آنچه در این مقاله می‌خوانید

بهترین باربری شرق تهران با قیمت مناسب به صورت شبانه روزی

بهترین باربری شرق تهران با قیمت مناسب به صورت شبانه روزی

باربری شرق تهران به‌صورت روزانه فعال است و شما می‌توانید در هر زمانی که بخواهید به‌صورت ۲۴ ساعته، اعلام بار کرده و محموله خود را به مقصد موردنظرتان بفرستید. یکی از بهترین و مطمئن‌ترین روش‌هایی که از طریق آن می‌توانید اتوبار شرق تهران را پیدا کنید و انواع خودروهای باری را برای حمل کالای خود انتخاب نمایید، سامانه ترابرنت است. در ادامه این مقاله، به‌صورت مفصل درباره این سامانه صحبت خواهیم کرد. پس اگر شما هم قصد حمل بار در شرق تهران را دارید، تا پایان همراه ما باشید.

بهترین شرکت باربری شرق تهران

مهم‌ترین ویژگی که یک باربری قابل‌اعتماد در شرق تهران یا هر مکان دیگری باید داشته باشد، سرعت در روند ارسال کالا و راحتی صاحبان کالا برای اعلام بار است. در این شرایط، ترابرنت تمام این نیازها را برطرف می‌سازد و به‌خاطر داشتن ویژگی‌های ذکر شده و خدمات دیگر، توانسته به‌عنوان بهترین باربری در شرق تهران در نظر گرفته شود. پس اگر هر نوع کالایی داشته باشید، می‌توانید خیلی راحت از طریق ترابرنت به مقصد بفرستید.

ترابرنت روزانه کالاهای بسیار زیادی را در منطقه شرق تهران جابه‌جا می‌کند که برخی از مهم‌ترین آنها شامل مواردی مانند مواد غذایی و تره‌بار، آهن‌آلات، مصالح ساختمانی و حتی اسباب و اثاثیه منزل هستند. پس اگر شما هم قصد دارید به منطقه شرق تهران نقل‌مکان کنید، می‌توانید با استفاده از باربری اثاث منزل شرق تهران، وسایل خود را جابه‌جا نمایید و تمام لوازم را با استفاده از خودروهای باری که در ترابرنت ارائه می‌شوند، به منزل جدید بفرستید.

بهترین شرکت باربری شرق تهران

نکته مهمی که هنگام استفاده از باربری اثاث منزل شرق تهران باید به آن توجه کنید، نحوه بسته‌بندی لوازم منزل است. بسته‌بندی تمام لوازم منزل به عهده خود شما است و باید با استفاده از لوازم مناسب و کاربردی مانند پلاستیک‌های حباب‌دار استاندارد و کارتن‌های مقاوم، لوازم منزل خود را بسته‌بندی کنید. سپس می‌توانید بعد از انجام هماهنگی‌های لازم، درون خودروی باری قرار دهید.

مراحل استفاده از اپلیکیشن ترابرنت برای حمل بار در شرق تهران

نحوه استفاده از ترابرنت برای حمل بار در شرق تهران فوق‌العاده راحت و ساده است و شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق این اپلیکیشن اعلام بار کرده و خودروی باری موردنظر خود را در اتوبار شرق تهران پیدا کنید. در ادامه، مرحله‌به‌مرحله استفاده از اپلیکیشن ترابرنت برای حمل بار در شرق تهران را مشاهده می‌کنید.

 1. مرحله اول؛ نصب اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا
 2. مرحله دوم؛ وارد کردن شماره تلفن همراه و کد ارسالی برای گوشی
 3. مرحله سوم؛ انتخاب گزینه اعلام بار در صفحه اصلی اپلیکیشن
 4. مرحله چهارم؛ تکمیل اطلاعات خواسته شده مانند مبدأ و مقصد، نوع بار و انتخاب بارگیر
 5. مرحله پنجم؛ تأیید مراحل با انتخاب گزینه «تأیید و ارسال اعلام بار»

با انجام مراحل بسیار ساده بالا، شما می‌توانید خیلی راحت از طریق اپلیکیشن ترابرنت اعلام بار کنید. همچنین در مرحله چهارم شما می‌توانید علاوه بر تکمیل اطلاعات ذکر شده، در قسمت توضیحات، هر توضیح دیگری را که بخواهید هم برای راننده اضافه کنید تا راننده‌ای که قصد تأیید درخواست شما را دارد، این توضیحات را بداند. در نهایت، باید منتظر بمانید تا راننده‌ای که درخواست شما را قبول کرده، با شما تماس بگیرد و کارهای بارگیری و ارسال کالا را انجام دهید.

ویژگی‌های موردنیاز برای شرکت‌های باربری تهران

برای این که بتوانید یک باربری در شرق تهران پیدا کنید که به آن اعتماد کامل داشته باشید، لازم است به فاکتورهای متعددی توجه کنید. در این قسمت، برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که بهترین شرکت باربری باید داشته باشد را نام می‌بریم.

1. امنیت کالا

اول‌ازهمه، باید رانندگان شرکت‌های باربری موردنظر خود را بشناسید تا بتوانید از این نظر، به آنها اعتماد کنید که مشکلی برای محموله شما پیش نمی‌آید. خوشبختانه از این نظر سامانه ترابرنت به‌خاطر داشتن گزینه احراز هویت رانندگان، کاملاً قابل‌اعتماد است.

امنیت کالا در باربری شرق تهران

2. سرعت در روند ارسال کالا

مطمئناً مدت زمان ارسال کالا به منطقه شرق تهران، می‌تواند اهمیت بسیار زیادی برای صاحبان کالا داشته باشد. ازآنجاکه فرایند اعلام بار در سامانه ترابرنت خیلی سریع انجام می‌شود، شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن هماهنگی‌های لازم برای بارگیری و ارسال کالا را انجام دهید.

3. قیمت مناسب

بعد از امنیت و سرعت در ارسال بار، قیمت حمل بار نیز می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در انتخاب شرکت‌های باربری داشته باشد. بیشتر افراد ترجیح می‌دهند از یک باربری شرق تهران با قیمت مناسب استفاده کنند تا بتوانند با هزینه مقرون‌به‌صرفه، لوازم موردنیاز خود را به شرق تهران ارسال کنند. در این شرایط، شما می‌توانید با قیمتی کاملاً مناسب و اقتصادی، لوازم موردنیاز خود را از طریق سامانه ترابرنت به شرق تهران بفرستید.

4. خودروهای متنوع

یک باربری خوب و مناسب، شرکتی است که بتواند خودروهای باری متنوعی در اختیار صاحبان کالا قرار دهد. زیرا آنها باید بر اساس وزن و حجم کالای خود، یک خودروی باری انتخاب کنند و اگر در این شرایط محدود شوند، ممکن است وقت و هزینه آنها هدر برود. در ترابرنت می‌توانید انواع خودروها برای حمل بار در شرق تهران را پیدا کنید و همه این خودروها به شکل‌های مسقف، روباز، یخچال‌دار و حتی کمپرسی در اختیار شما قرار می‌گیرند.

5. پشتیبانی

در نهایت، بهترین باربری شرق تهران باید به طور کامل شرایط ارسال کالا را پشتیبانی کرده و به سؤالات صاحبان کالا پاسخ دهد. در این شرایط، ترابرنت نیز توانسته به نیازهای صاحبان کالا پاسخ دهد.

باربری شرق تهران کدام مناطق تهران را پوشش می‌دهد؟

شما می‌توانید برای حمل بار در شرق تهران از سامانه ترابرنت استفاده کنید و مطمئن باشید که امکان ارسال بار از شرق تهران به سایر مناطق تهران را خواهید داشت. به‌عنوان‌مثال، شما می‌توانید بار موردنظر خود را از شرق تهران به غرب یا حتی شمال و جنوب بفرستید. از طرف دیگر، حتی خیلی از افراد که به‌خاطر دلایل مختلف مجبور می‌شوند بارهایی را از شرق تهران به شهرستان‌های دیگر تهران یا حتی استان‌های دیگر بفرستند، می‌توانند از این سامانه استفاده کنند.

باربری شرق تهران کدام مناطق تهران را پوشش می_دهد؟

ازآنجاکه شما در سامانه ترابرنت اطلاعات مبدأ و مقصد را قرار می‌دهید، امکان حمل بار از شرق تهران به تمام نقاط ایران را دارید. پس هیچ نگرانی بابت مکان‌های تحت پوشش اتوبار شرق تهران نداشته باشید و مطمئن باشید که تمام نقاط ایران و تهران را پوشش می‌دهد. بعدازاین که شما درخواست اعلام بار خود را تأیید و شهرهای مبدأ و مقصد را انتخاب کردید، راننده‌ای که با شرایط شما مناسب باشد و درخواست شما را تأیید کند، با شما تماس خواهد گرفت. پس به‌صورت مختصر، می‌توان گفت که باربری شرق تهران مناطق زیر را پوشش می‌دهد:

 • شرق تهران
 • باربری غرب تهران 
 • شمال تهران
 • جنوب تهران
 • حمل بار از شرق تهران به سایر شهرستان‌های تهران
 • حمل بار از شرق تهران به سراسر نقاط ایران

بهترین وسیله نقلیه برای باربری شرق تهران

انتخاب نوع وسیله نقلیه در باربری در شرق تهران تا حد خیلی زیادی به وزن و شرایط خود محموله بستگی دارد. به‌علاوه، شرایط آب‌وهوایی نیز می‌تواند در این امر دخیل باشد.

بهترین وسیله نقلیه برای باربری شرق تهران

برای مثال، زمانی‌که هوا بارانی است، باید از خودروهای باری مسقف استفاده کنید. در این قسمت به‌صورت مختصر انواع وسایل نقلیه مختلف برای باربری شرق تهران را معرفی می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که هر یک برای حمل چه کالاهایی مناسب هستند.

 • وانت بار شرق تهران: شما می‌توانید با استفاده از وانت بار شرق تهران که دارای ظرفیت‌های مختلف بین ۵۰۰ کیلو تا ۲ تن است، خرده بار موردنیاز خود را در شرق تهران جابه‌جا کنید. وانت بار شرق تهران یکی از بهترین وسایل نقلیه برای حمل بارهای درون‌شهری به شمار می‌آید. اطلاعات بیشتر را در مقاله وانت بار مطالعه کنید.
 • کامیون اتوبار شرق تهران: شما می‌توانید با استفاده از کامیون‌ها که با ظرفیت بین ۱۰ تا ۱۵ تن عرضه می‌شوند، انواع آهن‌آلات و مصالح ساختمانی، مواد غذایی، تره‌بار، اسباب و اثاثیه منزل و هر بار دیگری را که خواستید، در منطقه شرق تهران جابه‌جا کرده و به سایر استان‌ها یا شهرها بفرستید.
 • تریلی برای حمل بار در شرق تهران: تریلی برای حمل بارهایی مناسب است که وزن آنها خیلی سنگین بوده و تا ۲۵ تن می‌رسند. حتی اگر شما بخواهید کالاهایی را از شرق تهران به خارج از کشور نیز ارسال کنید، تریلی‌های چادری می‌توانند گزینه بسیار خوبی باشند که در سامانه ترابرنت می‌توانید آنها را پیدا کنید.

جدول قیمت باربری شرق تهران

قیمت باربری شرق تهران تا حد خیلی زیادی به نوع وسیله نقلیه، فاصله بین مبدأ تا مقصد، شرایط آب‌وهوایی، سرعت در ارسال کالا، نوسانات بازار و نرخ سوخت بستگی دارد. اما به‌طورکلی، شما می‌توانید با استفاده از سامانه ترابرنت، قیمت باربری شرق تهران را متوجه شوید.

حمل بار در شرق تهرانقیمت
باربری نارمکمراجعه به وب‌سایت ترابرنت
باربری تهرانپارسمراجعه به وب‌سایت ترابرنت
ارسال کالا در شمیران نومراجعه به وب‌سایت ترابرنت
ارسال بار در دلاورانمراجعه به وب‌سایت ترابرنت
حمل بار در دماوندمراجعه به وب‌سایت ترابرنت
حمل بار در شمس‌آبادمراجعه به وب‌سایت ترابرنت
باربری پیروزی تهرانمراجعه به وب‌سایت ترابرنت

سخن پایانی

اگر شما هم در هر ساعتی از شبانه‌روز و حتی در روزهای تعطیل به دنبال باربری شرق تهران هستید که بتوانید در بازه زمانی کوتاه، تمام لوازم موردنیاز خود را به مناطق دیگر این شهر بفرستید، تنها کافی است که اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا را نصب کنید. نحوه کار با این اپلیکیشن راحت است. در صورت داشتن هر سؤالی در این زمینه، می‌توانید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

قیمت باربری شرق تهران چقدر است؟

قیمت باربری شرق تهران بسته به نوع بار، حجم و وزن کالا، مسافت طی شده، خودرویی که قصد جابجایی بار با آن را دارید، شرایط اقلیمی و … متفاوت است و نمی‌توان مبلغ دقیقی برای آن در نظر گرفت.

شرکت های باربری شرق تهران کدام است؟

در شرق تهران شرکت‌های بسیاری برای جابجایی و ارسال بار وجود دارند که قیمت و کیفیت ارسال هرکدام متفاوت است. اما یکی از روش‌های آسان که این روزها طرفداران زیادی دارد استفاده از اپلیکیشن‌های آنلاین است که کار راننده و صاحب بار را راحت کرده و در همه مناطق از جمله شرق تهران قابل استفاده است.

نحوه استفاده از ترابرنت جهت باربری در شرق تهران چیست؟

اگر صاحب کالا هستید و قصد جابجایی در شرق تهران را دارید می‌توانید با نصب اپلیکیشن صاحبان کالا درخواست خود را ثبت کنید. اگر هم راننده هستید و قصد دریافت بار از سمت شرق تهران دارید با نصب اپلیکیشن رانندگان ترابرنت می‌توانید برای دریافت بار اقدام کنید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

5 دیدگاه در “بهترین باربری شرق تهران با قیمت مناسب به صورت شبانه روزی

 1. اکبر گفت:

  خیلی جالب بود ممنون

 2. ناشناس گفت:

  استفاده از اپلیکیشن شما همیشه کار رو برام راحت تر کرده و تایم پاسخ دهی تون هم عالیه

 3. ناشناس گفت:

  بسیار عالی

 4. Sara Shahidi گفت:

  با تشکر از توضیحاتتون برای تصمیم‌گیری راحت‌تر

 5. کیان گفت:

  خیلی خوب بود با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.