آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری تهران به سمنان | حمل بار به سمنان + قیمت

هزینه حمل بار به سمنان چقدر است؟

اگرچه شرکت‌های باری متعددی هر خدمات حمل بار به سمنان را در اختیار صاحبان کالا قرار می‌دهند، اما افراد باید به دنبال بهترین و معتبرترین گزینه باشند. سامانه ترابرنت با ارائه اپلیکیشن کاملا آنلاین، کار صاحبان کالا برای پیدا کردن خودرو در بار برای سمنان را تا حد خیلی زیادی راحت کرده است.

در ادامه، به‌صورت مفصل برای شما توضیح می‌دهیم که چگونه باید از این سامانه برای پیدا کردن خودروی مناسب باربری در سمنان استفاده کنید. همچنین سایر خدماتی که ترابرنت برای راحت‌تر شدن فرایند باربری سمنان در اختیار شما قرار می‌دهد را نام می‌بریم. 

خدمات ترابرنت برای حمل بار به سمنان 

در ترابرنت متعددی برای صاحبان کالا وجود دارند که آنها می‌توانند با استفاده از این خدمات، راحت‌تر خودروی باربری سمنان را پیدا کنند. تمام این خدمات در کنار یکدیگر، باعث شده‌اند که بیشتر افراد بعد از استفاده کردن از این سامانه، رضایت بسیار زیادی از آن داشته باشند و حتی آن را به دیگران نیز پیشنهاد کنند.

خدمات ترابرنت برای حمل بار به سمنان 

به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً برای یک بار هم که شده، برای پیدا کردن خودروی مناسب باربری تهران به سمنان و سایر شهرها، از این سامانه استفاده کنید. در ادامه به‌صورت مختصر برخی از مهم‌ترین خدمات ترابرنت را نام می‌بریم. 

 • امکان اعلام بار به‌صورت آنلاین 
 • دسترسی به خودروهای باری متنوع با بارگیرهای مختلف 
 • امکان دریافت استعلام کرایه باربری در سمنان 
 • ارائه اپلیکیشن‌های مجزا برای صاحبان کالا و رانندگان برای راحت‌تر شدن برقراری ارتباط با یکدیگر 
 • رابط کاربری بسیار ساده و دوست داشتنی 
 • رانندگان باتجربه و خودروهای باری مجهز 

نحوه سفارش در باربری سمنان 

همان‌طورکه پیش از این نیز متوجه شدید، این سامانه خدمات قابل‌توجهی در اختیار شما قرار می‌دهد و همه این خدمات باعث می‌شوند که فرایند حمل بار به سمنان برای شما راحت‌تر انجام شود. برای استفاده از این سامانه، تنها کافی است که مراحل زیر را طی کنید تا خودروی مناسب باربری سمنان را بیابید. 

 1. اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا را نصب کنید. 
 2. در اپلیکیشن احراز هویت کنید. (به این منظور، باید برخی از اطلاعات شخصی که برنامه از شما می‌خواهد را وارد نمایید. مطمئن باشید که این اطلاعات کاملا امن خواهند بود.)
 3. گزینه «اعلام بار کنید» در صفحه اصلی را انتخاب نمایید. 
 4. اطلاعات کامل مبدا و مقصد و همچنین نوع کالا و بارگیر را انتخاب کنید. 
 5. گزینه ثبت و ارسال اعلام بار را بزنید. 
 6. بعد از این‌که راننده مناسبی با شما تماس گرفت، هماهنگی‌های لازم برای حمل بار به سمنان را انجام دهید. 

هزینه حمل بار به سمنان

یکی از مهم‌ترین درگیری‌های خیلی از صاحبان کالا، این است که نرخ دقیق حمل بار به سمنان را بدانند. به طور کلی، نمی‌توان یک نرخ کلی برای ارسال همه کالاها از تهران به سمنان و یا از هر شهر دیگری به سمنان در نظر گرفت. فاکتورهای متعددی در این امر تاثیرگذار هستند که در این قسمت برخی از مهمترین آنها را نام می‌بریم.

هزینه حمل بار به سمنان

پس اگر شما هم می‌خواهید بدانید که باید چقدر هزینه برای حمل بار سمنان بپردازید، حتما موارد زیر را مدنظر قرار دهید.

مقاله پیشنهادی: حمل بار به ساری

◉ فاصله بین مبدا تا سمنان

اول از همه، شما باید تعیین کنید که می‌خواهید کالای خود را از چه شهری به سمنان بفرستید. طبیعتا زمانی که فاصله بین مبدا تا مقصد شما بیشتر باشد، خودروی باربری هم باید مسافت بیشتری را طی کند و هزینه شما افزایش پیدا می‌کند. به عنوان مثال، اگر بخواهید از تهران کالایی را به سمنان بفرستید، هزینه شما خیلی کمتر است تا زمانی که بخواهید همان کالا را از زاهدان به سمنان ارسال کنید.

◉ خودروی باربری

زمانی که کالای شما وزن و حجم بیشتری داشته باشد، مجبور می‌شوید از خودروهای باربری بزرگ‌تری برای ارسال آنها استفاده کنید. در نتیجه، هرچه خودروی باربری مورد نظر شما بزرگ‌تر باشد، باید هزینه بیشتری نیز بپردازید. به عنوان مثال، کرایه تریلی خیلی بیشتر از کرایه خاور یا نیسان است. همین دلیل هم قبل از ارسال کالا باید مطمئن شوید که کدام یک از خودروهای باری برای کالای شما مناسب‌تر است.

◉ میزان ارزش کالا

در صورتی که کالای شما ارزش خیلی زیادی داشته باشد، طبیعتا راننده باید از لوازم و تجهیزات خاصی برای محافظت و نگهداری کالا استفاده کند. همین مسئله موجب افزایش هزینه‌های پرداختی شما می‌شود و باید با توجه به ارزش کالای خود، هزینه بیشتری هم بپردازید.

◉ نحوه بسته‌بندی

فاکتور دیگری که می‌تواند در هزینه حمل بار به سمنان تاثیر بگذارد، نحوه بسته‌بندی کالاست. روش‌های مختلفی برای بسته‌بندی کالاهای مختلف وجود دارند که شما می‌توانید بر اساس شرایط کالا و میزان بودجه خود از آنها استفاده کنید. البته این فاکتور هیچ ربطی به حمل کننده کالا ندارد و خود شما باید از قبل آن را بسته‌بندی کرده باشید.

استعلام قیمت باربری سمنان

استعلام قیمت حمل بار سمنان

در صورتی که می‌خواهید به طور دقیق مطمئن شوید که هزینه حمل بار به سمنان برای شما چقدر می‌شود، می‌توانید از طریق وب‌سایت ترابرنت به صورت مستقیم استعلام بگیرید. برای انجام این کار، وارد وب‌سایت ترابرنت شده و روی گزینه استعلام قیمت بزنید. در قدم بعدی اطلاعات کامل مبدا و مقصد و همچنین کالای خود را وارد کنید و بعد از تایید گزینه، منتظر بمانید تا قیمت تقریبی حمل بار سمنان برای شما نمایش داده شود.

 با توجه به جدول زیر، می‌توانید هزینه باربری تهران به سمنان و همچنین سایر شهرها به سمنان را نیز مشاهده کنید که تقریبی و مربوط به خرداد 1403 هستند.

حمل بار از سایر نقاط ایران به سمنان (با کامیون جفت روباز)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به سمنان6,000,000
حمل بار از بوشهر به سمنان16,800,000
حمل بار از زاهدان به سمنان18,000,000
حمل بار از رشت به سمنان9,600,000
حمل بار از اصفهان به سمنان9,600,000
حمل بار از مشهد به سمنان9,600,000
حمل بار از یاسوج به سمنان13,200,000

خودروهای باری مناسب برای حمل بار به سمنان

شما باید بر اساس وزن تقریبی بار خود، از خودروی مناسبی برای ارسال آن به سمنان استفاده کنید. هر یک از این خودروهای باری دارای ظرفیت مشخصی هستند که به هیچ عنوان نباید بارهای خیلی سنگین‌تری درون آنها قرار دهید.

خودروهای باری مناسب برای حمل بار به سمنان

زیرا علاوه بر این‌که باعث اضافه بار و جریمه شدن خودرو می‌شوند، به ماشین و بار آسیب می‌رسانند. 

1. وانت بار سمنان

با استفاده از وانت بار سمنان شما می‌توانید خودروهایی با وزن نهایتاً 1 تن را به این شهر ارسال کنید. وانت بار سمنان یکی از بهترین خودروهای باربری سمنان شناخته می‌شود که می‌توانید در نمونه‌های کمپرسی، روبازی‌ها حتی یخچال‌دار آن را پیدا کنید. 

2. باربری سمنان نیسان

باربری سمنان نیسان در انواع نیسان‌های روباز، مسقف، کمپرسی و یخچال‌دار در اختیار شما قرار می‌گیرد و در آن می‌توانید رانندگان بسیار مجربی برای ارسال کالا با نیسان پیدا کنید. ظرفیت نیسان در بالاترین حالت ممکن، ۲.۲ تن است و شما می‌توانید در ترابرنت نیسان مناسبی پیدا کرده و بعد از بارگیری، کالا را از هر شهری که بخواهید به سمنان بفرستید. 

3. کامیون بار سمنان 

یکی دیگر از خودروهایی که می‌توانید در باربری سمنان پیدا کنید، کامیون است. کامیون‌های موجود در باربری در سمنان غالباً به شکل ۱۰ تن و ۱۵ تن ارائه می‌شوند که با نام‌های 6 چرخ و 10 چرخ نیز شهرت دارند. با استفاده از این خودروها، شما می‌توانید انواع بارهای مختلف مانند مصالح ساختمانی، مواد غذایی، محصولات کشاورزی، لوازم منزل و بارهای دیگر را بفرستید. 

4. باربری سمنان تریلی

تریلی برای بارهایی با وزن خیلی زیاد بین ۲۲ تا ۲۵ تن کاربرد دارد. حتی گاهی مواقع از باربری سمنان تریلی برای حمل خودرو نیز استفاده می‌شود. در این شرایط، تریلی‌های کفی گزینه خیلی مناسبی هستند. اما برای حمل بارهای دیگر، می‌توان از تریلی‌های بغل‌دار یا چادری نیز استفاده کرد.

باربری تهران به سمنان

بیشتر مواقع فرایند حمل بار به سمنان از مبدا تهران انجام می‌شود. تهران نزدیک به 220 کیلومتر با سمنان فاصله دارد و برای رسیدن به سمنان باید از شهرهای جدید ایوانکی و گرمسار نیز عبور کرد. به علاوه، برای رسیدن از تهران به سمنان باید از جاده خاوران رد شد تا به این شهر زیبا رسید.

حمل بار از تهران به سمنان

شما می‌توانید با استفاده از کامیون‌های باری مختلف، فرایند حمل بار به سمنان را خیلی راحت انجام دهید. تنها کاری که به آن نیاز دارید، این است که اطلاعات کامل کالای خود را داشته باشید تا ببینید که باید از کدام یک از خودروهای باربری برای حمل آن به سمنان استفاده کنید. برای شناخت بیشتر به صفحه باربری تهران مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله از ترابرنت، متوجه شدید که حمل بار به سمنان توسط چه خودروهایی انجام می‌شود و تقریبا باید چقدر هزینه برای این نقل و انتقالات بپردازید. همان طور که گفتیم، خودروهای متعددی در این زمینه در دسترس هستند که راحت‌ترین روش برای پیدا کردن آنها، استفاده از سامانه آنلاین ترابرنت است.

ترابرنت به شما این امکان را می‌دهد که در هر ساعتی از شبانه روز و هر وضعیت آب و هوایی که بخواهید، خیلی راحت خودروی مورد نظر خود را پیدا کنید و مطمئن باشید که راننده آن خودرو، تجربه و سابقه بسیار زیادی در این زمینه دارد. همچنین رانندگان خودروهای باری می‌توانند با نصب اپلیکیشن اعلام بار درخواست های مربوط به خوردوی خود را دریافت کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.