آنچه در این مقاله می‌خوانید

حمل بار به چابهار با مناسب‌ترین قیمت | خدمات باربری چابهار

حمل بار به چابهار با مناسب‌ترین قیمت

حمل بار به چابهار از چه راه‌هایی صورت می‌گیرد؟ بهترین روش حمل بار به چابهار چیست؟ چابهار، از شهرهای استان سیستان و بلوچستان بوده و در جنوبی‌ترین قسمت این استان واقع شده است. مسیر زیادی که بین شهرهای پرجمعیتی نظیر اصفهان، شیراز و به خصوص تهران وجود دارد، باعث شده تا افراد برای حمل و نقل کالا به این شهر دچار چالش‌هایی شده باشند. فاصله‌ی این شهر تا تهران در بهترین مسیر که باید از شهرهای کاشان، اصفهان، یزد و کرمان عبور کرده و سپس وارد سیستان و بلوچستان شد، حدود 1800 کیلومتر است و با خودروی شخصی، حدود 19 ساعت طول می‌کشد تا این مسیر طی شود. فاصله‌ی چابهار از شهرهای دیگر نظیر اصفهان، شیراز، کرمان، خراسان جنوبی و … کمتر است و شاید بتوان گفت که حمل و نقل بین این شهرها، به سختی حمل بار از تهران به سمت چابهار نباشد.

در این مقاله، قصد داریم بررسی کنیم که چه راهی بهترین راه برای حمل بار به چابهار خواهد بود. همچنین بررسی خواهیم کرد برای هر حمل و نقل، چه خودرویی را در نظر بگیریم و این حمل چه مقدار هزینه‌ای برای صاحب بار خواهد داشت. درصورتی‌که در این زمینه‌، این سؤالات برای شما وجود دارد، تا پایان این مقاله، همراه ما باشید.

آشنایی با شهر چابهار

چابهار یا چاه بهار که در زبان بلوچی به چهبار هم معروف است، دارای بندر کرانه است که طبق استنادات، پیشرفته‌ترین و مجهزترین بندر اقیانوسی است که در جنوب کشور، در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد. چابهار، تنها بندر اقیانوسی ایران است که به اقیانوس هند متصل است. دو اسکله‌ مجهز در این شهر قرار دارد که در سال، 5.8 میلیون تن ظرفیت برای آن گزارش شده است. کشتی‌هایی که از مسیر اقیانوس‌ وارد می‌شوند، در این اسکله‌ها پهلو می‌گیرند. این بندر، از تحریم‌هایی که بر علیه کشور صورت گرفته است، معاف بوده و به همین دلیل، حدود 60 درصد کالاهای مهم کشور، از این بندر وارد می‌شود و همچنین درصد زیاد از صادراتی که از ایران صورت می‌گیرد، از طریق این بندر انجام می‌شود.

آشنایی با شهر چابهار

با بررسی این موضوع، می‌توان نتیجه گرفت که سالانه، خودروهای حمل‌کننده‌ی زیادی از مبادی مختلف، به مقصد چابهار حرکت می‌کنند. همچنین برعکس این موضوع نیز صادق است و از مبدأ چابهار به سایر شهرهای ایران، حمل و نقل‌های زیادی صورت می‌گیرد. چابهار همچنین شهری است که به دلیل ارتباط به اقیانوس، پل ارتباطی کشورهایی است که با آب آزاد راهی ندارند. کشورهایی نظیر ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان و … از این بنادر برای صادرات و واردات استفاده می‌کنند که این، بدان معنی است که شهر چابهار درآمد زیادی برای اقتصاد کشور به همراه دارد.

مقاله پیشنهادی: حمل بار به بوشهر

باربری چابهار به سراسر کشور

باربری چابهار از شهرهای مختلف یا از شهرهای دیگر به چابهار به صورت روزانه انجام می‌شود و صاحبان کالا می‌توانند بر اساس شرایط کالای خود، یک خودروی باری مناسب برای حمل بار در این مسافت انتخاب کنند. تنها موضوعی که باید موقع حمل بار چابهار مد نظر قرار دهید، این است که کالا را به‌درستی بسته‌بندی کنید و در قسمت اعلام بار، به درستی اطلاعات مبدا و مقصد را بنویسید.

1. باربری چابهار به اصفهان

فاصله بین چابهار تا اصفهان نزدیک به ۱۵۰۰ کیلومتر است و خودروهای باری این مسافت را در بازه‌های زمانی مختلف طی می‌کنند. مدت زمان حمل بار چابهار به اصفهان تا حد خیلی زیادی به نوع خودروی باری و وزن محموله بستگی دارد. برای مثال، اگر وزن کالای شما خیلی زیاد باشد و بخواهید آن را از چابهار به اصفهان بفرستید، باید زمان بیشتری صبر کنید تا زمانی که کالای شما خیلی سبک است و خودروی باری می‌تواند در زمان کوتاهی مسافت را طی کند. در مقاله حمل بار به اصفهان دراین باره بیشتر توضیح داده ایم.

2. باربری چابهار به تهران

روزانه بارهای بسیار زیادی از چابهار به تهران یا به صورت برعکس منتقل می‌شوند و شما می‌توانید خیلی راحت هر نوع کالایی را که بخواهید با رعایت قوانین کشورمان، از چابهار به تهران بفرستید. اگر می‌خواهید بار خود را از چابهار به یکی از مناطق خاص تهران ارسال کنید، باید حتماً در قسمت توضیحات برای راننده بنویسید یا زمانی که راننده با شما تماس گرفت، برای او توضیح دهید که می‌خواهید به چه صورت کالای خود را به کدام یک از مناطق تهران ارسال کنید. برای آشنایی بیشتر به مقاله باربری تهران مراجعه کنید.

باربری چابهار به تهران

3. باربری چابهار به مشهد

برای پیدا کردن خودروی مناسب در باربری چابهار به مشهد شما می‌توانید از سامانه ترابرنت استفاده کنید. در این سامانه خودروهای باری مختلف برای حمل بار از چابهار به مشهد در اختیار شما قرار می‌گیرند و می‌توانید کالای خود را در مسافت ۱۵۷۰کیلومتری به این شهر ارسال کنید. پیشنهاد می‌کنیم مقاله حمل بار به مشهد را مطالعه کنید.

خودروهای مناسب برای باربری چابهار

در سامانه ترابرنت برای باربری چابهار ، انواع خودروهای باری در اختیار شما قرار می‌گیرند. شما باید بعد از این که وزن تقریبی کالای خود را دانستید، یکی از خودروهای باری مناسب را انتخاب کنید. پس مهم‌ترین عامل برای انتخاب نوع خودرو، خود بار و وزن آن است.

1. وانت بار چابهار

از وانت بار چابهار برای حمل بارهای سبک وزن با وزن نهایتاً 1 تن استفاده می‌شود. بیشتر مواقع از وانت بار برای مواقعی استفاده می‌شود که شما می‌خواهید کالایی را در مسافت کوتاه جابه‌جا کنید. وانت بارهایی که در سامانه ترابرنت برای حمل بار چابهار وجود دارند، وانت پیکان، وانت پراید و مزدا هستند. اطلاعات بیشتر را در مقاله وانت بار تهران مطالعه کنید.

2. خاور حمل بار چابهار

پیش از آن که بخواهیم برای حمل اقدام کنیم، باید نکاتی را برای رسیدن به مقصد چابهار در نظر داشته باشیم. اول این که هدف از حمل بار چه چیزی است؟ درصورتی‌که هدف از حمل بار، نقل مکان و یا اسباب کشی منزل باشد، بهترین گزینه‌ای که برای صاحبان بار وجود دارد، استفاده از خاور‌های مسقف است

خاور حمل بار چابهار

شما با استفاده از خاور می‌توانید کالاهایی که وزن بین ۳ تا ۶ تن دارند را به چابهار ارسال کنید. خاورها یکی از رایج‌ترین خودروهای باری برای حمل بار چابهار به شمار می‌آیند و شما می‌توانید با استفاده از آنها، لوازم تجاری و اداری مختلفی را به این منطقه از زاهدان بفرستید.

3. کامیون باربری چابهار

در نهایت، خودروی رایج دیگری که می‌توانید با استفاده از آن کارهای حمل بار به چابهار را انجام دهید، کامیون است. رایج‌ترین کامیون‌های موجود در ایران برای حمل بار، کامیون‌های ۱۰ و ۱۵ تنی هستند که با نام کامیون‌های تک و جفت شناخته می‌شوند. خیلی از افراد نیز آنها را به ترتیب با نام‌های کامیون 6 چرخ و 10 چرخ می‌شناسند.

کامیون باربری چابهار

مقاله پیشنهادی: حمل بار به کرمان

ارسال خرده بار از تهران به چهابهار

یکی از مهم‌ترین امکاناتی که ترابرنت برای صاحبان کالا فراهم کرده، خودرو‌های متنوع است. این خودروها موجب می‌شوند که شما می‌توانید از آنها برای حمل هر نوع باری استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر بخواهید خرده بار، یعنی کالاهای کوچک با حجم کمتر را از تهران به چابهار بفرستید، طبیعتا استفاده از تریلی‌های بزرگ به هیچ عنوان گزینه مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای نیستند. در این شرایط، شما می‌توانید از خودروهای باربری کوچک‌تری مانند وانت یا نیسان استفاده کنید.

ارسال خرده بار از تهران به چهابهار

البته توجه داشته باشید که به خاطر مسافت زیاد بین تهران تا چابهار، این احتمال وجود دارد که شرایط آب و هوایی بر کالای شما تاثیر بگذارد. به خصوص اگر این کالا محصولی است که شرایط آب و هوایی بر آن اثر می‌گذارد، بهتر است مطمئن شوید که راننده مد نظر شما نحوه درست بستن چادر نیسان را بلد است و می‌تواند با بستن چادر، از بار شما در طول مسیر محافظت کند. با توجه به این موضوع، می‌توانید مطمئن شوید که حمل بار به چهابهار برای شما با موفقیت انجام می‌شود و در مسیر هم مشکلی برای کالای شما به وجود نمی‌آید.

مقاله پیشنهادی: آموزش بستن چادر نیسان

استعلام هزینه‌ی حمل بار به چابهار

همان‌طور که گفتیم، باتوجه‌به ثابت نبودن قیمت‌ها و متغیرهایی که بر روی هزینه‌ی حمل بار به چابهار مؤثر است، شاید نتوان رقم دقیقی را برای این کار در نظر گرفت. اما راه‌های مختلفی برای استعلام این هزینه وجود دارد. یکی از راه‌ها این است که با شرکت‌های باربری که خدمات حمل بار به چابهار را انجام می‌دهند، تماس گرفته و شرایط خود را بازگو کنید تا کارشناسانی که در آنجا مشغول به کار هستند، حدود قیمت برای این حمل را به شما اعلام کنند.

اما راه ساده‌تر و همچنین سریع‌ترین که برای این کار وجود دارد این است که وارد سایت ترابرنت شده و در قسمت استعلام هزینه، شرایط اعلام بار خود، از قبیل مبدأ، میزان بار و نوع خودروی انتخابی را وارد نموده و هزینه‌ای که برای این کار برآورد می‌شود را به شکل اتوماتیک مشاهده کنید.

ترابرنت برای حمل بار به چابهار

راه‌های مختلفی برای حمل بار به چابهار وجود دارد. از قبیل کمک گرفتن از بابری ها و یا استفاده از کانال های تلگرامی. صاحبان بار می‌توانند با تماس به این باربری‌ها، اعلام بار خود را ثبت کرده تا حمل بار را به رانندگانی که در آنجا استخدام شده‌اند بسپارند. کانال‌های تلگرامی که در این زمینه به وجود آمده‌اند، می‌توانند صاحبان بار را به رانندگان خودرو حمل‌کننده وصل کنند.

ترابرنت و حمل بار به چابهار

اما سامانه‌های باربری آنلاین، مثل ترابرنت بهترین و ساده ترین گزینه‌ برای حمل بار به چابهار است. این اپلیکیشن، بستری را فراهم کرده است که رانندگان به شکل مستقیم با صاحبان بار متصل شده و حمل را در به‌صرفه‌ترین حالت برای هر دو طرف انجام دهند.

ترابرنت برای صاحبان بار

صاحبان بار، می‌توانند با دانلود اپلیکیشن صاحبان کالا و ورود به بخش اعلام بار، اطلاعات بار خود از قبیل میزان بار، نوع خودروی مدنظر، مبدأ و مقصد و … را وارد نموده و اعلام بار خود را به ثبت برسانند تا راننده‌ای که این شرایط را پذیرا بود، با آنان تماس گرفته و برای حمل، اقدام کند. درصورتی‌که سوالی در زمینه خدماتتربرانت داشتید نیز می‌توانید با کارشناسان ترابرنت با شماره ۹۱۰۷۱۰۷۱ تماس حاصل نمایید.

ترابرنت برای رانندگان

رانندگان می‌توانند با نصب اپلیکیشن ترابرنت، از اعلام بارهایی که صورت گرفته مطلع شده و برای هرکدام که شرایط مناسب‌تری برای آن ها داشت اقدام به حمل کنند. با این اپلیکیشن، در هر زمان و هر مکانی، امکان بارگیری برای رانندگان خودرو حمل‌کننده وجود خواهد داشت.

سخن پایانی

حمل بار به چابهار در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. موضوعاتی از قبیل هزینه‌ی این حمل، خودروی مناسب برای حمل و مناسب‌ترین راهی که برای پیدا کردن خودرو وجود دارد بررسی شد. امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی را دررابطه‌با حمل بار به چابهار در اختیار شما قرار داده باشیم. درصورتی‌که سؤالی در زمینه اعلام بار برای شما بدون پاسخ باقی مانده بود، در قسمت نظرها آن را برای ما به ثبت برسانید.

سوالات متداول

نحوه استعلام هزینه‌ی حمل بار به چابهار چگونه است؟

برای دریافت کرایه حمل بار می توانید وارد سایت ترابرنت شده و در قسمت استعلام هزینه، شرایط اعلام بار مثل مبدأ، میزان بار و نوع خودروی انتخابی را وارد نموده و هزینه‌ای که برای این کار برآورد می‌شود را به شکل اتوماتیک مشاهده کنید.

چه خودرویی برای حمل بار مناسب است؟

برای انتخاب خودرو مناسب حمل بار باید مواردی همچون وزن بار، آب و هوا، فاصله مبدا و مقصد را در نظر بگیرید و نسبت به این شرایط خودروی مناسب را انتخاب کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

5 دیدگاه در “حمل بار به چابهار با مناسب‌ترین قیمت | خدمات باربری چابهار

 1. علی گفت:

  چجوری میتونم با ترابرنت تماس بگیرم؟

 2. علی چگینی گفت:

  بار چابهار هم دارید پس؟

 3. فردوس گفت:

  خیلیم عالی??

 4. علی گفت:

  ترابرنت

 5. رضا گفت:

  اطلاعات کاربردی
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.