آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری از تهران به ساوه | تعرفه باربری ساوه

ارسال بار به ساوه به چه طریقی انجام می‌شود؟

در گذشته مردم برای ارسال بار به ساوه یا شهرهای دیگر، باید به‌صورت حضوری به شرکت‌های باربری مراجعه می‌کردند یا از طریق سایر روش‌های سنتی، به دنبال یک خودروی باری مناسب می‌گشتند. بااین‌حال، در حال حاضر نیازی به استفاده از روش‌های سنتی نیست و شما می‌توانید به‌صورت آنلاین، حمل بار ساوه را انجام دهید. به این منظور، سامانه ترابرنت به‌صورت آنلاین باربری ساوه را در اختیار شما قرار می‌دهد و به کمک آن می‌توانید در هر زمانی که بخواهید، اعلام بار خود را ثبت کنید. 

خدمات ترابرنت برای باربری ساوه

برخی از مهم‌ترین خدمات ترابرنت که باعث راحت‌تر شدن دسترسی باربری در ساوه شده، در قسمت پایین قرار گرفته‌اند.

خدمات ترابرنت برای باربری ساوه

با استفاده از این خدمات، شما می‌توانید خیلی راحت‌تر از روش‌های سنتی اعلام بار کنید و فرایند حمل بار ساوه را انجام دهید. 

 • این برنامه به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت دارد و شما می‌توانید حتی در روزهای تعطیل اعلام بار خود را ثبت کنید. 
 • خودروهای باری متنوعی در ترابرنت وجود دارند. به‌طوری‌که شما می‌توانید انواع باربری ساوه تریلی یا خاور یا حتی خودروهای باری سبک‌تر را با استفاده از آن پیدا کنید. 
 • ترابرنت اپلیکیشن مخصوصی را برای رانندگان و اپلیکیشن دیگری را نیز برای صاحبان کالا ارائه کرده است و آنها می‌توانند بدون هیچ‌گونه سردرگمی از این برنامه‌ها استفاده کنند. 
 • شما می‌توانید برای تخمین قیمت کرایه ارسال بار به ساوه نیز از ترابرنت استفاده کنید. 
 • خودروهای باری موجود در ترابرنت کاملا مجهز هستند و توسط رانندگان حرفه‌ای و باتجربه هدایت می‌شوند. 

نحوه سفارش برای حمل بار ساوه

به منظور ثبت سفارش برای باربری در ساوه و ارسال کالا به این شهر، باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید تا اعلام بار شما ثبت شود و بتوانید با استفاده از خودروی باری مناسبی کالای خود را به شهرستان ساوه بفرستید. 

 1. در ابتدا اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا را نصب کنید.
 2. زمانی که برای اولین بار وارد برنامه می‌شوید، باید احراز هویت کنید و اطلاعات شخصی مانند نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید تا اپلیکیشن مطمئن شود که شماره تلفن وارد شده، به نام خود شما است. در دفعات بعدی که وارد برنامه می‌شوید، نیازی به وارد کردن این اطلاعات ندارید. 
 3. در مرحله بعد، گزینه اول برای اعلام بار را انتخاب کنید. 
 4. سپس بر اساس شرایط خود، اطلاعات مبدا و مقصد، نوع خودرو و بارگیر و وزن تقریبی بار را بنویسید. 
 5. برای تایید همه این مراحل، گزینه ثبت و ارسال بار در پایین صفحه را انتخاب کنید. 
 6. بعد از این که راننده با شما تماس گرفت، هماهنگی‌های لازم برای باربری ساوه را انجام دهید و کالای خود را از هر مکانی که هستید، به شهرستان ساوه بفرستید. 

استعلام هزینه ارسال بار به ساوه

برای خیلی از صاحبان کالا مهم است که بدانند هزینه ارسال بار آنها به شهر ساوه تقریباً چقدر می‌شود. باید بگوییم که کرایه ارسال کالا به این شهر و یا هر شهر دیگری بسته به فاکتورهای متعددی تعیین می‌شود و نمی‌توان گفت که یک هزینه مشخص برای ارسال همه کالاها در نظر گرفته می‌شود. در ادامه، مهمترین فاکتورهای موثر در تعیین نرخ کرایه حمل بار به ساوه را مشاهده می‌کنید.

فاکتورهای موثر در نرخ کرایه ارسال بار به ساوه
 • وزن و حجم محموله: زمانی که شما قصد ارسال کالاهایی با وزن و حجم زیادی را داشته باشید، هزینه مورد نیاز برای ارسال آن به مقصد افزایش پیدا می‌کند.
 • وسیله نقلیه: استفاده از وسایل نقلیه سنگین‌تر برای ارسال بار به ساوه می‌تواند یکی از مهمترین فاکتورهای افزایش هزینه در نظر گرفته شود. طبیعتاً کرایه تریلی نسبت به نیسان خیلی بیشتر است.
 • فاصله بین شهر مبدا تا ساوه: ممکن است شما بخواهید کالای خود را از تهران به ساوه ارسال کنید. در این شرایط، هزینه مورد نیاز خیلی کمتر می‌شود تا زمانی که مبدا شما شهرهای دورتری مانند شیراز و یا بندرعباس باشد.
 • تعداد مسیرهای رفت و برگشت: ممکن است گاهی مواقع بار شما آنقدر زیاد باشد که راننده مجبور شود چند بار مسیر رفت و برگشت به ساوه را طی کند تا تمام بارهای شما را به مقصد برساند. هرچه تعداد مسیرهای رفت و برگشت بیشتر شود، باید هزینه بیشتری بپردازید.
 • شرایط آب و هوایی: در صورتی که بخواهید کالای خود را در شرایط آب و هوایی نامناسب مانند هوای برفی و بارانی به شهرستان ساوه ارسال کنید، خودروی باری باید تجهیزات خاصی داشته باشد و هزینه پرداختی شما بیشتر می‌شود.

در قسمت خدمات ترابرنت به‌صورت مختصر گفتیم که شما می‌توانید کرایه باربری در ساوه را از طریق ترابرنت تخمین بزنید. برای تخمین این قیمت، گزینه استعلام کرایه حمل بار در وبسایت ترابرنت را انتخاب کنید و اطلاعات خواسته‌شده را تکمیل نمایید. در آخر هم فقط باید دکمه تایید پایین صفحه با مضمون استعلام کرایه حمل بار را انتخاب کنید تا هزینه نهایی برای شما نمایش داده شود. با استفاده از همین روش، ما هزینه باربری از تهران به ساوه و سایر شهرها را در جدول زیر قرار داده‌ایم. 

حمل بار از سایر شهرها به ساوه (با کامیون جفت روباز)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به ساوه5,400,000
حمل بار از اراک به ساوه6,000,000
حمل بار از همدان به ساوه6,000,000
حمل بار از سنندج به ساوه7,800,000
حمل بار از مشهد به ساوه12,600,000
حمل بار از اصفهان به ساوه7,200,000
حمل بار از رشت به ساوه7,800,000

خودروهای مناسب برای باربری ساوه

صاحبان کالا می‌توانند بر اساس شرایط آب و هوایی، وضعیت بار و میزان بودجه خود، یکی از خودروهای باری مناسب را برای حمل کالا به این شهر انتخاب کنند. در ادامه، هر یک از خودروهای باری قابل استفاده برای ارسال بار به این شهر را به صورت مختصر نام می‌بریم.

1. باربری وانت ساوه

وانت بار ساوه یکی از رایج‌ترین و کوچک‌ترین خودروهای باری برای حمل خرده بار به ساوه شناخته می‌شود که بسته به نوع وانت، می‌تواند ظرفیت‌های مختلفی داشته باشد. شما می‌توانید برای پیدا کردن انواع باربری وانت ساوه به همان شکل که پیش از این توضیح دادیم، از سامانه ترابرنت استفاده کنید. فقط باید بر اساس وزن تقریبی بار، در قسمت توضیحات برای راننده بنویسید که به کدام یکی از وانت‌بارها مانند پراید وانت، پیکان وانت یا مزدا نیاز دارید. 

2. باربری ساوه نیسان

بیشتر افراد برای حمل بار ساوه از نیسان استفاده می‌کنند. زیرا ظرفیت نیسان از وانت بار بیشتر است و می‌تواند کالاهای بیشتری را به مقصد بفرستد. در باربری ساوه نیسان نیز انواع نیسان‌های روباز، کمپرسی و یخچال‌دار وجود دارند و شما می‌توانید بر اساس شرایط آب‌وهوایی و وضعیت بار خود، یکی از آنها را انتخاب کنید. 

خودروهای مناسب برای ارسال بار به ساوه

2. باربری ساوه خاور

خاورها نسبت به وانت و نیسان ظرفیت بیشتری دارند و برای ارسال کالاهایی با حجم و وزن بیشتر، کاملا مناسب هستند. بسته به نوع بار، شما می‌توانید از خاورهای مختلفی استفاده کنید. به عنوان مثال، خاورهای ۹۱۱ جزء رایج‌ترین وسایل نقلیه باری برای حمل لوازم منزل شناخته می‌شوند. خاورها نیز مانند سایر خودروهای باری، به صورت مسقف، یخچال‌دار، روباز و کمپرسی موجود هستند.

3. باربری ساوه با کامیون تک

کامیون تک که خیلی از افراد آن را با نام ۱۰ تن می‌شناسند، کاربردهای بسیار زیادی برای ارسال انواع بارها به شهرهای مختلف ایران دارد. این کامیون‌ها همان طور که از نام آنها نیز مشخص است، می‌توانند کالاهایی تا وزن 10 تن را به راحتی تحمل کنند. بیشتر از آنها برای ارسال مصالح ساختمانی استفاده می‌شود.

4. باربری ساوه با کامیون جفت

کامیون جفت نسبت به کامیون تک ظرفیت بیشتری دارد و برای بارهای تا وزن ۱۵ تن مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای ارسال بار به ساوه و یا هر شهر دیگری از این کامیون استفاده کنید و البته باید توجه داشته باشید که راننده تجربه کافی در این زمینه داشته باشد و همچنین بار شما برای این خودرو مناسب باشد.

5. باربری ساوه تریلی

سنگین‌ترین خودروی باری برای ارسال بارهای بین شهری و حمل کالا به ساوه، تریلی است. ظرفیت تریلی‌ها می‌تواند بین ۱۵ تا ۲۵ تن متغیر باشد. از این رو، صاحبان کالا باید بر اساس شرایط بار خود، یکی از بهترین نمونه‌های تریلی را برای ارسال کالای مورد نظر خود انتخاب کنند.

باربری از تهران به ساوه

همان طور که در ابتدای این مقاله نیز گفتیم، فاصله بین تهران تا ساوه نسبتا کم است و این دو شهر در همسایگی یکدیگر قرار دارند. به همین دلیل ارسال بار به ساوه از این شهر بسیار راحت است.

ارسال بار از تهران به ساوه

شما می‌توانید با استفاده از خودروهای باری ذکر شده با توجه به میزان بار و شرایط آب و هوایی، کالای مورد نظر خود را از تهران به شهر ساوه ارسال کنید. کرایه نرخ ارسال بار از تهران به ساوه نیز بر اساس شرایط ذکر شده می‌تواند متفاوت باشد.

سخن پایانی

در این مقاله از ترابرنت متوجه شدید که چه خودروهای باری برای باربری ساوه مورد استفاده قرار می‌گیرند. همان طور که گفتیم، با استفاده از سامانه ترابرنت، دیگر نیازی نیست که چالش پیدا کردن خودروی باری برای حمل بار خود را داشته باشید. به علاوه، با استفاده از وب‌سایت ترابرنت می‌توانید به صورت آنلاین، کرایه ارسال کالای خود را نیز استعلام بگیرید. اگر هر سوال دیگری درباره نحوه حمل بار به ساوه دارید، می‌توانید در قسمت نظرات از ما بپرسید. کارشناسان ترابرنت به صورت تخصصی به سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهند داد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.