتخاب و کارهای بارگیری و ارسال کالا را انجام دهید.

1. وانت بار زنجان

وانت بار زنجان یکی از رایج‌ترین خودروهای باری برای ارسال کالاهای کوچک با وزن کم به شمار می‌آید که بیشتر از آن برای ارسال بار به مناطق نزدیک استفاده می‌شود. برای مثال، صاحبان کالا می‌توانند برای ارسال بار از شهرستان‌های اطراف به زنجان، از وانت بار کمک بگیرند. وانت‌ها نمونه‌های مختلفی دارند که برخی از آنها شامل مواردی مانند پراید وانت، پیکان وانت، مزدا و آریسان می‌شوند. میزان ظرفیتی که این وانت‌ها می‌توانند تحمل کنند، بین ۵۰۰ کیلو تا نهایتا ۱ تن محاسبه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله حمل بار با وانت مراجعه کنید.

وانت بار زنجان

2. نیسان بار زنجان

در باربری زنجان نیسان نیز وجود دارد و می‌توانید با استفاده از آن انواع بارهای مختلف مانند مصالح ساختمانی، آهن آلات، لوازم منزل، محصولات تجاری و اداری را به راحتی زنجان بفرستید. بسته به نوع نیسان، شما می‌توانید کالاهایی با وزن بین 1.8 تن تا 2.2 تن را به زنجان ارسال کنید. برای آشنایی بیشتر مقاله نیسان بار را بخوانید.

3. حمل بار زنجان با خاور

ظرفیت خاور بسته به نوع خودرو، بین ۳ تا ۶ تن متغیر است و یکی از بهترین خودروهای باری برای حمل لوازم منزل، لوازم تجاری و اداری به شمار می‌آید. شما می‌توانید بسته به نوع بار خود، یکی از خاور‌های مسقف یا روباز را انتخاب کنید. برای مثال، از خاور روباز برای حمل مصالح ساختمانی استفاده می‌شود. این درحالی است که اگر شرایط آب و هوایی نامساعد باشد و بار شما در برخورد با باران دچار مشکل شود، می‌توانید از خاور‌های مسقف نیز کمک بگیرید.

4. کامیون در باربری زنجان

یکی دیگر از خودروهای بسیار رایج برای حمل بار زنجان از شهرستان‌های دور و نزدیک، کامیون‌های تک و جفت هستند. ظرفیت این کامیون‌ها بین ۱۰ تا ۱۵ تن متغیر است و بیشتر مواقع کالاهایی مانند مصالح ساختمانی و آهن آلات از طریق آن‌ها جابجا می‌شوند.

چه بارهایی در حمل بار به زنجان جابه‌جا می‌شوند؟

بارهایی که روزانه از مکان‌های مختلف به زنجان ارسال می‌شوند، در دسته‌های مختلفی قرار می‌گیرند. این بار‌ها تا حد خیلی زیادی به شرایط صاحبان کالا بستگی دارند. به عنوان مثال، ممکن است برخی از افراد قصد ساخت و ساز در زنجان را داشته باشند که در این شرایط، باید آهن آلات و مصالح ساختمانی را به این شهر ارسال کنند.

چه بارهایی در حمل بار به زنجان جابه_جا می_شوند؟

در مقابل، ممکن است برخی از افراد بخواهند برای زندگی به زنجان بروند و باید لوازم منزل خود را به این شهر بفرستند. اما رایج‌ترین بارهایی که به زنجان ارسال می‌شوند، عبارتند از:

1. اسباب کشی به زنجان

برای حمل لوازم منزل به زنجان باید از خودروهای باری مسقف استفاده شود تا در صورتی که شرایط آب و هوایی نامساعد شد، مشکلی برای لوازم منزل پیش نیاید. بسته به وزن و حجم لوازم منزل، می‌توان از خودروهای باری مختلف، از نیسان گرفته تا کامیون استفاده کرد. اما بیشترین خودروهای باری که برای اسباب کشی به زنجان مورد استفاده قرار می‌گیرند، خاور‌های مسقف هستند. هنگام اسباب کشی ، باید دقت بسیار زیادی برای بسته بندی لوازم منزل خود به خرج داده باشید.

اسباب کشی به زنجان

2. حمل خرده بار به زنجان

ممکن است برخی از افراد کسب‌وکار کوچکی در زنجان داشته باشند و بخواهند لوازم مورد نیاز خود را از شهرهای دیگر به این شهر ارسال کنند. در این شرایط، آنها می‌توانند برای حمل خرده بار به زنجان از خودروهای باری کوچک‌تر مانند وانت یا نهایتا نیسان کمک بگیرند. در این صورت، می‌توان با استفاده از این خودروهای باری برای ارسال خرده بار به زنجان خیلی راحت اقدام کرد و کالاها را با کمترین هزینه به این شهر فرستاد.

مقاله پیشنهادی: حمل بار به ایلام

باربری تهران به زنجان

فاصله بین تهران تا زنجان تقریبا ۳۲۶ کیلومتر است که این مسیر با استفاده از خودروهای باری مختلف، در زمان‌های متفاوتی طی می‌شود. برای مثال، اگر شما بخواهید از طریق نیسان، بار خود را به زنجان بفرستید زمان کمتری به مقصد می‌رسد تا زمانی که خودروی باری، کامیونت‌های خیلی سنگین هستند.

باربری تهران به زنجان

از آنجا که تهران پایتخت ایران است و اهمیت بسیار زیادی در اقتصاد کشور ما دارد، روزانه کالاهای مختلفی از تهران به همه شهرهای ایران و به خصوص زنجان ارسال می‌شوند. به همین دلیل خیلی راحت می‌توان خودروی باری مناسبی برای باربری تهران به زنجان پیدا کرد. پیشنهاد می‌کنیم مقاله حمل بار تهران را مطالعه نمایید.

سخن پایانی

ارسال بار به زنجان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. نکاتی که باید برای این کار در نظر داشت این است که باتوجه‌به نوع باری که قرار است حمل شود، چه خودرویی باید به کار گرفته شود. همچنین راه‌های مناسب برای پیدا کردن خودرو حمل‌کننده بار، در این مقاله برای شما عنوان شد. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در راستای حمل بار به زنجان در اختیار شما قرار داده باشیم. همچنین درصورتی‌که سؤالی در این زمینه برای شما پاسخ نداده باقی مانده بود، در قسمت نظرها آن را برای ما به ثبت برسانید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.