آشنایی با روش حمل بار به اصفهان با ارزان‌ترین قیمت

آشنایی با روش حمل بار به اصفهان با مناسب‌ترین قیمت

برای حمل بار به اصفهان چه باید کرد؟ قیمت حمل بار از تهران به اصفهان چقدر برآورد می‌شود؟ هزینه این حمل از اصفهان به تهران چقدر خواهد بود؟ همه این موارد سؤالاتی هستند که ممکن است برای فردی که قصد حمل بار از تهران به اصفهان و یا از اصفهان به تهران را دارد پیش بیاید.

فاصله شهر اصفهان از تهران حدود ۴۶۰ کیلومتر است. به این معنی که با میانگین سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، حدود ۵ الی ۶ ساعت طول می‌کشد تا از تهران به اصفهان رسید. بسته به این که قصد جابه‌جایی چه نوع باری را داشته باشید، باید برای انتخاب یک خودرو حمل بار اقدام کنید. اما برای ارسال بار به اصفهان چه نوع وسیله‌ای پیشنهاد می‌شود؟ قطعاً برای بارهای کم، خودروهای سبکی مثل وانت و نیسان پیشنهاد می‌شود. اما برای بارهای سنگین و حساس، مثل اسباب زندگی و یا دفتر کار، استفاده از خاور و خودروهای سنگین‌تر بهتر است.

قیمت حمل بار از تهران به اصفهان به عوامل مختلفی وابسته است. نوع خودرویی که استفاده می‌کنید، میزان باری که دارید، بیمه‌ای که برای بار در نظر می‌گیرید و … مواردی هستند که می‌توانند بر روی کرایه حمل بار مؤثر باشند. این که این هزینه دقیقاً چقدر است، چالش دیگری است که برای حمل بار وجود دارد. در واقع به دلیل متغیر بودن نرخ‌ها، نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای این کار در نظر گرفت.

حال چگونه از قیمت حمل بار از تهران به اصفهان مطلع شویم و همچنین از چه راهی خودرو مناسب برای این کار را پیدا کنیم؟

در این مقاله، به‌تمامی این سؤالات پاسخ داده شده است. پس تا پایان همراه ما باشید تا با حدود قیمت باربری به اصفهان ، راه‌های پیداکردن خودرو مناسب جهت حمل بار و … آشنا شوید.

برای حمل بار به اصفهان از چه خودرویی استفاده کنیم؟

از آنجایی فاصله تهران تا اصفهان خیلی زیاد نیست، برای حمل خرده بار و بار‌های با حجم کم که حساسیت زیادی هم ندارند، توصیه می‌شود از وانت‌بار و نیسان استفاده کنید. این خودروها همچنین هزینه‌ی کمتری نسبت به خاور و سایر خودروهای سنگین دارند. اما اگر میزان بار شما بیشتر از ۳ تن باشد استفاده از نیسان ممکن نیست. در این شرایط یا باید از دو خودرو حمل بار استفاده کنید و یا خودروهای سنگین‌تر را به کار بگیرید. برای آشنایی بیشتر با تعرفه‌های حمل خاور مقاله «حمل بار خاور» را مطالعه نمایید.

برای حمل بار به اصفهان از چه خودرویی استفاده کنیم؟

همچنین درصورتی‌که قصد حمل بارهای حساس را داشته باشید، استفاده از نیسان و خودروهای سبک توصیه نمی‌شود. به‌عنوان‌مثال در مورد اسباب کشی لوازم منزل که حساسیت بالایی دارد استفاده از وانت یا نیسان چندان منطقی نیست. در این موارد استفاده از خاور مسقف توصیه می‌شود. این سبک خاور علاوه بر این که دارای سقف ترکیبی از پارچه و آهن است، دارای ابزارآلات ضربه‌گیر است که باعث می‌شود در طول مسیر، آسیبی به بار شما وارد نشود. همچنین جلوبندی و کمک‌فنر این خودروها به صورتی است که تا حد زیادی دست‌انداز و چاله‌های جاده را مهار کرده و اجازه نمی‌دهند آسیب زیادی در اثر ضربه به بار شما وارد شود.

بارهای سنگین‌تر طبیعتاً خودروهای سنگین‌تر را می‌طلبد. درصورتی‌که بار شما بیشتر از ۸ تن باشد، خاور پاسخگوی شما نیست و در این شرایط باید از خودروهای سنگین‌تر نظیر کامیون دو محور و یا تریلی استفاده نمایید.

همچنین برای حمل بارهای ساختمانی یا کارخانه‌ای درصورتی‌که حجم بار کمتر از ۸ تن باشد، استفاده از خاور بدون سقف منطقی است. چرا که قیمت کمتری نسبت به تریلی و کامیون دو محور دارد. اما طبیعی است که برای بار‌های سنگین‌تر قطعاً به تریلی احتیاج خواهید داشت.

پس از انتخاب بهترین گزینه در بین خودروهای حمل بار، نوبت به برآورد هزینه‌ی آن می‌رسد.

هزینه حمل بار به اصفهان چقدر است؟

همان‌طور که قبلاً هم گفتیم، نرخ ثابتی برای حمل بار به اصفهان وجود ندارد. قیمت حمل بار از تهران به اصفهان بسته به این که چه خودرویی را به کار بگیرید، قصد جابه‌جایی چه میزان بار را داشته باشید، بار را بیمه کنید یا خیر، چه شرایط جوی در هوا حاکم باشد و … می‌تواند پایین یا بالا برود.

هزینه حمل بار به اصفهان چقدر است؟

ممکن است شرکت‌هایی وجود داشته باشند که بار شما را با قیمت‌های کمتر حمل کنند اما کیفیت حمل بار بالایی نداشته باشند یا در مقابل، شرکت‌هایی باشند که کیفیت حمل بسیار بالایی را به شما ارائه ‌دهند و در عوض هزینه‌ی زیادی هم دریافت ‌کنند. صاحب بار باتوجه‌به بودجه‌ای که دارد باید برای این دو پارامتر یک حد اعتدال در نظر بگیرد و شرایطی را برای حمل بار انتخاب کند که هم هزینه‌ی مناسبی را پرداخت کند و هم از کیفیت بالایی برای حمل بار بهره‌مند شود. اگر به دنبال باربری به مشهد هستید نیز می‌توانید مقاله «حمل بار به مشهد» را مطالعه کنید.

یکی از مهم‌ترین عوامل که در هزینه حمل بار به اصفهان مؤثر است بیمه بار است. توجه داشته باشید که بیمه کردن بار، شاید هزینه زیادی نداشته باشد اما بسیار حیاتی به‌حساب می‌آید. باید توجه داشته باشید که مسیر تهران به اصفهان و یا برعکس طولانی است. به همین دلیل باید پیش‌بینی اتفاقاتی که ممکن است در طول مسیر پیش بیاید را بکنید. به همین دلیل، با بیمه کردن بار درصورتی‌که خسارتی در طول مسیر به بار شما وارد شود، می‌توانید این خسارت را از اداره بیمه دریافت کنید.

با تمامی این تفاسیر، بهترین راه برای کسب اطلاع از قیمت حمل بار از تهران به اصفهان این است که با شرکت‌هایی که در زمینه حمل بار فعالیت می‌کنند تماس حاصل کرده و قیمت روز را از آنان بگیرید. همچنین یکی دیگر از راه‌هایی که برای این کار وجود دارد، استفاده از اپلیکیشن‌هایی است که در زمینه ایجاد ارتباط بین صاحب بار و راننده خودرو فعالیت می‌کنند که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

آشنایی با راه‌های سفارش حمل بار به اصفهان

پس از این که خودرو موردنظر برای حمل بار خود را پیدا کردید که حال این کار می‌تواند با تحقیقات خودتان و یا دریافت مشاوره از شرکت‌های حمل بار باشد، نوبت به آن می‌رسد که برای رزرو و به‌کارگیری خودرو موردنظر اقدام کنید. اما این کار به چه شکل انجام می‌شود؟

آشنایی با راه‌های سفارش حمل بار به اصفهان

یکی از راه‌ها این است از شرکت‌هایی که در زمینه حمل بار فعالیت می‌کنند کمک بگیرید. حال می‌توانید از شرکت‌های باربری اصفهان استفاده کنید یا تهران که شاید قیمت هرکدام با هم متفاوت باشد.

یکی دیگر از راه‌ها این است که خودتان راننده خودرو مطلوب را پیدا کنید. این کار می‌تواند در کانال‌های اعلام بار تلگرامی و … صورت بگیرد. اما طبیعی است که نظارت خاصی بر روی این بستر‌ها نیست.

یکی از ساده‌ترین و بهترین راه‌ها برای پیداکردن راننده برای باربری به اصفهان و یا هر جای دیگر ایران استفاده از اپلیکیشن‌هایی است که به شکل تخصصی و حرفه‌ای ارتباط میان صاحب بار و راننده خودرو را ایجاد می‌کنند. با استفاده از این سبک اپلیکیشن‌ها هم می‌توانید استعلام قیمت حمل بار از اصفهان به تهران را بگیرید و هم بهترین خودرو که نزدیک‌ترین شرایط به شما دارد را پیدا کنید.

یکی از بزرگ‌ترین سامانه‌های باربری اینترنتی، سایت و اپلیکیشن ترابرنت است که شما عزیزان برای باربری به اصفهان و یا هرجای دیگر می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

معرفی ترابرنت

ترابرنت، بزرگ‌ترین سامانه اینترنتی حمل بار در کشور است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید برای باربری به اصفهان ، تهران، مشهد و یا هر نقطه از ایران اقدام کنید.

 باربری به اصفهان با ترابرنت

صاحبان خودروهای باربری با ثبت‌نام در سایت یا اپلیکیشن ترابرنت، امکان این را خواهند داشت تا در هر زمان و هر نقطه‌ از ایران، سفارش بار بگیرند.

همچنین صاحبان بار، می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت ترابرنت در قسمت ثبت اعلام بار میزان بار، مبدأ و مقصد، خودرویی که قصد دارند به کار بگیرند و هزینه‌ای که برای این‌کار در نظر دارند را ثبت نموده و منتظر باشند تا در نزدیک‌ترین زمان، راننده‌ای که این شرایط را می‌پذیرد با آن‌ها تماس حاصل نماید.

این اپلیکیشن بهترین گزینه برای انتخاب خودرو سبک یا سنگین در حمل بار به اصفهان و یا هر جای دیگر ایران، به‌حساب می‌آید. همچنین عزیزانی که قصد بیمه کردن بار خود را دارند، می‌توانند از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب با تیم پشتیبانی ترابرنت به شماره ۰۲۱۹۱۰۷۱۰۷۱ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنند تا واحد صدور بارنامه، شرایط بارنامه و بیمه را برای آن‌ها فراهم کند.

سخن پایانی

برای باربری به اصفهان پس از تصمیم‌گیری در مورد خودرویی که قصد دارید از آن استفاده کنید، باید برای رزرو خودرو اقدام کنید. بررسی کردیم که باتوجه‌به شرایطی که دارید، برای حمل بار به اصفهان از چه خودرویی استفاده کنید. طبق گفته‌ها باتوجه‌به فاصله‌ی ۴۶۰ کیلومتری تهران از اصفهان، امکان حمل بار با وانت و نیسان برای شما وجود دارد. البته باید حساسیت بار و حجم بار را هم در نظر داشته باشید و برای بار‌های سنگین، از خودروهای سنگین‌تر استفاده نمایید. به همین شکل برای باربری اقلامی مثل مصالح ساختمانی مثل آهن که وزن زیادی دارند، بهتر است از کامیون دو محور و یا تریلی استفاده کنید.

پس از انتخاب خودرو، برای پیداکردن خودرو حمل بار به اصفهان می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن ترابرنت استفاده نمایید. ترابرنت بزرگ‌ترین سامانه اینترنتی حمل بار است که بستری را برای صاحبان بار و رانندگان خودرو فراهم می‌کند که دو طرف، بتوانند افرادی که نزدیک‌ترین شرایط را با آن‌ها دارد پیدا کرده و برای انجام حمل بار به اصفهان و یا هر جای دیگر اقدام کنند.