آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری قرچک | باربری در قرچک در سریع‌ترین زمان ممکن

باربری در قرچک، حمل بار در سریع‌ترین زمان ممکن

باربری قرچک به شما کمک می‌کند تا بتوانید کالاهای مختلف خود را به این منطقه و یا از مناطق دیگر به قرچک ارسال کنید. در این شرایط، باید از خودروی باری مناسبی برای حمل بار به قرچک کمک بگیرید. ترابرنت به شما کمک می‌کند تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن، خودروی مناسب را برای ارسال کالا به قرچک پیدا کنید.

در زمان پیدا کردن خودروی باری مناسب برای ارسال کالا به این منطقه، باید ابتدا به امنیت وسیله نقلیه توجه داشته باشید. در این شرایط، هم خودرو و هم راننده باید مدارک و تجهیزات کافی را داشته باشند تا بتوانند بدون هیچ‌گونه مشکلی کالای شما را به مقصد ارسال کنند. در این مقاله از ترابرنت برای شما عزیزان توضیح می‌دهیم که ارسال کالا به قرچک به چه صورت انجام می‌شود و چطور می‌توانید کالای موردنظر خود را سریع‌تر به مقصد بفرستید.

خدمات حمل بار قرچک با ترابرنت

اگر به دنبال بهترین باربری قرچک می‌گردید تا بتوانید انواع محموله‌های مختلف را از شهرستان‌های ایران به این شهر ارسال کنید، سامانه ترابرنت می‌تواند کمک زیادی به شما کند.

حمل بار به قرچک

شما هر خدماتی که باربری‌های قرچک مشاهده می‌کنید، در ترابرنت دریافت خواهید کرد و هیچ‌گونه مشکلی موقع حمل بار به این شهرستان نخواهید داشت. برخی از مهمترین خدمات برای حمل قرچک عبارتند از:

 • امکان حمل بار قرچک به‌صورت شبانه‌روزی و ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل
 • امکان حمل بار از سراسر نقاط ایران به قرچک یا برعکس 
 • امکان ارسال انواع کالاها به قرچک 
 • خودروهای باری بسیار متنوع در باربری قرچک 
 • امکان اعلام بار در قرچک به‌صورت آنلاین 
 • امکان گرفتن استعلامی کرایه حمل بار قرچک آنلاین 

روش ثبت درخواست برای باربری در قرچک

ترابرنت به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در هر زمان از شبانه‌روز و به‌صورت آنلاین، خودروی مناسب بارتان را پیدا کنید. برای این‌کار اپلیکیشن صاحبان کالا ترابرنت را روی تلفن همراه خود نصب کنید. بعد از ورود به برنامه، باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا کد پیامکی ارسال شده برای آن را بنویسید.

حمل بار به قرچک با ترابرنت

بعد از تکمیل این مراحل، وارد برنامه می‌شوید و می‌توانید گزینه اعلام بار را انتخاب نمایید. در این صفحه، اطلاعات خواسته شده مانند مبدأ، مقصد، نوع کالا، نوع بارگیر و توضیحات اضافی را وارد کنید و گزینه آخر را بزنید تا اعلام بار شما برای رانندگانی که اپلیکیشن ترابرنت مخصوص رانندگان را نصب کردند، نمایش داده شود.

رانندگان می‌توانند بعد از بررسی شرایط کالای شما و مسیر آن، درخواست اعلام بار شما را تأیید کنند. مهم‌ترین مزیت ترابرنت این است که شما می‌توانید به‌صورت مستقیم با راننده در ارتباط باشید و فرایند ارسال کالای خود را پیگیری نمایید.

کرایه باربری در قرچک به چه عواملی بستگی دارد؟

نرخ کرایه حمل بار به قرچک به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان گفت که یک نرخ مشترک برای ارسال همه کالاها در این منطقه در نظر گرفته می‌شود.

کرایه حمل بار به قرچک

مهم‌ترین عوامل مؤثر بر تعیین قیمت باربری در قرچک عبارت‌اند از:

 • وزن و حجم کالا
 • نوع وسیله نقلیه استفاده شده برای ارسال کالا به قرچک
 • فاصله بین مبدأ تا قرچک یا برعکس
 • میزان ارزش کالا
 • شرایط آب‌وهوایی
 • تعداد مسیرهای رفت‌وبرگشت به قرچک

استعلام قیمت حمل بار قرچک

برای این که صاحبان کالا بتوانند هزینه تقریبی برای حمل بار قرچک را به دست بیاورند، می‌توانند از وب‌سایت ترابرنت استفاده کنند. ترابرنت گزینه‌ای با نام استعلام کرایه حمل بار در اختیار صاحبان کالا قرار می‌دهد تا آنها بتوانند با استفاده از آن، هزینه تقریبی ارسال کالای خود را قبل از پیدا کردن خودرو به دست بیاورند.

شما می‌توانید وارد وب‌سایت ترابرنت شوید و گزینه استعلام کرایه حمل بار را بزنید. سپس اطلاعات مبدأ، مقصد و نوع بارگیر را انتخاب کنید تا مشخص شود که تقریباً باید چقدر هزینه برای ارسال کالای خود بپردازید. اکنون می‌توانید خودروی باری مناسب را پیدا کنید.

با استفاده از سامانه، ما هزینه تقریبی باربری در قرچک د رتیر ماه 1403 به دست آورده‌ایم که در جدول زیر می‌توانید این هزینه از شهرهای مختلف را به این شهرستان مشاهده کنید.

حمل بار از سایر شهرستان‌ها به قرچک (با کامیون تک روباز)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به قرچک3,600,000
حمل بار از کرمان به قرچک12,600,000
حمل بار از اصفهان به قرچک7,200,000
حمل بار از شیراز به قرچک11,400,000
حمل بار از اهواز به قرچک10,800,000
حمل بار از بندرعباس به قرچک15,600,000
حمل بار از زاهدان به قرچک17,400,000

خودروهای مناسب باربری در قرچک

بعدازاین که کالا را بسته‌بندی کردید، باید به دنبال خودروی مناسب برای حمل آن بگردید.

خودروهای مناسب باربری در قرچک

تمام این خودروها در سامانه ترابرنت موجود هستند و شما می‌توانید بسته به شرایط کالا، یکی از آنها را انتخاب کنید.

 • وانت بار قرچک: این خودروهای باری کوچک یکی از بهترین گزینه‌ها برای ارسال خرده بار به قرچک و سایر شهرستان‌های مجاور شناخته می‌شوند. در این شرایط، شما می‌توانید انواع بارهای مختلف با وزن نهایتاً یک تن را از قرچک به سایر شهرستان‌های همجوار ارسال کنید. 
 • نیسان بار قرچک: یکی از خودروهای بسیار رایجی که به‌راحتی می‌توانید در باربری در قرچک مشاهده کنید، نیسان بار است. نیسان بار قرچک برای بارهای سنگین وزن‌تر کاربرد دارد و در عین حال، بیشتر برای حمل خرده‌بار مورداستفاده قرار می‌گیرد. در ترابرنت انواع نیسان بارهای مسقف، روباز، کمپرسی و یخچال‌دار در دسترس شما قرار می‌گیرند. 
 • باربری در قرچک با خاور: رایج‌ترین خاورهای موجود در تهران شامل خاورهای مسقف، ایسوزو، روباز، کفی، بغل بازشو و هیوندا می‌شوند. آنها می‌توانند کالاهایی با وزن بین ۳ تا ۶ تن را تحمل کنند که بسته به نوع هر یک، ظرفیت متفاوتی نیز دارند.
 • باربری در قرچک با کامیون: شما می‌توانید با استفاده از کامیون‌های تک و جفت که دارای ظرفیت‌های به ترتیب ۱۰ و ۱۵ تن هستند، کالای خود را به قرچک ارسال کنید و یا از قرچک به شهرستان‌های دیگر بفرستید.
 • حمل بار به قرچک با تریلی: سنگین‌ترین خودروی باری، تریلی است که ظرفیت‌های متفاوتی دارد و شما می‌توانید کالاهای سنگین‌وزن تا حداکثر ۲۵ تن را درون آن بگذارید.

رایج‌ترین بارها برای باربری در قرچک

همان‌طور که پیش‌ازاین نیز گفتیم، نوع بار تا حد خیلی زیادی به صاحب کالا بستگی دارد و ممکن است بخواهد کالاهای مختلفی را به قرچک ارسال کند. در ادامه، برخی از رایج‌ترین کالاهایی که به قرچک ارسال می‌شوند را نام می‌بریم:

 • اسباب و اثاثیه منزل
 • محصولات شیمیایی
 • محصولات کشاورزی
 • بارهای صنعتی
 • کالاهای تجاری
 • مصالح ساختمانی
 • انواع سنگ
 • تجهیزات و لوازم پزشکی
 • لوازم اداری
 • مبلمان
 • مواد غذایی خشک
 • تره‌بار
 • تجهیزات و ابزارهای برقی
 • انواع چرم و پوشاک

بسته به نوع کالا، باید از خودروهای باری مناسبی برای حمل آن استفاده کنید. به‌عنوان‌مثال، برای ارسال کالاهای فاسدشدنی مانند لبنیات، باید حتماً از وسیله‌های نقلیه یخچال‌دار استفاده کنید. این در حالی است که برای حمل مصالح ساختمانی در قرچک، می‌توانید به سراغ ماشین‌های کمپرسی یا مسقف بروید.

ارسال بار از قرچک به سایر مناطق تهران

شما می‌توانید به کمک سامانه ترابرنت کالای موردنظر خود را از قرچک به هر یک از مناطق دیگر تهران که بخواهید، ارسال کنید. ابتدا، باید کالا را به طور کامل بسته‌بندی کرده باشید تا در طول مسیر مشکلی برای آن پیش نیاید.

ارسال بار از قرچک به سایر مناطق تهران

سپس می‌توانید با استفاده از خودروهای باری مختلف، کالای موردنظر را به مناطق مختلف تهران در شمال، جنوب، شرق یا غرب ارسال کنید. رانندگان خودروهای باری با در نظر گرفتن ترافیک شهری و به‌منظور رساندن کالای شما در زمان سریع‌تر، بهترین مسیر را برای حمل بار قرچک انتخاب می‌کنند. برای شناخت بیشتر به صفحه باربری تهران مراجعه کنید.

باربری قرچک به شهرستان

گفتیم که با استفاده از ترابرنت، شما امکان حمل بار از قرچک به سایر شهرستان‌های ایران را بدون محدودیت دارید. علاوه بر این، شما این امکان را دارید که از قرچک بار خود را به مرکز استان تهران بفرستید یا حتی آن را به شهرهای دیگر در استان‌های موردنظر خود ارسال کنید.

باربری قرچک به شهرستان

فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که زیادتر شدن مسافت باعث می‌شود که هزینه باربری قرچک نیز بیشتر شود. اگر از این نظر مشکلی ندارید، می‌توانید همین حالا برای اعلام بار در باربری قرچک به شهرستان درخواست خود را ثبت کنید. برای مطالعه اطلاعات بیشتر به صفحه باربری به شهرستان مراجعه کنید. 

سخن نهایی

در این مطلب متوجه شدید که باربری قرچک به چه صورت انجام می‌شود و چطور می‌توانید وسیله نقلیه مناسب را برای ارسال کالا به این منطقه پیدا کنید. همان‌طور که گفتیم، ترابرنت می‌تواند بهترین گزینه برای پیدا کردن خودروی باری مناسب هنگام حمل بار به قرچک باشد. همچنین ترابرنت مزایای زیادی برای رانندگان نیز دارد و آنها می‌توانند با نصب اپلیکیشن ترابرنت مخصوص رانندگان، اعلام بارهای بسیار زیادی دریافت کنند و درآمد بیشتری به دست بیاورند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.