آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری تهران به بوشهر | حمل بار به بوشهر با قیمت مناسب

آشنایی با بهترین روش حمل بار به بوشهر

برای حمل بار به بوشهر از چه طریقی باید اقدام کرد؟ بهترین خودرو برای حمل بار به بوشهر کدام است؟ بوشهر از استان‌های جنوبی ایران به حساب می‌آید. شهر بوشهر مرکز استان بوشهر بوده و با 223 هزار نفر جمعیت، جزو پرجمعیت‌ترین شهرهای جنوبی ایران به حساب می‌آید. بوشهر از شهرهای متصل به دریا بوده که بنادر زیادی را نیز در خود جای داده است. به همین دلیل، صادرات و وارداتی که قرار است از طریق دریا صورت بگیرد، می‌تواند از طریق بندرهای بوشهر اتفاق بیفتد. از همین رو، نیاز شهرهای مختلف به خودرو حمل‌کننده به مقصد بوشهر زیاد است. بیشترین حمل و نقل‌هایی که به سمت بوشهر انجام می‌شود، از دو شهر تهران و اصفهان است. اما بهترین راه برای حمل بار به بوشهر کدام راه است؟

در موارد مختلفی ممکن است از مبدا‌های متفاوت به مقصد بوشهر، به خودرو حمل‌کننده نیاز باشد. از حمل تولیدات کارخانه‌ها، مصالح ساختمانی، تولیدات صادراتی و … گرفته تا موارد کوچک‌تر مثل حمل اثاثیه منزل به منظور اسباب کشی. به همین دلیل، می‌توان از خودروهای مختلف برای باربری بوشهر استفاده کرد. همچنین هزینه‌ای که برای این کار در نظر گرفته می‌شود، به موارد مختلفی بستگی دارد که در این جا قصد داریم به شکل کامل به این موضوع بپردازیم؛ بنابراین درصورتی‌که در مورد حمل بار به بوشهر برای شما سؤالاتی وجود دارد، تا پایان همراه ما باشید.

خودرو مناسب برای حمل بار به بوشهر چیست؟

یکی از اولین سؤالاتی که در حمل بار به بوشهر به‌وجود می‌آید این است که چه خودرویی را باید برای این کار در نظر داشته باشیم. این انتخاب، به عوامل مختلفی بستگی دارد. در کل، درصورتی‌که فاصله‌ی شهر مبدأ از بوشهر زیاد باشد بهتر است از خودروهای سنگین‌تر برای این کار استفاده شود. همچنین اگر بار، حساسیت زیادی داشته باشد باز هم توصیه به استفاده از خودروهای سنگین‌تر نظیر خاور و کامیون، به جای نیسان و وانت است. وزن بار نیز تأثیر مستقیم در خودروهای انتخابی برای حمل بار به بوشهر دارد. طبیعی است که اگر بار وزن زیادی داشته باشد باید از خودروهای سنگین‌تر نظیر کامیون، تریلی و … استفاده شود.

خودرو مناسب برای حمل بار به بوشهر

استفاده از خودروهای کوچک‌تر مثل نیسان و وانت زمانی توصیه می‌شود که بار حساسیت و وزن زیادی نداشته باشد و ترجیحاً، فاصله از مبدأ تا بوشهر نیز زیاد نباشد. در این شرایط استفاده از نیسان یا وانت به دلیل قیمت پایین‌تری که نسبت به خودروهای سنگین دارد، به‌صرفه‌تر است.

همان‌طور که گفتیم، وزن بار نیز می‌تواند در انتخاب خودرو مؤثر باشد. درصورتی‌که بار زیر دو تن وزن داشته باشد، استفاده از خودروهای کوچک امکان‌پذیر است. زمانی که بار، وزنی بین 2 تا 4 تن داشته باشد، کامیونت‌ها و خاورها انتخاب بهتری هستند. برای بارهای سنگین‌تر، کامیون‌های تک محور و جفت محور و انواع تریلی انتخاب مناسب تری هستند.

برای این‌که بهتر متوجه شوید از هر خودرو برای حمل چه کالاهایی استفاده می‌شود، نگاهی به فهرست زیر بیاندازید.

 • وانت و نیسان برای حمل خرده بار
 • خاور برای حمل اسباب و اثاثیه منزل و کالاهای سنگین‌تر و حجیم‌تر با وزن بین 2 تا 4 تن
 • تک برای بارهای سنگین‌تر و یا مصالح ساختمانی
 • جفت روباز، مسقف یا کمپرسی
 • انواع نمونه‌های تریلی

مقاله پیشنهادی: حمل بار از بندرعباس به تهران

عوامل تاثیر گذار بر هزینه حمل بار به بوشهر

هزینه‌ای که برای حمل بار به بوشهر در نظر گرفته می‌شود نیز می‌تواند وابسته به عوامل مختلفی باشد. از نوع خودرو گرفته تا مسیری که برای حمل باید طی شود. طبیعتاً، هر چه خودرویی که برای این کار در نظر گرفته می‌شود بزرگ‌تر باشد هزینه‌ی حمل نیز بیشتر خواهد بود. به همین شکل، هر چه میزان بار سنگین‌تر باشد، هزینه‌ی حمل بار افزایش پیدا خواهد کرد. مسیری که برای این حمل باید طی شود، از دیگر مواردی است که باید در نظر گرفته شود. طبیعتاً هر چه مسیری که قرار است طی شود بیشتر باشد، هزینه‌ی حمل بار به بوشهر نیز بیشتر خواهد بود. مورد دیگر، نوع بار و هزینه‌ی بیمه‌ی آن است. زمانی که بار ارزش بیشتری داشته باشد، هم هزینه‌ی حمل آن و هم هزینه‌ای که باید برای بیمه‌ی آن در نظر داشته باشید بیشتر خواهد بود.

هزینه‌ی حمل بار به بوشهر چقدر است؟

باتوجه‌به این تفاسیر، شاید نتوان به شکل دقیق هزینه‌ای را برای حمل بار به بوشهر درنظر گرفت. همچنین با توجه به ثابت نبودن قیمت‌ها، نمی‎‌توان یک هزینه‌ی ثابت را برای این کار در نظر گرفت. اما راه‌های مختلفی برای استعلام روز این هزینه وجود دارد که یکی از این راه‌ها، استعلام قیمت از طریق وبسایت باربری آنلاین ترابرنت است که در ادامه، بیشتر به توضیح آن خواهیم پرداخت.

مسیرهای باربری تهران به بوشهر

زمانی که شما برای باربری تهران به بوشهر از خودروی باربری کمک می‌گیرید، بهتر است مطمئن شوید که این خودرو دقیقا از مسیرهای حمل بار از تهران به بوشهر می‌رود. یکی از رایج‌ترین مسیرهای حمل بار از تهران به بوشهر، از جاده ساوه به دلیجان است که وارد نجف آباد، سپس بروجن، یاسوج و برازجان می‌شود و در نهایت، به مقصد بوشهر می‌رسد.

مسافت این مسیر تقریبا 1030 کیلومتر در نظر گرفته می‌شود. مسیر دیگری که می‌توان برای حمل بار به بوشهر از آن استفاده کرد، از طریق جاده قم است. برای حمل بار از طریق این مسیر، خودروهای باربری از شهرهای قم، اصفهان، سمیرم، یاسوج، کنارتخته و برازجان می‌گذارند و در نهایت، به بوشهر می‌رسند.

باربری خرده بار بوشهر از تهران

یکی از مهم‌ترین درگیری‌های خیلی از صاحبان کالا، این است که آنها نمی‌دانند برای باربری خرده بار بوشهر ، باید از چه طریقی اقدام کنند. باید به شما بگوییم که ترابرنت فرصتی را فراهم کرده که بتوانید برای حمل خرده بارهای مختلف خود، خودروهای متفاوتی پیدا کنید.

حمل انواع بار به بوشهر از تهران

به عنوان مثال، اگر بخواهید کالا‌های معمولی با حجم نسبتا پایین‌تر را به بوشهر بفرستید، می‌توانید از وانت‌های معمولی مانند نیسان استفاده کنید. این در حالی است که برای حمل خرده بار و محصولات غذایی فاسد شدنی، بهتر است به سراغ وانت‌های یخچال‌دار و مسقف بروید. همه این خودروها در سامانه ترابرنت موجود هستند.

در این مقاله با نحوه حمل بار کیش آشنا شوید

حمل انواع بار به بوشهر از تهران

اگر شما جز افرادی هستید که با انواع مختلف بار از جمله فاسد شدنی ، تجهیزات اولیه و یا موارد مشابه به آن برای ارسال به بوشهر سر و کار دارید به شما پیشنهاد می کنیم که با خیال آسوده به ترابرنت مراجعه نمائید.

حمل انواع بار به بوشهر از تهران

این مجموعه با داشتن تجربه و سابقه کاری فراوان در زمینه حمل انواع بار به بوشهر، بهترین روش را برای ارسال بار شما در نظر گرفته تا بابت سالم رسیدن امانات شما به شهر مقصد نگرانی وجود نداشته باشد.هم چنین شمامی توانید جهت اطمینان خاطر برای انتخاب سریع ترین روش حمل بار به بوشهر با مشاوران و کارشناسان خبره ما در ارتباط باشید.

فرآیند حمل بار تهران چگونه است

ترابرنت در حمل بار به بوشهر

راه‌های مختلفی برای پیدا کردن خودرو برای حمل بار به بوشهر وجود دارد. از استفاده انواع باربری گرفته تا کانال‌های تلگرامی و سامانه‌های باربری آنلاین. صاحبان بار می‌توانند با برقراری تماس با باربری‌ها اعلام بار خود را ثبت کنند. همچنین رانندگان با استخدام شدن در این باربری‌ها، طبق نوبت می‌توانند برای حمل بار اقدام کنند. راه دیگری که برای این کار وجود دارد استفاده از کانال‌های تلگرامی است. کانال‌هایی که با هدف ایجاد ارتباط بین راننده خودرو حمل‌کننده و صاحب بار تشکیل شده است. به این شکل که صاحبان بار در این کانال‌ها عضو شده و اعلام بار خود را یا به شکل مستقیم و یا از طریق ادمین کانال انجام می‌دهد. در طرف دیگر، راننده با عضو شدن در این کانال‌ها می‌تواند اعلام بار را مشاهده کرده و برای حمل آن اقدام کند.

ترابرنت در حمل بار به بوشهر

اما راه بهتری که برای این کار پیشنهاد می‌شود، استفاده از باربری‌های آنلاینی نظیر ترابرنت است. با ترابرنت، می‌توان ارتباط مستقیمی را بین صاحبان بار و مشتری ایجاد کرد. همچنین با ترابرنت، امکان استعلام قیمت روز برای حمل بار به بوشهر وجود داشته و شما عزیزان، می‌توانید با وارد نمودن اطلاعات بار مورد نظر در قسمت استعلام کرایه سایت ترابرنت، از هزینه‌ی تقریبی که برای یک حمل برآورد می‌شود مطلع شوید.

ترابرنت برای صاحبان بار و شرکت‌های باربری

صاحبان بار، می‌توانند با نصب و ورود به اپلیکیشن ترابرنت از قسمت اعلام بار  با وارد نمودن اطلاعاتی نظیر وزن بار، خودروی مورد نظر، نوع بار، مبدأ و مقصد، اطلاعات بار خود را ثبت نموده و منتظر باشند تا راننده‌ای که این شرایط را می‌پذیرد، برای حمل آن با آن‌ها تماس بگیرد.

ترابرنت برای رانندگان

رانندگان خودرو حمل‌کننده، از قبیل نیسان، خاور، کامیون، تریلی و … می‌توانند با نصب اپلیکیشن ترابرنت این امکان را داشته باشند تا به شکل مستقیم، از اعلام بارهای صورت گرفته مطلع شده و هر کدام را که شرایط بهتری برای آن‌ها داشت عهده‌دار شوند. با اپلیکیشن ترابرنت، رانندگان همواره امکان این را دارند که برای حمل یک بار اقدام کنند. راننده خودرو حمل‌کننده با استفاده از ترابرنت در هر زمان و هر مکانی که حضور داشته باشد، امکان حمل بار را خواهد داشت.

سخن پایانی

حمل بار به بوشهر در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. گفتیم که بیشترین حمل بار از مبادی تهران و اصفهان به سمت بوشهر صورت می‌گیرد. باتوجه‌به فاصله‌ی حدودی 1000 کیلومتری تهران از بوشهر، بهتر است از خودروهای سنگین برای این حمل استفاده کرد. در این مقاله، هزینه‌ی حمل بار به بوشهر و همچنین روش‌های پیدا کردن خودرو برای این کار وجود دارد بررسی شد. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را در این راستا در اختیار شما قرار داده باشیم. همچنین درصورتی‌که سؤالی در این زمینه برای شما باقی مانده بود، در قسمت نظرها آن را برای ما به ثبت برسانید.

سوالات متداول

چه خودرویی برای حمل بار به بوشهر مناسب است؟

برای انتخاب خودرو مناسب باید به وزن بار، مبدا و مقصد توجه کنید و متناسب با آن خودرو انتخاب کنید. مثلا برای بارهای سنگین و حساس پیشنهاد ما تریلی و خاور و برای بارهای کوچکتر نیسان و وانت است.

برای باربری بوشهر بهترین گزینه چیست؟

بهترین روش برای باربری بوشهر استفاده از اپلیکیشن های آنلاین مثل ترابرنت است. برای استفاده از ترابرنت می توانید از طریق سایت و یا نصب اپلیکیشن اقدام نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

3 دیدگاه در “باربری تهران به بوشهر | حمل بار به بوشهر با قیمت مناسب

 1. محمد جوادی گفت:

  لایک به همتون

 2. علی اقا گفت:

  ترابرنت حرف نداره?

 3. رضا گفت:

  عالیییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.