آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری ورامین | انواع خدمات باربری در ورامین

باربری ورامین، حمل هر نوع باری با خیال راحت

افرادی که قصد ارسال کالا به منطقه ورامین در تهران را دارند و می‌خواهند از این شهرستان کالاهایی را به مناطق دیگر تهران ارسال کنند، به دنبال یک خودروی باری مناسب می‌گردند. باربری ورامین خودروهای متنوعی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید بر اساس شرایط کالا و وضعیت آب‌وهوایی، بهترین وسیله نقلیه را انتخاب کنید. شما می‌توانید برای پیدا کردن وانت بار ورامین و یا خودروهای باری سنگین‌تر، از سامانه ترابرنت کمک بگیرید. در ادامه، اطلاعات بیشتری درباره حمل بار ورامین در اختیار شما قرار خواهیم داد.

خدمات حمل بار ورامین با ترابرنت

شما می‌توانید هر نوع کالایی را که بخواهید، بعد از بسته‌بندی به شهرستان ورامین ارسال کنید. نحوه بسته‌بندی شما می‌تواند اهمیت بسیار زیادی در امنیت کالا داشته باشد. به همین دلیل هم پیشنهاد می‌کنیم که وقت کافی برای بسته‌بندی درست کالا بگذارید و سپس به دنبال خودروی باری مناسب بگردید.

خدمات حمل بار ورامین با ترابرنت

به کمک سامانه ترابرنت، شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن و به‌صورت آنلاین، خودروی باری موردنظر خود را پیدا کنید و به‌صورت مستقیم با راننده در ارتباط باشید. در این شرایط فرایند حمل بار ورامین برای شما خیلی راحت‌تر خواهد شد. زیرا می‌توانید بار خود را تا رسیدن به این شهرستان پیگیری کنید.

روش ثبت سفارش برای باربری ورامین

به منظور ثبت سفارش و اعلام بار در سامانه ترابرنت، کار شما بسیار راحت است و می‌توانید تنها در چند مرحله ساده و سریع، اعلام بار خود را ثبت کنید. در ادامه، مراحل اعلام بار و ثبت سفارش در باربری ورامین ترابرنت را نام می‌بریم. 

 1. اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا را روی گوشی خود نصب کنید. 
 2. با وارد کردن اطلاعات شخصی در دفعه اول، احراز هویت کنید. 
 3. گزینه اول یعنی «اعلام بار کنید» را انتخاب نمایید. 
 4. اطلاعات کامل مربوط به مبدا، مقصد، نوع بار، نوع خودرو و بارگیر را وارد نمایید. 
 5. گزینه تایید و ارسال اعلام بار را بزنید. 
 6. اکنون اعلام بار و ثبت سفارش برای باربری شما ثبت شده است و باید کمی منتظر بمانید تا تماس گرفته و هماهنگی‌های نهایی برای حمل بار ورامین را انجام دهید. 

عوامل موثر در قیمت باربری ورامین

مقدار کرایه‌ای که صاحبان کالا باید برای حمل بار ورامین بپردازند، به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در ادامه، برخی از این فاکتورها را نام می‌بریم. شرکت‌های باربری بعد از در نظر گرفتن این عوامل، کرایه حمل بار ورامین را تعیین می‌کنند.

 • نوع وسیله نقلیه انتخابی برای حمل بار ورامین
 • حجم و وزن کالای ارسال شده
 • بسته‌بندی کالا
 • تعداد مسیرهای رفت‌وبرگشت برای ارسال بار به ورامین
 • نوع بار
 • نوسانات بازار
 • نرخ سوخت

استعلام کرایه حمل بار ورامین

صاحبان کالا نمی‌توانند با استفاده از فاکتورهایی که پیش‌ازاین معرفی کردیم، کرایه باربری ورامین را به دست بیاورند. این افراد می‌توانند برای این که کرایه تقریبی را بدانند، از سامانه ترابرنت استفاده کنند. تنها کافی است که وارد وب‌سایت ترابرنت شده و گزینه استعلام کرایه حمل بار را انتخاب کنند. بعد از تکمیل اطلاعات خواسته شده، گزینه پایین صفحه را بزنند تا کرایه تقریبی برای آنها نمایش داده شود.

استعلام کرایه حمل بار ورامین با ترابرنت

قیمت تقریبی باربری ورامین در تیر 1403 در جدول زیر آورده شده است که شما می‌توانید هزینه تقریبی از شهرهای دیگر به این شهرستان را نیز از طریق ترابرنت به دست بیاورید.

حمل بار از سایر نقاط ایران به ورامین (با خاور مسقف)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به ورامین1,800,000
حمل بار از سنندج به ورامین4,800,000
حمل بار از تبریز به ورامین4,800,000
حمل بار از کرمان به ورامین7,200,000
حمل بار از شیراز به ورامین6,000,000
حمل بار از اصفهان به ورامین3,600,000

خودروهای باری برای باربری ورامین

اگر قصد حمل بار ورامین از شهرهای دور دست را دارید، باید مطمئن شوید که خودروی موردنظر شما تمام امکانات لازم را دارد. علاوه بر این، برای بارهای سنگین وزن باید از خودروهای باری سنگین‌تری استفاده نمایید که تحمل حمل بار را داشته باشند.

خودروهای باری برای باربری ورامین

برخی از پرطرفدارترین و رایج‌ترین خودروهای باری که می‌توانید در بهترین باربری ورامین پیدا کنید، عبارتند از: 

1. باربری نیسان ورامین

باربری نیسان و رامین انواع نیسان‌های روباز، مسقف، کمپرسی و یخچال‌دار را در اختیار صاحبان کالا قرار می‌دهد. نیسان‌ها دارای ظرفیت ۲ تن هستند و برای حمل بارهایی با این وزن از شهرهای مختلف به ورامین کاملاً مناسب به نظر می‌رسند.

2. وانت بار ورامین

شما اگر قصد حمل خرده بار به منطقه ورامین را داشته باشید، می‌توانید از وانت بار استفاده کنید. وانت بارها نمونه‌های مختلفی دارند که شما می‌توانید همه آنها را در باربری ورامین با ترابرنت پیدا کنید. به‌عنوان‌مثال، برخی از وانت بارها شامل مواردی مانند پیکان وانت، پراید وانت، مزدا، نیسان و سایر موارد این‌چنینی می‌شوند.

ظرفیت بار هر یک از این خودروها با یکدیگر متفاوت است. به‌عنوان‌مثال، پراید وانت می‌تواند کالاهایی با وزن نهایتاً ۵۰۰ کیلو را در خود جای دهد. در حالی که نیسان نسبت به سایر این خودروها ظرفیت بیشتری دارد و کالاهایی تا وزن 2 تن را تحمل می‌کند. شما می‌توانید وانت بار ورامین را به‌صورت یخچال‌دار، مسقف، روباز و کمپرسی پیدا کنید و بسته به شرایط کالا، یکی از آنها را انتخاب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله حمل بار با وانت مراجعه کنید.

3. کامیون حمل بار ورامین

 کامیون‌ها برای بارهایی با وزن بیشتر مناسب هستند و می‌توانند کالاهایی با وزن بین ۱۰ تا ۱۵ تن را تحمل کنند. شما می‌توانید برای حمل انواع میوه و تره‌بار در حجم زیاد، مصالح ساختمانی، خوراک دام، لوازم تجاری و صنعتی، مبلمان و سایر موارد این‌چنینی از کامیون‌ها استفاده کنید.

کامیون حمل بار ورامین

کامیون‌ها نیز مانند وانت بارها، به‌صورت مسقف، روباز و کمپرسی در دسترس شما قرار می‌گیرند. همچنین اگر قصد حمل مواد غذایی فاسدشدنی را داشته باشید، می‌توانید از کامیون‌های یخچال‌دار برای حمل بار به ورامین استفاده کنید.

4. باربری ورامین با تریلی

درصورتی‌که قصد ارسال کالاهایی با وزن خیلی سنگین به ورامین را دارید، می‌توانید از تریلی‌های کفی، بغل‌دار، چادری و نمونه‌‌های دیگر استفاده کنید. تریلی‌ها انواع مختلفی دارند و می‌توانند کالاهای با وزن نزدیک به ۲۲ تا ۲۵ تن را تحمل کنند. غالباً از تریلی‌ها برای حمل آهن‌آلات و مصالح ساختمانی در حجم خیلی زیاد و هم‌چنین ماشین‌آلات سنگین به ورامین استفاده می‌شود.

اسباب‌کشی به ورامین

در میان خودروهای باری که پیش‌ازاین به شما معرفی کردیم، به نظر شما کدام یک از آنها گزینه مناسب‌تری برای اسباب‌کشی و حمل لوازم منزل به ورامین هستند؟ طبیعتاً نوع وسیله نقلیه تا حد خیلی زیادی به میزان لوازم منزل شما بستگی دارد. مثلاً اگر بخواهید تمام لوازم منزل خود را جابه‌جا کنید باید از خودروهای باری بزرگ‌تر کمک بگیرید. این در حالی است که نیسان می‌تواند برای حمل برخی از لوازم منزل در حجم کم مناسب باشد.

اسباب‌کشی به ورامین

به‌طورکلی، یکی از بهترین خودروهای باری که رواج زیادی برای حمل بار به ورامین و موقع اسباب‌کشی دارد، خاور است. شما می‌توانید تمام لوازم منزل خود را بسته‌بندی کرده و به‌صورت حرفه‌ای درون کابین عقب خاور بچینید تا تمام لوازم منزل شما در آن جا شود. برای انجام این کار به صفحه اثاث کشی مراجعه کنید.

حمل بار ورامین به تمام نقاط تهران

بسیاری از صاحبان کالا به دلایل مختلف، قصد دارند کالاهای مختلفی را از ورامین به نقاط دیگر تهران ارسال کنند. در این شرایط، می‌توانید با استفاده از ترابرنت، انواع خودروهای باربری برای ارسال کالا از ورامین به منطقه موردنظر خود را انتخاب نمایید. این خودروها برای ارسال کالا به تمام مناطق تهران، از شمال و جنوب گرفته تا شرق و غرب، در دسترس شما هستند. در ادامه، نحوه پیدا کردن خودرو با استفاده از این سامانه را برای شما توضیح خواهیم داد.

 باربری ورامین به شهرستان

با استفاده از سامانه ترابرنت، شما امکان حمل بار از ورامین به همه شهرستان‌های ایران و تهران را خواهید داشت. این موضوع به‌صورت برعکس نیز امکان‌پذیر است و شما می‌توانید هر کالایی را که بخواهید از شهرهای دیگر ایران به ورامین ارسال کنید. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که به‌درستی لوازم مورد نیاز خود را بسته‌بندی نموده و شهرهای مبدا و مقصد را با دقت در صفحه اعلام بار ترابرنت وارد کنید.

سخن پایانی

ترابرنت به شما کمک می‌کند تا فرایند باربری ورامین را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید و هیچ نیازی به مراجعه حضوری به هیچ باربری نخواهید داشت. همچنین این سامانه اپلیکیشن ترابرنت مخصوص رانندگان را نیز ارائه کرده است که رانندگان می‌توانند با ورود به آن، اعلام بارهای متناسب با منطقه جغرافیایی و خودروی باری خود را دریافت کنند. به‌طورکلی، به کمک ترابرنت صاحبان کالا و رانندگان به‌صورت مستقیم با یکدیگر در ارتباط هستند و این موضوع، به نفع هر دو طرف است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.