آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری تهران به شاهرود | حمل بار به شاهرود از سراسر ایران

حمل بار به شاهرود از تمام نقاط ایران باربری سریع به شاهرود

حمل بار به شاهرود با استفاده از خودروهای باری مختلفی امکان‌پذیر است و صاحبان کالا می‌توانند بر اساس شرایط محموله خود، یکی از این خودروهای باری را انتخاب کنند. شاهرود یکی از شهرستان‌های سمنان بوده که از شرق به استان خراسان رضوی، از جنوب به استان‌های اصفهان و یزد، از غرب به شهرستان دامغان و از شمال به استان گلستان منتهی شده است. ازاین‌رو، صاحبان کالا باید بسته به مبدأ خود، از طریق یکی از این مسیرها کالای خود را به شهرستان شاهرود ارسال کنند.

روزانه کالاهای مختلفی از شهرهای ایران به شهرستان شاهرود ارسال می‌شوند و بسته به نوع کالا، هر یک از آن‌ها ممکن است بسته‌بندی‌های مختلفی داشته باشند. در این مقاله از ترابرنت، ما قصد داریم به طور کامل درباره باربری شاهرود صحبت کنیم. پس اگر شما هم می‌خواهید کالایی را به این شهرستان ارسال کنید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این‌باره به دست بیاورید.

ثبت سفارش برای حمل بار به شاهرود در ترابرنت

شما می‌توانید انواع کالاهای مختلف را با استفاده از سامانه ترابرنت، به شهرستان شاهرود ارسال کنید. ترابرنت برای ساده‌تر کردن شرایط حمل بار به این شهرستان و یا سایر شهرهای ایران، راننده را به صاحب کالا متصل می‌کند. در این سامانه شما می‌توانید به‌صورت آنلاین، خودروی باری موردنظر خود را پیدا کرده و با راننده در ارتباط باشید.

حمل بار به شاهرود با ترابرنت

به این صورت که اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا را روی گوشی خود نصب کرده و بعد از وارد کردن شماره‌تلفن همراه و کد ارسالی، گزینه اعلام بار را انتخاب کنید. در این صفحه، کادرهای متعددی به نمایش در می‌آیند که باید همه آن‌ها را بر اساس شرایط کالای خود تکمیل نمایید. در آخر گزینه رنگی پایین با مضمون «اعلام بار کنید» را انتخاب نمایید.

تعرفه باربری شاهرود

شرکت‌های باربری بعد از در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف درباره کالا، تعرفه موردنیاز برای ارسال آن به شاهرود را اعلام می‌کنند. این هزینه بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود. در این قسمت، برخی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار بر مقدار هزینه حمل بار به شاهرود را نام می‌بریم.

تعرفه حمل بار به شاهرود
  • نوع کالا: برخی کالاها ارزشمند هستند و به تجهیزات خاصی برای ارسال نیاز دارند که در این شرایط، صاحبان کالا باید هزینه بیشتری برای حمل آن‌ها بپردازند.
  • وزن محموله: برای ارسال کالاهایی که وزن بیشتری دارند، باید هزینه بالاتری پرداخت کنید.
  • نوع ماشین باری: در قسمت‌های قبل با برخی از رایج‌ترین خودروهای باری برای ارسال کالا آشنا شدید. اکنون باید بدانید که هرچه خودروی باری انتخابی شما بزرگ‌تر و سنگین‌تر باشد، باید هزینه بیشتری هم برای ارسال کالا بپردازید. زیرا این خودروها اصطکاک و مصرف سوخت بیشتری دارند.
  • مسافت بین مبدأ تا شاهرود: طبیعتاً هرچه فاصله بین مبدأ تا شاهرود بیشتر باشد، هزینه ارسال کالا به این شهرستان هم افزایش پیدا می‌کند. زیرا افزایش مسافت، باعث افزایش مصرف سوخت و مدت زمان رسیدن کالا به مقصد می‌شود.
  • شرایط آب‌وهوایی: کرایه حمل بار به شاهرود زمانی که هوا آفتابی است تا زمانی که هوا یخ‌بندان و برفی است، کاملاً متفاوت محاسبه می‌شود. زیرا شرایط آب‌وهوایی نامناسب باعث می‌شود که جاده‌ها لغزنده باشد و احتمال خطر خیلی بیشتر شود. ازاین‌رو، رانندگان باید هم از تجهیزات مناسب استفاده کنند و هم با سرعت کمتری رانندگی کنند.
  • نوسانات بازار: در نهایت، شرایط مختلف بازار و تورم نیز می‌تواند باعث تغییر نرخ کرایه حمل بار به شهرستان شاهرود باشد.

استعلام قیمت حمل بار به شاهرود

صاحبان کالا نمی‌توانند بر اساس فاکتورهایی که پیش‌ازاین گفتیم، کرایه باربری شاهرود را محاسبه کنند. بااین‌حال، بهتر است قبل از اقدام برای ارسال کالا، کرایه تقریبی که باید برای ارسال کالا به این شهرستان پرداخت کنید را بدانید.

به این منظور، می‌توانید وارد وب‌سایت ترابرنت شوید و از بخش استعلام کرایه حمل بار، قیمت را دریافت کنید. بعد از انتخاب این گزینه، صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که باید در آن اطلاعات مبدأ و مقصد را وارد نمایید. البته توجه داشته باشید که این هزینه کاملاً تقریبی است و برای این که تعرفه دقیق حمل کالا را بدانید، بهتر است با رانندگان تماس بگیرید.

در جدول زیر هزینه حمل بار به شاهرود از شهرهای مختلف ایران را قرار داده‌ایم. شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه باربری شاهرود از سایر شهرهای ایران، از وبسایت ترابرنت استفاده کنید. این هزینه‌ها مربوط به تیرماه 1403 هستند.

حمل بار از سایر نقاط ایران به شاهرود (با کامیون تک روباز)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به شاهرود6,600,000
حمل بار از کرمانشاه به شاهرود11,400,000
حمل بار از یزد به شاهرود9,000,000
حمل بار از سمنان به شاهرود4,800,000
حمل بار از همدان به شاهرود10,200,000
حمل بار از اصفهان به شاهرود9,000,000
حمل بار از بندرعباس به شاهرود16,200,000

باربری تهران به شاهرود

فاصله بین تهران تا شاهرود تنها ۴۰۷ کیلومتر است که بسته به نوع خودروی باری، ممکن است این مسیر در بازه‌های زمانی مختلفی طی شود. این مسافت از طریق دو مسیر طی می‌شود و رانندگان بعد از در نظر گرفتن شرایط کامل آب‌وهوایی، وضعیت خودرو و هر یک از این مسیرها، یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنند.

یکی از مسیرهای حمل بار از تهران به شاهرود ، از بزرگراه آزادگان آغاز می‌شود و بعد از گذشتن به بزرگراه امام رضا یا جاده ۴۴، به شاهرود می‌رسد. این مسیر فوق‌العاده راحت بوده و هیچ‌گونه پیچیدگی زیادی ندارد و به همین دلیل هم بسیاری از رانندگان خودروهای باری، آن را انتخاب می‌کنند.

حمل بار از تهران به شاهرود

مسیر دیگری که از طریق آن می‌توانید از تهران به شاهرود برسید، از مسیر دماوند، فیروزکوه و سمنان است. برای رسیدن به شاهرود از طریق این مسیر، باید از آزادراه تهران پردیس، بزرگراه بومهن و جاده فیروزکوه عبور کنید. برای کسب اطلاعات درباره این موضوع به صفحه حمل بار تهران مراجعه کنید.

وسایل نقلیه مناسب برای باربری شاهرود

وسایل نقلیه متعددی برای حمل بار به شاهرود مورداستفاده قرار می‌گیرند. در این قسمت، هر یک از این وسایل نقلیه را به‌صورت مختصر معرفی می‌کنیم.

وسایل نقلیه مناسب برای حمل بار به شاهرود

1. وانت بار شاهرود

وانت بار شاهرود به‌خاطر داشتن ظرفیت کمتر، برای ارسال خرده بار به شاهرود مورداستفاده قرار می‌گیرد و فوق العاده مناسب است. اما به این نکته توجه داشته باشید که شاید پیدا کردن وانت بارهای کوچک یخچال‌دار یا کمپرسی کمی مشکل باشد. در این شرایط، شاید بهتر باشد که از نیسان کمک بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله وانت بار مراجعه کنید.

2. باربری نیسان شاهرود

برای باربری نیسان شاهرود در ترابرنت انواع نیسان‌های روباز، مسقف، کمپرسی و یخچال‌دار وجود دارند. با استفاده از این نیسان‌ها، شما می‌توانید انواع مصالح ساختمانی، مواد غذایی، محصولات کشاورزی و لوازم دیگر که وزن آنها نهایتاً 2 تن باشد را به شهرستان شاهرود بفرستید. در مقاله نیسان بار می‌توانید اطلاعات بیشتری مطالعه کنید.

3. کامیون باربری شاهرود 

یکی دیگر از خودروهای بسیار رایج که در باربری شاهرود می‌توانید به‌راحتی در ترابرنت پیدا کنید، کامیون است. کامیون‌ها دارای نمونه‌های تک محور و جفت محور هستند و شما با استفاده از آنها می‌توانید بارهایی را به شاهرود ارسال کنید که وزن آنها به‌ترتیب ۱۰ و ۱۵ تن باشد. 

کامیون باربری شاهرود 

4. باربری تهران به شاهرود با خاور و ایسوزو 

خاور و ایسوزو یکی دیگر از خودروهای بسیار کاربردی برای باربری تهران به شاهرود یا به‌صورت برعکس شناخته می‌شود که ظرفیت آن بسته به نوع خاور، می‌تواند متفاوت باشد. اما بیشتر مواقع ظرفیت خاورها برای باربری شاهرود به تهران یا برعکس بین ۳ تا ۶ تن متغیر است. 

حمل خرده بار به شاهرود

بر اساس مواردی که پیش‌ازاین گفتیم، به‌احتمال زیاد می‌دانید که برای حمل خرده بار به شاهرود و یا هر شهر دیگر، بهترین خودروی باری وانت یا نیسان است. به همین دلیل اگر شما هم می‌خواهید خرده باری را به این شهرستان ارسال کنید، می‌توانید وانت یا نیسان پیدا کرده و کالای خود را درون آن قرار دهید. بسته به نوع کالا، می‌توانید این ماشین‌های باری را به‌صورت مسقف، روباز و یا یخچال‌دار انتخاب کنید.

حمل اثاث منزل به شاهرود

بهترین خودروهای باری برای حمل اثاث منزل به شاهرود و اسباب‌ کشی به این شهر، خودروهای مسقف هستند. زیرا در تابستان، آفتاب بیش از حد می‌تابد و شاید به لوازم آسیب برساند و در فصل زمستان هم ممکن است باران ببارد و رطوبت، باعث خراب شدن لوازم شود. به همین دلیل شما می‌توانید با استفاده از خودروهای مسقف مانند خاور یا کامیون، همه لوازم منزل خود را از منزل قدیمی در شاهرود بارگیری کرده و به منزل جدید ارسال کنید. 

حمل اثاث منزل به شاهرود

اعلام بار شاهرود

رانندگانی که در شهرستان شاهرود خودروی باری دارند و می‌خواهند اعلام بارهای این منطقه را دریافت کنند، می‌توانند از اپلیکیشن ترابرنت مخصوص رانندگان استفاده کنند. در این اپلیکیشن خدمات اعلام بار شاهرود برای رانندگان همه خودروهای باری، از نیسان گرفته تا تریلی وجود دارد و آنها می‌توانند با اعلام بار و ثبت نام در برنامه مخصوص رانندگان، اعلام بارهای منطقه جغرافیایی خود با خودروی باری که دارند را دریافت کنند. سپس هر یک از اعلام بارهای شرایط مناسبی با وضعیت آنها داشت را انتخاب کرده و با راننده برای انجام هماهنگی‌های لازم حمل بار به شاهرود تماس بگیرند. برای دانلود این برنامه روی لینک زیر کلیک کنید.

سخن پایانی

در این مطلب اطلاعات کاملی درباره خودروهای باری و نحوه پیدا کردن این ماشین‌ها برای حمل بار به شاهرود به دست آوردید. همان‌طور که گفتیم، کرایه ارسال کالا به شاهرود بر اساس فاکتورهای مختلفی از طرف شرکت‌های باربری اعلام می‌شود.

بااین‌حال، شما می‌توانید از طریق وب‌سایت باربری آنلاین ترابرنت، نرخ تقریبی ارسال کالای خود را به دست بیاورید. ترابرنت اپلیکیشنی را هم برای رانندگان در نظر گرفته است که می‌توانند بعد از احراز هویت، اعلام بارهای موجود در منطقه جغرافیایی نزدیک به خود را پیدا کنند

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.