آنچه در این مقاله می‌خوانید

حمل بار به خوی | باربری انواع خودرو در سریع‌ترین زمان

حمل بار به خوی، باربری انواع خودرو در سریع‌ترین زمان

شاید برای شما جالب باشد که بدانید خوی یکی از قدیمی‌ترین شهرستان‌های ایران شناخته می‌شود که پیشینه تاریخی بسیار قدیمی دارد. این شهرستان در استان آذربایجان غربی واقع شده است و بعد از ارومیه، بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر این استان شناخته می‌شود. به‌خاطر هم مرز بودن خوی با کشور ترکیه، اهمیت بسیار زیادی در کشور ما نیز دارد. ازاین‌رو، روزانه به‌صورت مداوم فرایند حمل بار به خوی انجام می‌شود و کالاهای متفاوتی از شهرستان‌های دیگر به این شهرستان فرستاده می‌شوند.

بسیاری از افراد که می‌خواهند کالاهای مختلفی را به کشور ترکیه ارسال کنند، باید محموله موردنظر خود را از شهرستان خوی عبور دهند. این مسئله موجب شده که روزانه کالاهای بسیار زیادی به شهرستان خوی ارسال شوند. در این مقاله از ترابرنت، می‌توانید متوجه شوید که فرایند حمل بار به خوی به چه صورت انجام می‌شود و کدام خودروها برای باربری خوی مورد استفاده قرار می‌گیرند. پس اگر شما هم می‌خواهید کالایی را به این شهرستان بفرستید، حتماً تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

باربری خوی

در باربری خوی انواع وسیله‌های نقلیه مختلف برای ارسال کالا به این شهرستان در دسترس صاحبان کالا قرار می‌گیرند. با استفاده از این وسایل نقلیه، روزانه کالاهای متفاوتی از شهرهای اطراف مانند تهران، کرج، قزوین، زنجان تبریز و شهرستان‌های دیگر به این شهر ارسال می‌شوند.

ازآنجاکه شهرستان خوی یکی از شهرهای مرزی ایران شناخته می‌شود، اهمیت بسیار زیادی برای حمل بار دارد و به همین دلیل شما می‌توانید هر نوع کالاهایی که بخواهید را از شهرهای دیگر به این شهرستان بفرستید.

باربری خوی

نکته جالب‌توجه درباره این شهرستان این است که در تاریخ کشورمان هم اهمیت زیادی دارد. به این صورت که جاده ابریشم که شرق و غرب را به یکدیگر متصل می‌کرد، از شهرستان خوی عبور کرده بود. این مسئله موجب شده که در این شهرستان موقعیت‌های اقتصادی خیلی خوبی از آن زمان تاکنون به وجود بیایند و افراد زیادی برای زندگی، این شهرستان را انتخاب کنند.

حمل بار از تهران به خوی

علاوه بر شهرستان خوی، تهران نیز به‌خاطر پایتخت بودن اهمیت بسیار زیادی دارد. بخش زیادی از فعالیت‌های اقتصادی کشور ایران در شهر تهران وجود دارد. ازاین‌رو، ممکن است افراد بخواهند روزانه کالاهای مختلفی را از تهران به کشورهای اطراف یا شهرهای دیگر بفرستند. یکی از مهم‌ترین مقاصد برای دریافت کالاهای مختلف از تهران، شهرستان خوی است.

علاوه بر این که کالاهای مختلفی از تهران به خود شهرستان خوی ارسال می‌شوند، ممکن است خیلی از شرکت‌ها بخواهند بار و محصولات خود را به کشورهای اطراف بفرستند و از این طریق، باید آن را از خوی عبور دهند. در این شرایط، استفاده از وسیله نقلیه مناسب و مجهز برای حمل بار به خوی اهمیت بسیار زیادی دارد. در مقاله حمل بار تهران می‌توانید در این باره مطالعه کنید.

حمل بار از شهرستان‌های اطراف به خوی

به جز تهران که روزانه کالاهای زیادی را به شهرستان خوی ارسال می‌کند، محموله‌های زیادی نیز از شهرستان‌های دیگر استان آذربایجان غربی به این شهرستان ارسال می‌شوند. این مسئله موجب شده که باربری خوی رونق بسیار زیادی داشته باشد.

حمل بار از شهرستان‌های اطراف به خوی

شما می‌توانید کالاهای مختلفی را از شهرستان‌های دیگر آذربایجان غربی مانند تسوج، فیرورق، دیزج دیز، تازه‌شهر، سلماس، نازک علیا، گوهران، قره‌ضیاءالدین و ایواوغلی به خوی ارسال کنید. مسافت بین هر یک از این شهرستان‌ها تا خوی نسبتاً کم است و شما می‌توانید انتظار داشته باشید که کالای شما در سریع‌ترین زمان ممکن به این شهرستان ارسال شود.

چه کالاهایی به شهرستان خوی ارسال می‌شوند؟

اگر کالاهای شما برخلاف قوانین کشورمان نباشند، هیچ‌گونه محدودیتی برای حمل بار به خوی نخواهید داشت. همه چیز به شرایط کاری و زندگی خود شما بستگی دارد و می‌توانید انواع کالاهای مختلف را به این شهرستان ارسال کنید. اما در این قسمت، برخی از رایج‌ترین کالاهایی که همه‌روزه از شهرستان‌های دیگر به خوی ارسال می‌شوند را نام می‌بریم.

 • حمل لوازم منزل به خوی
 • ارسال جهیزیه به خوی
 • حمل آهن‌آلات و میلگرد به خوی
 • حمل لوازم پلاستیکی به خوی
 • حمل محصولات کشاورزی به خوی
 • ارسال تره‌بار و میوه به خوی
 • ارسال MDF به خوی
 • حمل لاستیک به خوی
 • ارسال خودرو به خوی
 • حمل چوب به خوی

علاوه بر کالاهایی که پیش‌ازاین نام بردیم، این احتمال وجود دارد که برخی از افراد بخواهند محموله‌های ترافیکی و فوق‌العاده سنگین را به این شهرستان ارسال کنند. در این شرایط نیز شما باید با استفاده از کمرشکن‌های بزرگ، بار سنگین موردنظر خود را با باربری خوی به این شهرستان بفرستید.

خودروهای حمل بار خوی

هنگام حمل بار خوی خودروهای متعددی در دسترس شما قرار می‌گیرند و شما می‌توانید بر اساس شرایط کالای خود، یکی از آنها را برای حمل بار به خوی انتخاب کنید.

خودروهای حمل بار خوی

رایج‌ترین خودروهایی که روزانه کالاهای زیادی را به شهرستان خوی ارسال می‌کنند، عبارت‌اند از:

 • نیسان و وانت بار خوی: این خودروها با ظرفیت متفاوت بین ۵۰۰ کیلو تا ۲ تن، برای حمل خرده بار به خوی گزینه مناسبی هستند. برای ارسال بار به مقاله وانت بار را مطالعه کنید.
 • خاور: بیش‌ترین لوازمی که با استفاده از خاور به شهرستان خوی ارسال می‌شوند، لوازم منزل هستند. این خودروها با ظرفیت بین ۳ تا ۶ تن عرضه می‌شوند.
 • کامیون: کامیون‌های تک و جفت با ظرفیت بین ۱۰ تا ۱۵ تن، برای حمل انواع مصالح ساختمانی و محصولات کشاورزی کاربرد دارند.
 • تریلی: ظرفیت تریلی نزدیک به ۲۵ تن است و برای حمل کالاهای خیلی سنگین و ماشین‌آلات متعدد مورداستفاده قرار می‌گیرد.

استعلام کرایه حمل بار به خوی

برای پرداخت کرایه حمل بار به خوی ، فاکتورهای متعددی دخیل هستند که برخی از مهم‌ترین آنها، وسیله نقلیه، وزن کالا، فاصله بین مبدأ تا شهرستان خوی، تعداد مسیرهای رفت‌وبرگشت، شرایط آب‌وهوایی، نوع کالا و سایر موارد این‌چنینی هستند. آیا شما می‌توانید با استفاده از این فاکتورها، بدانید که کرایه حمل بار خوی چقدر می‌شود؟ مطمئناً خیر. اما چطور باید این هزینه را به دست آورد؟

فقط باید وارد وب‌سایت شوید و گزینه استعلام کرایه حمل بار را بزنید. بعد از انتخاب این گزینه، صفحه‌ای برای شما نمایش داده می‌شود که در آن می‌توانید اطلاعات موردنیاز درباره مبدأ و مقصد و بارگیر را تکمیل کنید و در نهایت، دکمه استعلام کرایه حمل بار را بزنید تا هزینه تقریبی ارسال کالا به این شهرستان برای شما نمایش داده شود.

حمل بار به خوی با ترابرنت

 در سامانه ترابرنت انواع خودروهای باری؛ مانند نیسان و وانت، خاور، کامیون‌های ۱۰ تن و ۱۵ تن به همراه انواع تریلی‌ها وجود دارند و شما می‌توانید به‌صورت آنلاین، یکی از آنها را برای ارسال کالای موردنظر خود به شهرستان خوی ارسال کنید. برای پیدا کردن خودروی باری در ترابرنت، به دانلود اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا نیاز دارید. در این اپلیکیشن می‌توانید اعلام بار کرده و به‌صورت مستقیم با راننده موردنظرتان ارتباط برقرار کنید.

سخن پایانی

با استفاده از سامانه ترابرنت، فرایند حمل بار به خوی و سایر شهرستان‌ها خیلی راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود. به‌علاوه، ازآنجاکه رانندگان و صاحبان کالا به‌صورت مستقیم و بدون واسطه با یکدیگر در ارتباط هستند، هیچ‌گونه ابهامی درباره حمل بار خوی برای دو طرف به وجود نخواهد آمد. رانندگان هم می‌توانند با نصب اپلیکیشن رانندگان ترابرنت، اعلام بارهای متعددی در محدوده جغرافیایی خود دریافت کرده و درآمد کسب کنند.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.