آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری گیلاوند | حمل بار گیلاوند با انواع خودرو باری

همه‌روزه کالاهای مختلفی از شهرهای دیگر به گیلاوند دماوند ارسال می‌شوند و همین امر، موجب شده که بسیاری از افراد به دنبال بهترین باربری گیلاوند باشند. در این شرایط، شما می‌توانید بدون این‌که نیازی به مراجعه حضوری به هیچ مکانی داشته باشید، در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین باربری در گیلاوند را پیدا کنید. سامانه ترابرنت یکی از بهترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای پیدا کردن خودرو برای حمل بار گیلاوند شناخته می‌شود که در ادامه، به‌صورت مفصل درباره نحوه عملکرد آن صحبت خواهیم کرد.

خدمات حمل بار گیلاوند

در ترابرنت خدمات متعددی برای باربری در گیلاوند در اختیار صاحبان کالا قرار می‌گیرد. به‌عنوان‌مثال، آنها می‌توانند به‌صورت آنلاین اعلام بار کنند و پیگیری‌های لازم برای بارگیری و ارسال کالا را انجام دهند. به‌علاوه، در ترابرنت تنوع خودروهای باری بسیار زیاد است و علاوه بر این‌که می‌توانید انواع وانت‌ها و کامیون‌های مختلف را پیدا کنید، این خودروها در نمونه‌های مسقف، روباز، کمپرسی یا یخچال‌دار ارائه می‌شوند و شما می‌توانید بر اساس نوع بار و شرایط آب‌وهوایی، بهترین خودرو را انتخاب نمایید.

خدمات حمل بار گیلاوند

شما  با استفاده از وب‌سایت ترابرنت، امکان گرفتن استعلام قیمت باربری گیلاوند را هم خواهید داشت. به‌طورکلی، این سامانه تمام تلاش خود را کرده تا بتواند به کسانی را که قصد حمل بار گیلاوند دارند، کمک کند و آنها نیز بتوانند در بازه زمانی کوتاهی بار خود را به منطقه گیلاوند در دماوند بفرستند. پیشنهاد می‌کنیم به مقاله حمل بار دماوند مراجعه کنید و در این زمینه اطلاعات کسب کنید.

نحوه سفارش برای باربری گیلاوند

درصورتی‌که شما نیز می‌خواهید کالایی را در منطقه گیلاوند جابه‌جا کنید یا باری را از این منطقه در دماوند به سایر شهرستان‌های تهران یا سایر استان‌ها بفرستید، می‌توانید از ترابرنت کمک بگیرید. ترابرنت برای حمل بار از سایر نقاط ایران به گیلاوند نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. با انجام مراحل زیر می‌توانید فرایند اعلام بار در ترابرنت برای ارسال کالا به گیلاوند را به اتمام برسانید.

  1. اولین کاری که باید انجام دهید، نصب کردن اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا است.
  2. در این برنامه باید شماره تلفن همراه خود که روی گوشی تلفنتان است را وارد کنید.
  3. سپس یک کد ۶ رقمی برای شما ارسال می‌شود که باید آن را در کادر صفحه بعد بنویسید. این کد در واقع احراز هویت شماست که باتوجه‌به آن، ترابرنت مطمئن می‌شود که شماره تلفنی که وارد کرده‌اید، صحیح است.
  4. اکنون باید گزینه اول برنامه، یعنی اعلام بار را انتخاب کنید.
  5. در صفحه اعلام بار نیز باید اطلاعات خواسته‌شده مانند شهر مبدأ و مقصد، وزن تقریبی بار، نوع خودرو و بارگیر و سایر موارد این‌چنینی را تکمیل نمایید و هرگونه اطلاعات اضافی که  می‌خواهید راننده بداند را در قسمت توضیحات اضافه بنویسید.
  6. پیشنهاد می‌کنیم یک بار دیگر هم این اطلاعات را بخوانید تا مطمئن شوید که چیزی از قلم نیفتاده است و در آخر، گزینه ثبت و ارسال اعلام بار را بزنید تا مراحل تأیید شوند.
  7. در این مرحله اعلام بار شما با موفقیت تکمیل شده و به اطلاع رانندگانی که در آن منطقه جغرافیایی هستند و خودروی باری موردنظر شما را دارند، رسانده می‌شود. شما می‌توانید با راننده‌ای که با شما تماس می‌گیرد، هماهنگی‌های لازم برای حمل بار گیلاوند را انجام دهید و توافق کنید تا فرایند بارگیری و ارسال کالا به این منطقه انجام شود.

قیمت حمل بار گیلاوند

کرایه هر یک از خودروهای باربری گیلاوند با یکدیگر متفاوت است. برای مثال، خودروهای باری سنگین‌تر به خاطر داشتن استهلاک و مصرف سوخت بیشتر، هزینه بالاتری دریافت می‌کنند. به‌علاوه،  بیشتر مواقع کرایه خودروهای یخچال‌دار نسبت به خودروهای روباز بالاتر محاسبه می‌شود. از دیگر مواردی که می‌توانند روی کرایه باربری در گیلاوند تأثیر بگذارند، می‌توان به مسافت بین مبدأ تا گیلاوند، شرایط آب‌وهوایی، وزن تقریبی کالا، نوسانات بازار و سایر موارد این‌چنینی اشاره کرد.

قیمت حمل بار گیلاوند

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت تقریبی باربری در گیلاوند از وب‌سایت ترابرنت استفاده کنید. تنها کافی است که گزینه استعلام کرایه حمل بار را در وب‌سایت بزنید و اطلاعاتی که از شما می‌خواهند را وارد نمایید. با وارد کردن مبدأ، مقصد، نوع خودرو و بارگیر، می‌توانید هزینه تقریبی برای حمل بار گیلاوند را به‌راحتی مشاهده کنید. در همان صفحه نیز گزینه‌ای وجود دارد که می‌توانید به‌صورت مستقیم وارد اپلیکیشن ترابرنت شوید و اعلام بار کنید. در جدول زیر، می‌توانید هزینه تقریبی ارسال بار از شهرهای دیگر به گیلاوند را مشاهده نمایید. این هزینه‌ها مرتبط با خرداد ماه 1403 هستند.

حمل بار از شهرهای دیگر به گیلاوند (با نیسان وانت)کرایه حمل بار (تومان)
حمل بار از تهران به گیلاوند1,200,000
حمل بار از زنجان به گیلاوند2,400,000
حمل بار از رشت به گیلاوند2,400,000
حمل بار از ساری به گیلاوند1,800,000
حمل بار از اصفهان به گیلاوند2,400,000
حمل بار از پاکدشت به گیلاوند1,200,000
حمل بار از ری به گیلاوند1,200,000
حمل بار از بومهن به گیلاوند600,000
حمل بار از ملارد به گیلاوند1,200,000
حمل بار از ورامین به گیلاوند1,200,000

خودروهای باری مناسب برای حمل بار گیلاوند

برای این‌که بدانید چه نوع خودروی باری برای ارسال کالا به گیلاوند مناسب است، باید وزن تقریبی کالای خود را بدانید. در این صورت، می‌توانید بهترین خودرو را بر اساس شرایط بار خود انتخاب کرده و با هزینه مناسب آن را به منطقه گیلاوند بفرستید. رایج‌ترین خودروهای موجود در ترابرنت برای حمل بار گیلاوند عبارت‌اند از:

1. وانت بار گیلاوند

بسیاری از افرادی که قصد حمل خرده بار به گیلاوند را دارند، می‌توانند از وانت‌بارهای مختلف مانند پراید وانت، پیکان وانت و مزدا استفاده کنند. انواع وانت بار گیلاوند دارای ظرفیت متفاوتی هستند و غالباً بارهایی با وزن بین ۵۰۰ کیلو تا نهایتاً 1 تن را در خود جای می‌دهند. در مقاله وانت بار می‌توانید اطلاعات بیشتری مطالعه کنید.

2. نیسان بار گیلاوند

با استفاده از نیسان بار گیلاوند می‌توان کالاهایی با وزن بیشتر را به این منطقه ارسال کرد. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید برخی لوازم منزل، محصولات کشاورزی، لوازم ساختمانی و سایر موارد این‌چنینی که وزن آنها نهایتاً به ۲.۲ تن می‌رسد را با استفاده از نیسان بار به گیلاوند ارسال کنید.  بر اساس نوع بار، انواع نیسان‌های مسقف، روباز، کمپرسی و یخچال‌دار در ترابرنت ارائه می‌شوند. شما می‌توانید مقاله حمل بار با نیسان را مطالعه کنید.

نیسان بار گیلاوند

3. خاور در باربری گیلاوند

ازآنجاکه گیلاوند یکی از مهم‌ترین مناطق دماوند شناخته می‌شود و آب‌وهوای بسیار خوبی نسبت به سایر مناطق دماوند دارد، خیلی از افراد این منطقه را برای زندگی کردن انتخاب می‌کنند. این منطقه طبیعت بکری دارد و شما می‌توانید با زندگی در گیلاوند، کیفیت زندگی خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

ازاین‌رو، برای حمل لوازم منزل و اسباب کشی به گیلاوند می‌توانید از خاورهای مسقف یا حتی روباز استفاده کنید. خاور ظرفیت بین ۳ تا ۶ تن دارد و برای حمل لوازم منزل و حتی لوازم دیگر مانند مصالح ساختمانی نیز مناسب است.

4. کامیون باربری در گیلاوند

افرادی که قصد ساخت‌وساز در منطقه گیلاوند را دارند، می‌توانند بخش زیادی از مصالح ساختمانی موردنیاز خود را با استفاده از کامیون‌های موجود در سامانه ترابرنت به این منطقه ارسال کنند. در این صورت، کامیون‌های روباز مورداستفاده قرار می‌گیرند. اما اگر بخواهید کالاهای دیگری با وزن بین ۱۰ تا ۱۵ تن را نیز به منطقه گیلاوند بفرستید، می‌توانید با استفاده از کامیون‌های تک و جفت در نمونه‌های مسقف، کمپرسی یا یخچال‌دار این کار را انجام دهید.

باربری گیلاوند به شهرستان

ممکن است افرادی که در منطقه گیلاوند مغازه و فروشگاه‌های متعددی دارند، بخواهند لوازم و مواد اولیه خود را از سایر شهرستان‌ها خریداری کنند تا سود آنها بیشتر شود. این افراد می‌توانند این لوازم را با استفاده از باربری گیلاوند به این منطقه ارسال کنند.

باربری گیلاوند به شهرستان

از طرف دیگر، این احتمال وجود دارد که خیلی از افراد دیگری که در گیلاوند زمین کشاورزی دارند، بخواهند از خودروهای باری مناسب برای حمل محصولات کشاورزی خود به سایر شهرستان‌ها استفاده کنند. در این صورت، آنها می‌توانند بر اساس هر تن، کرایه موردنیاز را بپردازند و بار خود را به هر شهرستانی در سراسر ایران که بخواهند، ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه باربری به شهرستان دیدن کنید. 

باربری گیلاوند به تمام مناطق تهران

شما می‌توانید هر نوع باری را که بخواهید و به آن نیاز داشته باشید، از طریق سامانه ترابرنت از گیلاوند به سایر مناطق تهران یا دماوند ارسال کنید. در این صورت، تنها کافی است که در قسمت اعلام بار ترابرنت، اطلاعات مبدأ و مقصد را به‌درستی وارد کنید تا راننده متوجه شود که مسیر حمل بار شما به چه صورت است. برای مطالعه بیشتر به صفحه باربری تهران مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مطلب برای شما عزیزان توضیح دادیم که فرایند حمل بار گیلاوند به چه صورت انجام می‌شود و شما چگونه می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، انواع خودروهای موردنیاز خود را در باربری گیلاوند پیدا کنید. سامانه ترابرنت یکی از بهترین گزینه‌ها برای راحت‌تر شدن فرایند باربری در گیلاوند به شمار می‌آید و به شما کمک می‌کند تا با مناسب‌ترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن، هر نوع کالایی را که بخواهید به این منطقه در دماوند بفرستید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.