آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری تهران به تنکابن | حمل بار به تنکابن از سراسر کشور

باربری تهران به تنکابن حمل بار به تنکابن از سراسر کشور

تنکابن یکی از شهرهای مازندران شناخته می‌شود که روزانه کالاهای مختلفی از آن به شهرهای دیگر ارسال می‌شود. برای حمل بار به تنکابن و یا از تنکابن به شهرهای دیگر، می‌توان از خودروهای باری متعددی استفاده کرد که ما در این مقاله به طور کامل آن‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس اگر شما هم قصد باربری تنکابن را دارید، تا پایان این مقاله از ترابرنت همراه ما باشید.

هر کسی بخواهد هر نوع کالایی را از هر شهری در ایران به تنکابن و یا از تنکابن به شهرهای دیگر بفرستد، اول‌ازهمه باید از امنیت کالای خود مطمئن شود. به این منظور، داشتن بیمه‌نامه برای ارسال کالا اهمیت بسیار زیادی دارد و موجب می‌شود که حتی اگر کالای شما در طول مسیر آسیب دید و یا دزدیده شد، بتوانید خسارت آن را از شرکت بیمه دریافت کنید. در ادامه به‌صورت مفصل درباره حمل کالا به تنکابن صحبت خواهیم کرد.

نحوه حمل بار به تنکابن با ترابرنت

اگر شما هم قصد ارسال کالا به شهر تنکابن را دارید، بهتر است بر اساس شرایط کالای خود، خودروی باری مناسبی را انتخاب نمایید. در ادامه برخی از رایج‌ترین خودروها برای حمل بار به این شهر را معرفی می‌کنیم. بااین‌حال، یکی از مهم‌ترین چالش‌های بسیاری از صاحبان کالا، پیدا کردن خودروی باری مناسب به همراه راننده قابل‌اعتماد و باتجربه است.

حمل بار به تنکابن با ترابرنت

در این شرایط، استفاده از اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا می‌تواند یک گزینه فوق‌العاده کاربردی برای آن‌ها باشد. در این اپلیکیشن، صاحبان کالا به‌صورت مستقیم با رانندگان باتجربه در تماس هستند و به همین دلیل می‌توانند فرایند ارسال کالای خود به شهر تنکابن را به طور کامل تحت‌نظر داشته باشند. به این منظور، تنها کافی است که در قسمت اعلام بار در صفحه اصلی این اپلیکیشن، کادرهای مشخص شده را تکمیل نمایید و گزینه اعلام بار پایین صفحه را بزنید.

نحوه استعلام قیمت باربری تنکابن با ترابرنت

صاحبان کالا می‌توانند برای دریافت قیمت تقریبی حمل بار به تنکابن و یا شهرهای دیگر، از وب‌سایت ترابرنت به صورت آنلاین استفاده کنند. به این منظور ، وارد وبسایت ترابرنت شده و گزینه «استعلام کرایه حمل بار» را انتخاب نمایید.

در این مرحله، صفحه‌ای برای شما باز می‌شود که در آن باید اطلاعات خواسته شده مانند مبدأ و مقصد را وارد نمایید. سپس گزینه رنگی در پایین صفحه برای استعلام قیمت را بزنید. در آخر، صفحه‌ای برای شما به نمایش درمی‌آید که در آن می‌توانید قیمت تقریبی باربری تنکابن از مبدأ موردنظر خود را مشاهده کنید.

با توجه به جدول زیر، می‌توانید هزینه تقریبی باربری در تنکابن و یا سایر شهرهای دیگر به این شهرستان را مشاهده کنید. این قیمت‌ها مربوط به تیرماه 1403 هستند.

حمل بار از سایر نقاط ایران به تنکابن (با خاور روباز)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به تنکابن7,200,000
حمل بار از مشهد به تنکابن7,200,000
حمل بار از رشت به تنکابن3,600,000
حمل بار از ساری به تنکابن4,200,000
حمل بار از کرج به تنکابن4,800,000
حمل بار از همدان به تنکابن6,000,000
حمل بار از اصفهان به تنکابن6,600,000
حمل بار از سنندج به تنکابن6,600,000

ارسال انواع کالا به تنکابن

به نظر شما بیشتر چه کالاهایی به تنکابن ارسال می‌شوند؟ پاسخ این سؤال تا حد خیلی زیادی به شرایط صاحبان کالا بستگی دارد و نمی‌توان یک پاسخ دقیق برای آن ارائه کرد. به‌عنوان‌مثال، ممکن است برخی از افراد قصد اسباب‌کشی به تنکابن را داشته باشند که در این شرایط، می‌خواهند لوازم منزل و اسباب و اثاثیه خود را به این شهر ارسال کنند.

هم‌چنین شاید برخی از افراد بخواهند مصالح ساختمانی را از شهرهای دیگر خریده و به تنکابن ارسال کنند. در این شرایط نیز باید به دنبال یک خودروی باری مناسب برای حمل مصالح ساختمانی و آهن‌آلات به تنکابن باشند. از دیگر لوازمی که از شهرهای دیگر به شهر تنکابن ارسال می‌شود، می‌توان به مواردی مانند کالاهای تجاری، محصولات اداری و لوازم برقی و الکتریکی اشاره کرد.

ارسال انواع کالا به تنکابن

از سوی دیگر، بسته به شرایط جغرافیایی تنکابن، بارهای مختلفی نیز از این شهر به شهرهای دیگر ارسال می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها، محصولات کشاورزی هستند. روزانه محصولات کشاورزی متعددی در تناژ‌های مختلف با استفاده از خودروهای باری مناسب از تنکابن به شهرهای دیگر ایران ارسال می‌شوند.

خودروهای باری برای حمل بار به تنکابن

صاحبان کالا می‌توانند با استفاده از خودروهای باری متعدد کالای خود را از شهر مبدأ به شهر مقصد که تنکابن است، ارسال کنند. در این قسمت، برخی از خودروهای باری رایج برای حمل بار بین‌شهری و به‌خصوص ارسال کالا از شهرهای اطراف به تنکابن را نام می‌بریم.

1. وانت بار تنکابن

بیشتر کالاهایی که به شهرستان تنکابن ارسال می‌شوند، وزن خیلی زیادی ندارند و به همین دلیل شما می‌توانید با استفاده از وانت بارها آنها را به مقصد بفرستید. انواع وانت بار تنکابن که در ترابران در اختیار ا قرار می‌گیرند، نمونه‌هایی مانند راید وانت، پیکان وانت و مزدا وانت می‌شوند و ظرفیت هر یک از این خودروها بین ۵۰۰ کیلو تا یک تن محاسبه می‌شود. اگر بار بیشتری درون این خودروها قرار دهید، هم خود ماشین باری و هم بار آسیب می‌بینند. برای شناخت بیشتر درباره ارسال کالا با وانت مقاله حمل بار با وانت را مطالعه کنید.

2. باربری نیسان تنکابن

شما می‌توانید برای حمل بارهایی که وزن آنها بیشتر و به دو تن می‌رسد، از نیسان استفاده کنید. در باربری نیسان تنکابن انواع نیسان‌های مسقف، روباز، کمپرسی و حتی یخچال‌دار وجود دارند. در این شرایط، شما باید بر اساس شرایط بار خود و حتی وضعیت آب و هوایی، بهترین نوع نیسان بار تنکابن را انتخاب کنید. در مقاله نیسان بار می‌توانید در این زمینه اطلاعات کسب کنید.

3. خاور برای باربری تنکابن

 نسبت به وانت و نیسان، خاور ظرفیت خیلی بیشتری دارد و می‌تواند کالاهایی تا وزن ۶ تن را به‌راحتی در خود جای دهد. البته خاورها در نمونه‌های مختلفی عرضه می‌شوند و شما باید بر اساس نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. برای مثال، خاور ۹۱۱ یکی از محبوب‌ترین نمونه‌های خاور شناخته می‌شود که برای اسباب‌کشی به تنکابن یک گزینه کاملاً مناسب است.

خاور برای ارسال بار به تنکابن

 4. کامیون تک برای حمل بار به تنکابن

برای حمل مصالح ساختمانی و محصولات کشاورزی در تناژ نسبتاً بالا به شهر تنکابن، کامیون تک یا همان ۶ چرخ و یا ۱۰ تن می‌تواند گزینه مناسبی باشد. کامیون‌های تک به‌صورت کمپرسی، روباز، مسقف و یا یخچال‌دار در اختیار شما قرار می‌گیرند.

 5. ارسال کالا به تنکابن با کامیون جفت

کامیون‌های جفت نسبت به کامیون تک ظرفیت خیلی بیشتری دارند و می‌توانند تا وزن ۱۵ تن را به‌راحتی درون خود جای دهند. ازاین‌رو، درصورتی‌که وزن کالای شما به ۱۵ تن می‌رسد، می‌توانید با استفاده از کامیون جفت آن را به تنکابن ارسال نمایید.

6. باربری در تنکابن با تریلی

در نهایت، آخرین و سنگین‌ترین خودروی باری برای حمل بار به تنکابن و یا هر شهر دیگری، تریلی است که ظرفیت آن به ۲۵ تن می‌رسد. شما می‌توانید بسته به شرایط کالای خود، تریلی‌ها را در نمونه‌های مختلفی مانند بغل‌دار، کفی، چادری و یا نمونه‌های دیگر انتخاب کنید.

حمل بار به تنکابن از تمام شهرهای ایران

کسانی که قصد حمل بار از تمام شهرهای ایران به تنکابن را دارند، می‌توانند به راحتی اعلام بار خود را در ترابرنت ثبت کرده و ودروی باری مورد نظر خود را به صورت آنلاین پیدا کنند. هیچ تفاوتی ندارد که شما می‌خواهید بار خود را از چه شهری در ایران به شهرستان تنکابن ارسال کنید. در هر صورت، باید بر اساس وزن و حجم تقریبی بار، خودروی مناسبی را انتخاب کنید و سپس کارهای نهایی برای حمل بار تنکابن را انجام دهید. برای ارسال به شهرهای دیگر از مقاله حمل بار به شهرستان دیدن کنید.

باربری تهران به تنکابن

ما می‌توانید در باربری تهران به تن کاابن انواع خودروهای باری را پیدا کرده و بعد از بارگیری، آنها را از تهران به شهرستان تنکابن ارسال کنید. اگرچه فاصله بین این دو شهر چندان زیاد نیست و در بازه زمانی چند ساعته طی می‌شود، اما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً از خودروی باری مجهزی کمک بگیرید تا در طول مسیر مشکلی برای بار پیش نیاید.

باربری تهران به تنکابن

در این صورت، ترابرنت خدمات باربری تهران به تنکابن را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به صورت آنلاین، خودروی باری مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر قصد ارسال بار از این شهر را دارید به مقاله حمل بار تهران مراجعه کنید.

 بیمه‌نامه برای باربری تنکابن

همان‌طور که در ابتدای این مقاله نیز گفتیم، شما برای اطمینان از سالم رسیدن کالای خود به مقصد، باید حتماً کالا را بیمه کنید. هیچ تفاوتی هم ندارد که کالای شما سبک است یا سنگین. در هر شرایطی بیمه کردن محموله موجب می‌شود که از بروز خسارت‌های سنگین جلوگیری شود. به این صورت که اگر مشکلاتی مانند آتش‌سوزی، آب‌خوردگی، شکستگی و یا حتی سرقت برای کالای شما به وجود آمد، از طریق بیمه می‌توانید خسارت خود را دریافت کنید و سرمایه شما از بین نمی‌رود.

سخن پایانی

در این مقاله اطلاعات کاملی درباره نحوه باربری تنکابن در اختیار شما قرار دادیم. همان‌طور که گفتیم، این شهر در شمال ایران واقع شده است و شما می‌توانید بسته به محموله موردنظر خود، از وسایل نقلیه متعددی برای ارسال آن استفاده کنید. میزان هزینه و کرایه حمل بار به تنکابن نیز به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. می‌توانید از طریق وب‌سایت باربری آنلاین ترابرنت به‌صورت آنلاین، استعلام کرایه حمل بار به تنکابن را به‌صورت تقریبی به دست بیاورید. اگر هر سؤال دیگری درباره ارسال کالا به این شهر دارید، می‌توانید در قسمت نظرات از ما بپرسید.

3/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.