آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری همدان | انواع خدمات برای حمل بار همدان

باربری همدان، انواع خدمات برای حمل بار همدان

حمل بار همدان از طریق سامانه ترابرنت خیلی سریع انجام می‌شود و شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز که بخواهید و حتی در روزهای تعطیل، خودروی مناسبی پیدا کرده و کارهای حمل بار خود را انجام دهید. در سامانه ترابرنت می‌توانید هر نوع خودرویی که برای باربری همدان نیاز دارید را پیدا کنید. تنها کافی است که اپلیکیشن مخصوص صاحبان کالا را نصب کرده و اعلام بار کنید تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن، بهترین وانت بار همدان یا هر وسیله نقلیه دیگری که به آن نیاز دارید را پیدا کنید.

استفاده از ترابرنت برای ارسال بار به همدان مزایای بسیار زیادی دارد. به‌عنوان‌مثال، این سامانه به‌صورت آنلاین کار می‌کند و شما می‌توانید در هر زمان و از هر مکانی که بخواهید، خودروی مناسبی پیدا کرده و آن را به مقصد بفرستید. در ادامه، به‌صورت مفصل درباره ترابرنت برای باربری همدان صحبت خواهیم کرد.

خدمات ترابرنت برای حمل بار همدان

یکی از مهم‌ترین خدماتی که ترابرنت در اختیار شما قرار می‌دهد، این است که در آن می‌توانید انواع خودروهای باری، از وانت و پراید بار گرفته تا تریلی و کامیون‌های بزرگ را در بازه زمانی بسیار کوتاهی پیدا کنید. این سامانه دارای اپلیکیشن‌های مجزایی برای صاحبان کالا و رانندگان است که افراد باید با نصب اپلیکیشن مخصوص به خود، از این برنامه استفاده کنند.

ایجاد یک فضای کاملاً امن و سهولت در اعلام بار از طرف صاحبان کالا، مهم‌ترین مزایای ترابرنت به شمار می‌آیند. این مزایا باعث می‌شوند که صاحبان کالا بتوانند در بازه زمانی بسیار کوتاهی کالای خود را به مقصد موردنظرشان ارسال کنند.

تنوع خودروهای باری باعث شده تا شما بتوانید به راحتی متناسب با بار خود، خودروی مناسب را پیدا کنید. اگر شما بخواهید با استفاده از نیسان، بار خود را به همدان بفرستید، باید به شرایط بار توجه کنید و سپس برای حمل بار همدان از یکی از نمونه‌های نیسان روباز، کمپرسی، مسقف یا یخچال‌دار استفاده کنید. در این قسمت به‌صورت مختصر برخی از مهم‌ترین مزایا و خدماتی که ترابرنت در اختیار شما قرار می‌دهد را نام می‌بریم.

 • ارائه اپلیکیشن مجزا برای صاحبان کالا و رانندگان
 • تسریع در روند حمل بار همدان
 • امکان گرفتن استعلام قیمت حمل بار همدان
 • ارائه خدمات به‌صورت ۲۴ ساعته و شبانه‌روزی
 • ارائه محیطی امن برای حمل بار به همدان

خدماتی که در بالا نام بردیم، باعث شده‌اند که ترابرنت نسبت به خیلی از شرکت‌های باربری همدان بیشتر موردتوجه صاحبان کالا و حتی رانندگان قرار بگیرد. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های ترابرنت با سایر شرکت‌های باربری این است که فرایند حمل بار در این برنامه فوق‌العاده شفاف بوده و صاحبان کالا می‌توانند از روند حمل کالای خود به شهر همدان به طور کامل آگاه شوند.

مراحل سفارش حمل بار به همدان

شما باید بسته به نوع خودرویی که می‌خواهید به همدان بفرستید، در ترابرنت اعلام بار کرده و کارهای حمل بار را انجام دهید. پس اگر شما هم قصد پیدا کردن نیسان بار همدان یا وانت بار همدان را دارید، بعد از نصب اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا، به مراحل زیر دقت کنید.

 1. در مرحله اول، باید شماره تلفنی که در حال حاضر از آن استفاده می‌کنید را در کادر وسط صفحه بنویسید.
 2. سپس یک کد برای این شماره پیامک می‌شود و شما باید آن را در کادر جدیدی که برایتان به نمایش در می‌آید، وارد کنید.
 3. اکنون وارد صفحه اصلی اپلیکیشن ترابرنت می‌شوید و باید اعلام بار را انتخاب کنید.
 4. تمام اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید و بسته به نوع بار خود، یکی از خودروهای باری مناسب برای ارسال بار به همدان را انتخاب کنید. برای مثال، شما می‌توانید به‌منظور اسباب کشی همدان در قسمت نوع بارگیر، خاور یا حتی کامیون را انتخاب کنید.
 5. در نهایت، گزینه‌ای در پایین صفحه با نام ثبت و ارسال اعلام بار وجود دارد که با ضربه زدن روی آن، اعلام بار شما برای رانندگان خودروی باری موردنظر به نمایش در می‌آید.
 6. اکنون فقط باید کمی منتظر بمانید تا راننده‌ای درخواست شما را انتخاب کرده با شما تماس بگیرد. بعد از انجام این مراحل، می‌توانید خیلی راحت فرایند حمل بار همدان را انجام دهید.

استعلام قیمت حمل بار همدان

کرایه ارسال بار به همدان به فاکتورهای زیادی بستگی دارد که یکی از اصلی‌ترین آنها، مسافت بین شهر موردنظر تا همدان است. به‌علاوه، نوع خودروی باری نیز می‌تواند در کرایه ارسال بار تا حد زیادی دخیل باشد. به‌عنوان‌مثال، کرایه نیسان بار همدان نسبت به تریلی برای حمل کالا به این شهر کاملاً متفاوت است.

یکی از مهم‌ترین خدماتی که ترابرنت در اختیار شما قرار می‌دهد، گزینه استعلام کرایه حمل بار است. با استفاده از این گزینه در وب‌سایت ترابرنت، صاحبان کالا می‌توانند از مقدار کرایه‌ای که باید برای باربری همدان بپردازند، آگاه شوند. برای استعلام قیمت ارسال بار به همدان با استفاده از وب‌سایت مراحل زیر را طی کنید.

 1. اول‌ازهمه، گزینه استعلام کرایه حمل بار را در وب‌سایت ترابرنت انتخاب کنید.
 2. در صفحه پیش رو، اطلاعاتی مانند مبدأ و مقصد و همچنین نوع بارگیر را تکمیل نمایید.
 3. اکنون تنها کافی است که دکمه پایین صفحه با نام استعلام کرایه حمل بار را بزنید تا از این هزینه آگاه شوید.
 4. در قسمت جدیدی که برای شما نمایش داده می‌شود، هزینه حمل بار همدان به شما نشان داده می‌شود.
 5. همچنین در قسمت پایین‌تر آن بخشی وجود دارد که می‌توانید به طور مستقیم وارد اپلیکیشن ترابرنت شده و اعلام بار کنید.

قیمت هایی که در ادامه در جدول زیر آورده شده است به صورت تقریبی محاسبه شده و متغیر می‌باشد.

حمل بار از همدان به شهرهای دیگر (با وانت)کرایه حمل بار (تومان)
وانت بار همدان به تهران1,800,000
حمل بار از همدان به اراک1,200,000
حمل بار از همدان به بوشهر4,200,000
حمل بار از همدان به اصفهان1,800,000
حمل بار از همدان به شیراز3,600,000
حمل بار از همدان به ایلام1,800,000
حمل بار از همدان به ارومیه1,800,000
حمل بار از همدان به زاهدان6,600,000
حمل بار از همدان به بندرعباس5,400,000

چه خودروهایی برای حمل بار همدان مناسب است؟

شما باید بر اساس نوع بار خود، از یک خودروی باری مناسب استفاده کنید تا بتوانید آن را به شهر همدان بفرستید.

چه خودروهایی برای حمل بار همدان مناسب است؟

در این قسمت، بهترین خودروهایی که در باربری همدان وجود دارند و می‌توانید از آنها برای حمل بار به این شهر استفاده کنید را نام می‌بریم.

1. وانت بار همدان

وانت بار همدان شامل خودروهای باری مختلف مانند پراید وانت، پیکان وانت و مزدا می‌شوند. ظرفیت این وانت‌ها با یکدیگر متفاوت بوده و می‌توانند کالاهایی به وزن بین ۵۰۰ کیلو تا یک تن را تحمل کنند. برای اطلاعات بیشتر به مقاله وانت بار مراجعه کنید.

2. نیسان بار همدان

یکی از رایج‌ترین خودروها برای ارسال کالا به همدان، نیسان است. با استفاده از نیسان بار همدان شما می‌توانید کالاهایی تا وزن 2 تن را به همدان بفرستید. پیشنهاد می‌کنیم مقاله نیسان بار را مطالعه کنید.

نیسان بار همدان

3. خاور برای حمل بار به همدان

خاور یکی از بهترین خودروها برای اسباب کشی همدان به شمار می‌آید که بسته به نوع خودرو، می‌توان کالاهایی با وزن بین 3 تن تا 6 تن را درون آن قرار داد. در مقاله حمل بار خاور درباره حمل این وسیله باربری توضیحات کاملی ارائه کرده‌ایم.

4. حمل بار همدان با کامیون

کامیون شامل نمونه‌های تک و جفت می‌شود و به ترتیب ظرفیت آنها بین ۱۰ تا ۱۵ تن متغیر است. شما می‌توانید برای ارسال انواع بار به همدان مانند محصولات کشاورزی و مصالح ساختمانی از کامیون‌ها استفاده کنید.

5. تریلی حمل بار همدان

در نهایت، آخرین خودروی باری برای حمل بارهای خیلی سنگین تا وزن ۲۵ تن، تریلی است که می‌توانید از نمونه‌های بغل‌دار، کفی و چادری آن برای حمل بار به همدان استفاده کنید.

سخن پایانی

حمل بار همدان با استفاده از خودروهای باری مختلف به‌صورت روزانه انجام می‌شود و شما می‌توانید هر یک از این خودروهای باری را که بخواهید، به‌صورت آنلاین از طریق سامانه باربری آنلاین ترابرنت پیدا کنید. در ترابرنت انواع وانت بار همدان و همچنین خودروهای باری سنگین‌تر مانند کامیون و تریلی وجود دارند. به همین دلیل هیچ تفاوتی ندارد که شما قصد اسباب کشی همدان را دارید یا می‌خواهید به این شهر خرده بار ارسال کنید. در هر شرایطی می‌توانید با نصب اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا، خودروی باری موردنظر خود را پیدا کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.