آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری اردبیل | حمل بار اردبیل با انواع خودروهای باری

حمل بار اردبیل چگونه انجام می‌شود؟

اردبیل یکی از شهرهای شمال غرب ایران به شمار می‌رود که شرایط آب و هوایی نسبتا سردی دارد. به همین دلیل هم شاید حمل بار به این شهر خیلی سخت و چالش برانگیز باشد. ما در این مقاله از ترابرنت، اطلاعات کاملی درباره حمل بار اردبیل در اختیار شما قرار خواهیم داد. پس اگر شما هم می‌خواهید به هر دلیلی کالایی را به این شهر بفرستید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید. زیرا ما برای شما توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توانید خیلی سریع کالای خود را به این شهر بفرستید و اصلا هزینه حمل بار به این شهر چقدر است.

قبل از این که به طور مفصل درباره باربری اردبیل صحبت کنیم، باید بدانید که این شهر شرایط آب و هوایی نسبتا خاصی دارد و بیشتر مواقع زمستان‌های اردبیل فوق العاده سرد است. به همین دلیل هم فرقی ندارد که می‌خواهید کالای خود را از طریق چه خودروی باربری به این شهر بفرستید. در هر شرایطی، باید مطمئن شوید که خودروی مورد نظر شما تجهیزات و امکانات کافی برای انتقال کالا در فصل سرما را دارد.

نحوه ثبت درخواست برای حمل بار اردبیل

در صورتی که شما هم می‌خواهید هر کالایی را از هر شهری در ایران به اردبیل بفرستید، فقط کافی است که سری به سامانه ترابرنت بزنید. ترابرنت به صورت اپلیکیشن برای گوشی‌های اندروید و ios وجود دارد و شما می‌توانید خیلی راحت آن را روی گوشی هوشمند خود نصب نمایید.

ارسال بار به اردبیل با ترابرنت

تنها کاری که برای استفاده از این سامانه باید انجام دهید، این است که بعد از ورود و تایپ کردن شماره تلفن، گزینه اعلام بار را انتخاب کنید و اطلاعات مورد نیاز مربوط به کالا و مبدا و مقصد را بنویسید. در نهایت، یکی از بارگیرهای ذکر شده را بر اساس شرایط بار و وضعیت آب و هوایی انتخاب کنید و تایید را بزنید. سپس منتظر بمانید تا راننده‌ای که بهترین شرایط را با شما دارد، تماس بگیرد.

قیمت حمل بار اردبیل

هزینه حمل بار اردبیل اول از همه به فاصله بین مبدا تا این شهر بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر شما بخواهید کالایی را از تبریز به اردبیل بفرستید، هزینه شما فوق‌العاده کمتر از زمانی است که می‌خواهید این کالا را از تهران به این شهر ارسال نمایید؛ بنابراین، هرچه فاصله بین مبدأ تا اردبیل بیشتر شود، باید هزینه پرداختی شما هم افزایش یابد. مثلا اگر کالای ارسالی شما از شهرهایی مانند شیراز، بندرعباس یا زاهدان باشد، هزینه پرداختی شما فوق العاده بیشتر از تهران خواهد شد.

هزینه حمل بار اردبیل

یکی دیگر از موارد مهمی که موجب تفاوت در هزینه حمل بار اردبیل می‌شود، شرایط آب و هوایی است. در ابتدای این مقاله هم به اختصار گفتیم که وقتی وضعیت آب و هوایی نامساعد است، خودروی باربری باید از تجهیزات خاصی در طول مسیر استفاده کند. طبیعتا در این شرایط هزینه مورد نیاز برای پرداختی شما تا حدودی افزایش پیدا می‌کند.

از دیگر موارد موثر در تعیین قیمت حمل بار اردبیل، می‌توان به مواردی مانند وزن و حجم کالا، ارزش و نوع آن همچنین نحوه بسته‌بندی اشاره کرد. به عنوان مثال، اگر ارزش کالای شما خیلی زیاد باشد و شرکت باربری مجبور شود از روش‌های سختگیرانه برای ارسال آن استفاده کند، باید هزینه بیشتری بپردازید. علاوه بر این، اگر قصد ارسال کالای فاسد شدنی اردبیل را دارید، باید حتما از کامیون‌های یخچال‌دار استفاده کنید تا مطمئن باشید که در طول مسیر مشکلی برای بار شما به وجود نخواهد آمد.

یکی از مهمترین خدمات ترابرنت این است که در آن امکان گرفتن استعلام کرایه حمل بار اردبیل وجود دارد. برای گرفتن استعلام کرایه، کافی است گزینه مربوطه در وبسایت ترابرنت را انتخاب کنید. در این قسمت از وبسایت باید اطلاعات مبدا و مقصد در بالا و سپس نوع خودرو و بارگیر را در قسمت پایین وارد نمایید و در آخر هم گزینه روی گزینه تایید بزنید تا هزینه به صورت تقریبی به شما نشان داده شود. در جدول زیر به‌صورت مختصر هزینه باربری اردبیل از سایر نقاط ایران به این شهر را مشاهده می‌کنید. 

حمل بار از سایر نقاط ایران به اردبیل (با کامیون جفت روباز)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به اردبیل10,200,000
حمل بار از ارومیه به اردبیل8,400,000
حمل بار از مشهد به اردبیل17,400,000
حمل بار از اصفهان به اردبیل14,400,000
حمل بار از شیراز به اردبیل18,600,000
حمل بار از کرمانشاه به اردبیل12,000,000
حمل بار از اراک به اردبیل12,600,000

رایج‌ترین خودروها برای باربری اردبیل

شما می‌توانید بسته به شرایط کالای خود، از خودروهای باربری متنوعی برای ارسال بار به اردبیل استفاده کنید. در این قسمت، برخی از مهم‌ترین و رایج‌ترین خودروهای استفاده شده برای حمل بار اردبیل را به صورت مختصر نام می‌بریم.

رایج‌ترین خودروها برای ارسال بار به اردبیل

مطمئن شوید که قبل از انتخاب خودرو، اطلاعات کاملی درباره وزن و حجم کالای خود دارید و می‌دانید که باید در چه خودرویی قرار بگیرد.

  • باربری تریلی اردبیل: تریلی‌ها برای بارهای مورد استفاده قرار می‌گیرند که حجم و وزن خیلی زیادی دارند. خودروهای باربری بسته به شرایط بار و وضعیت آب و هوایی می‌توانند به صورت بغل‌دار، کفی، چادری و روباز مورد استفاده قرار بگیرند.
  • جفت: اگر وزن و حجم کالای شما آنقدر زیاد نیست که بخواهید با تریلی آن را به اردبیل بفرستید، بهترین گزینه جفت است.
  • تک: از طرف دیگر، گاهی مواقع وزن کالای شما نهایتا به 10 تن می‌رسد و در این شرایط هم جفت گزینه مناسبی برای ارسال به اردبیل نیست. در این شرایط، می‌توانید از تک به صورت روباز، مسقف و یا کمپرسی استفاده کنید.
  • خاور: در صورتی که شما به دنبال یک خودروی باربری مناسب برای حمل بار اردبیل می‌گردید و کالای شما هم نهایتا بین 3 تا 6 تن وزن دارد، خاور گزینه فوق‌العاده‌ای برای شما خواهد بود. خاورها هم به صورت روباز، مسقف و کمپرسی وجود دارند که بسته به شرایط آب و هوایی و وضعیت کالا می‌توانند کاربردهای متفاوتی داشته باشند.
  • وانت بار اردبیل: وانت بار اردبیل یکی از رایج‌ترین خودروهای باری برای ارسال لوازم مختلف مانند یک یا دو عدد مبل، یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و سایر موارد این‌چنینی است. با استفاده از وانت بار شما می‌توانید فقط کالاهایی را جابجا کنید که وزن آنها نهایتاً 1 تن باشد و اگر بار بیشتری را درون آنها قرار دهید، ممکن است هم خود کالا آسیب ببیند و هم خودرو. پس به هیچ عنوان در خودرو اضافه بار نداشته باشید. 
  • باربری اردبیل نیسان: خدمات نیسان بار اردبیل نیز در ترابرنت ارائه می‌شوند و شما می‌توانید خیلی راحت در باربری اردبیل نیسان هر نوع کالایی را که بخواهید در نیسان بارگیری کرده و به اردبیل بفرستید. ازآنجاکه غالباً هوای اردبیل سرد است، موقع حمل بار به این شهر مطمئن شوید که خودروی موردنظر شما لوازم و تجهیزات مورد نیاز را دارد. 

مقاله پیشنهادی: حمل بار از بندرعباس به تهران

حمل اثاث اردبیل

به نظر شما برای اسباب کشی و ارسال اثاثیه منزل به شهر اردبیل باید از چه خودرویی استفاده کرد؟ بهترین و رایج‌ترین خودروی باربری که خیلی از افراد برای اسباب کشی از آن استفاده می‌کنند، خاور است. خاورها به خاطر داشتن ظرفیت گسترده، برای حمل لوازم منزل که جای خیلی زیادی می‌گیرند، کاملا مناسب است. البته پیشنهاد می‌کنیم که برای اسباب کشی، از خاورهای مسقف استفاده کنید تا مطمئن باشید که هیچ مشکلی برای لوازم منزل شما پیش نخواهد آمد.

ارسال اسباب و اثاثیه منزل به اردبیل

یکی از مهمترین مزایای استفاده از خاور موقع اسباب کشی، این است که تقریبا همه وسایل منزل شما در آن، جا می‌گیرد و نیازی نیست که از دو خودروی باربری متفاوت برای باربری اردبیل استفاده کنید. در این شرایط، می‌توانید تقریبا همه لوازم منزل خود را به طور کامل بسته‌بندی کرده و درون خاور جای دهید. این امر موجب کاهش و صرفه‌جویی در هزینه‌ها و زمان شما نیز می‌شود.

مقاله پیشنهادی: حمل بار به کاشان

باربری خرده بار از اردبیل

زمانی که موقع حمل بار اردبیل وزن حجم کالای شما خیلی کم است، لازم نیست که حتماً با استفاده از خودروهای باری سنگین آن را به مقصد بفرستید. در عوض، می‌توانید با استفاده از خودروهای باری کوچک‌تر، انواع خرده‌بار را به شهر اردبیل ارسال کنید. منظور از خرده‌بار، کالاهایی با تناژ کم است که غالباً وزن آنها حداقل بین چند صد کیلو تا نهایتاً ۲.۵ تن محاسبه می‌شود. 

باربری خرده بار از اردبیل

برای باربری خرده بار از اردبیل می‌توانید از خودروهای سبک مختلف مانند وانت یا نیسان استفاده کنید. لازم به ذکر است که رانندگان وانت و نیسان نیازی به داشتن گواهینامه پایه یک ندارند. بااین‌حال، داشتن تجهیزات لازم برای باربری اردبیل و سالم رساندن کالا ضروری است. 

برای حمل بار از همدان به تهران به مقاله گفته شده مراجعه کنید

باربری تهران به اردبیل

برای پیدا کردن خودرو در باربری تهران به اردبیل باید اول از همه وزن تقریبی کالا را بدانید. اگر کالای شما وزن زیادی ندارد، می‌توانید با استفاده از خودروهای باری کوچک‌تر مانند نیسان یا وانت آن را به اردبیل ارسال کنید. بااین‌حال، برای حمل بارهای سنگین، باید از باربری تریلی اردبیل استفاده کنید. پس باتوجه‌به وزن تقریبی بار، می‌توان نوع خودروی مناسب برای حمل آن تهران به اردبیل را متوجه شد.برای شناخت بیشتر به صفحه باربری تهران مراجعه کنید.

باربری از اردبیل به شهرستان‌ها

درصورتی‌که شما می‌خواهید هر نوع کالایی را از اردبیل به شهرستان‌ها یا حتی استان‌های دیگر ارسال کنید، می‌توانید از سامانه ترابرنت کمک بگیرید. در این سامانه انواع خدمات مورد نیاز برای ارسال انواع کالاها مانند حمل اثاثیه اردبیل یا حتی مصالح ساختمانی، لوازم تجاری و اداری و سایر موارد این‌چنینی در اختیار شما قرار می‌گیرند. به همین دلیل کار صاحبان کالا برای پیدا کردن خودروی مناسب برای باربری اردبیل نسبت به روش‌های قدیمی و سنتی تا حد خیلی زیادی راحت‌تر است. برای مطالعه اطلاعات بیشتر به صفحه باربری به شهرستان مراجعه کنید. 

سخن پایانی

در این مقاله از ترابرنت، به طور کامل درباره حمل بار اردبیل صحبت کردیم. همان طور که متوجه شدید، شما می‌توانید از خودروهای باربری متنوعی برای ارسال بار به این شهر استفاده کنید. اگر هم می‌خواهید هر کالایی را به این شهر بفرستید، سامانه ترابرنت به صورت آنلاین در خدمت شماست. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز و در هر فصلی که بخواهید، در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین خودروی باربری متناسب با کالای خود را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا به صورت مستقیم با راننده در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.