آموزشی, حمل و نقل هوشمند

با بهترین باربری شرق تهران با قیمت مناسب آشنا شوید

با بهترین باربری شرق تهران با قیمت مناسب آشنا شوید

باربری شرق تهران چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ انواع باربری در شرق تهران کدام‌اند؟ شرق تهران چه خصوصیاتی نسبت به سایر نقاط این کلان‌شهر دارد؟ در موارد مختلفی ممکن است به باربری احتیاج پیدا کنید. اسباب‌کشی، خرید اقلام بزرگ منزل، نقل‌مکان یک دفتر رسمی یا شرکت و … . همچنین برای جابه‌جایی اقلام بازاری و تجاری برای مغازه ممکن است باربری نیاز داشته باشید. این‌که باتوجه‌به نیازی که دارید، چه خودرویی را برای این باربری انتخاب کنید و چه هزینه‌ای را برای آن در نظر داشته باشید به عوامل مختلفی بستگی دارد.

طبیعی است که اگر محل بارگیری شما واقع در شرق تهران باشد باید به دنبال باربری شرق تهران برای حمل بار خود بگردید. شرق تهران باتوجه‌به مناطقی که دارد هم شامل قسمت‌هایی با خانه‌های ویلایی و هم مناطقی با بافت شلوغ و کوچه‌پس‌کوچه‌های تنگ است. زمانی که به باربری احتیاج داشته باشید باتوجه‌به منطقه‌ای که در آن قرار دارید باید تصمیم بگیرید که کدام خودرو حمل‌ونقل را از چه طریقی برای خود به کار بگیرید.

برای حمل بار به شرق تهران شرکت‌های زیادی وجود دارند که باتوجه‌به توانایی‌هایشان خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. حال این‌که از این شرکت‌ها برای حمل بار خود استفاده کنیم و یا اپلیکیشن‌های آنلاین خدمات باربری، موضوعی است که باید به آن توجه کرده و هر موردی که بهترین و نزدیک‌ترین شرایط به شما را دارد برای حمل بار خود انتخاب کنید.

در این مقاله، ما قصد داریم به باربری شرق تهران بپردازیم. پس تا پایان همراه ما باشید تا با شرایط باربری، بهترین باربری‌های موجود در این مناطق، بافت‌های شهری شرق تهران و … آشنا شوید.

شرق تهران شامل چه مناطقی است ؟

شرق تهران دارای اتوبان‌ها، مراکز خرید، دانشگاه‌ها، پایانه، سامانه‌های اتوبوس‌رانی، مراکز تفریحی و … است؛ بنابراین طبیعی است که انتظار داشته باشیم در این بافت تهران شلوغی ببینیم. وجود اتوبان‌هایی نظیر بزرگراه ارتش، بسیج، رسالت، صدر، صیاد شیرازی، شهید زین‌الدین، شهید بابایی، شهید باقری، امام علی و … نشان‌دهنده‌ی تراکم جمعیت و زیاد بودن عبور و مرور و ترافیک در این منطقه است. همچنین به این دلیل که مقاصدی مثل شهر‌های پردیس، دماوند، بومهن و رودهن و … از جاده دماوند راه دارند و جاده دماوند نیز از منطقه‌ی تهران‌پارس و یاسینی شروع می‌شود به تراکم ترافیک در این منطقه و به‌تبع سایر نقاط شرق تهران می‌افزاید. در صورتی که قصد جابجایی در غرب تهران را دارید مقاله باربری غرب تهران را مطالعه نمایید.

معرفی شرق تهران

شرق تهران شامل مناطقی مثل تهران‌پارس، نارمک، پیروزی، افسریه، حکیمیه، مجیدیه، وحیدیه، نظام‌آباد، هروی، پاسداران و … می‌شود. این مناطق از طریق خیابان‌ها و بزرگراه‌ها به هم راه دارند که باتوجه‌به تراکم جمعیت، شاهد شلوغی در اکثر این خیابان‌ها و اتوبان‌ها در تایم‌های عادی روز هستیم.

به‌طورکلی مناطق 4، 8، 13، 14 و 15 جزء شرق تهران به‌حساب می‌آیند و مناطقی مثل 3، 7 و 12 مناطقی هستند که به شرق تهران متمایل‌اند.

درصورتی‌که در محله‌های شرق تهران مستقر هستید و یا دفتر کاری در این مناطق دارید احتمالاً نیاز دارید تا در مواردی مثل اسباب‌کشی، نقل‌مکان دفتر و یا … با باربری در شرق تهران ارتباط برقرار کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با باربری‌های شرق تهران بیشتر آشنا شوید.

پیشنهاد می کنیم مقاله باربری شرق تهران پیروزی را مطالعه کنید.

آشنایی با باربری شرق تهران

چه زمانی ما به باربری شرق تهران نیاز پیدا می‌کنیم؟ توجه داشته باشید فارغ از این‌که چه خودرویی را در نظر دارید مبدأ و مقصد در انتخاب باربری نقش زیادی دارند. درصورتی‌که مبدأ بارگیری شما در مناطق غرب تهران باشد نیازی نیست لزوماً از باربری‌های مناطق شرق تهران برای حمل بار کمک بگیرید.

آشنایی با باربری شرق تهران

زمانی که محل بارگیری، شرق تهران باشد، بهتر است که از باربری شرق تهران برای حمل بار استفاده نماییم. به این دلیل که هزینه‌ی حمل بار، به میزان ترافیک مسیری که قرار است طی شود بستگی دارد، بهتر است باربری‌هایی را برای حمل بار انتخاب کنید که کمترین فاصله را از شما دارند.

به همین دلیل درصورتی‌که مبدأ و مقصد، هر دو در مناطق شرق تهران باشد، منطقی است که از باربری شرق تهران برای حمل این بار کمک بگیرید. همچنین درصورتی‌که مبدأ حمل بار در مناطق شرق باشد ولی مقصد در سایر مناطق واقع باشد در این شرایط، هم می‌توانید از باربری شرق تهران استفاده کنید و هم سایر باربری‌ها. اما بازهم اولویت با باربری‌ شرق تهران است.

همچنین در شرایطی که بخواهید حمل بار به شهرهایی نظیر پردیس، رودهن، بومهن، لواسانات، جاجرود و … را داشته باشید، به دلیل این‌که این مناطق به شرق تهران نزدیک‌تر هستند، به‌صرفه است که از باربری شرق تهران برای این کار استفاده کنید.

برای آشنایی با کامیون‌ها به مقاله انواع کامیون مراجعه کنید.

شرکت‌های حمل بار شرق تهران

شرکت‌های باربری زیادی در مناطق شرق تهران مشغول به کار هستند. برخی از این شرکت‌ها قیمت‌هایی پایین‌تر از میانگین کرایه حمل بار به شما ارائه می‌دهند که شاید به این دلیل باشد که از کیفیت بالایی در حمل بار برخوردار نیستند. البته برای بار‌هایی که حساسیت کمی دارند و صرفاً هدف فقط رسیدن بار به مقصد با هر شرایطی باشد می‌توان با هزینه‌ی کمتر از این شرکت‌ها کمک گرفت.

شرکت‌های حمل بار شرق تهران

اما در مقابل، شرکت‌هایی هستند که در کنار تجهیزات و امکانات بالایی که دارند هزینه‌ی حمل بار بیشتری نسبت به میانگین کرایه را از شما درخواست می‌کنند. برای این‌که بهترین شرایط را برای حمل بار خود مهیا کنید بهتر است که میان کیفیت و هزینه‌ی حمل بار یک تعادل ایجاد کنید تا هم‌ خیالتان از حمل بار راحت باشد و هم هزینه‌ی مناسبی را برای این حمل پرداخت کرده باشید.

علاوه بر شرکت‌ها که به شکل سنتی حمل بار را بر عهده می‌گیرد، با پیشرفت اینترنت و فضای آنلاین، سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی در جهت حمل بار به وجود آمده است که یکی از بهترین و کارآمدترین آن‌ها، اپلیکیشن ترابرنت است. با این اپلیکیشن می‌توانید در هر زمانی که نیاز به باربری شرق تهران داشتید، برای به‌کارگیری و رزرو خودرو حمل بار اقدام کنید.

قیمت باربری شرق تهران چقدر است؟

هزینه باربری شرق تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. اینکه باتوجه‌به نوع باری که دارید، باید برای به‌کارگیری چه نوع خودرو حمل باری اقدام کنید اولین پارامتر مؤثر در هزینه‌ی حمل بار است. طبیعتاً استفاده از خاور برای حمل بار هزینه‌ی بیشتری نسبت به وانت‌بار یا نیسان برای شما به همراه خواهد داشت.

هزینه باربری شرق تهران چقدر است

موضوع بعدی که به‌طور مستقیم در هزینه‌ی باربری انواع وسایل و باربری اثاث منزل شرق تهران تأثیر دارد میزان باری است که قرار است جابه‌جا شود. طبیعتاً هر چه وزن و حجم بار شما بیشتر باشد هزینه‌ی حمل بار نیز بیشتر می‌شود.

عوامل دیگر مثل زمان بارگیری، میزان ترافیک مسیر، شرایط آب‌وهوایی و … از دیگر عوامل مؤثر در قیمت باربری شرق تهران هستند. همچنین شرکتی که قرار است حمل بار را به آن بسپارید، باتوجه‌به تجهیزاتی که به شما ارائه می‌دهد می‌تواند در هزینه‌ی حمل بار مؤثر باشد. برای مثال، خاوری که دارای تجهیزات ضربه‌گیر باشد هزینه‌ی بیشتری از یک خاور معمولی دارد.

با تمام این تفاسیر قیمت ثابتی برای حمل بار در نظر گرفته نمی‌شود. برای استعلام هزینه‌ی حمل بار یا باید به سایت‌ها و شرکت‌هایی که در حوزه حمل بار فعالیت می‌کنند مراجعه کنید و یا از اپلیکیشن‌هایی که در زمینه ایجاد ارتباط بین صاحب بار و راننده حمل‌کننده بار فعالیت می‌کنند استفاده کنید.

معرفی ترابرنت؛ بهترین باربری شرق تهران

ترابرنت بستری را برای رانندگان خودرو باربر و صاحبان بار فراهم می‌کند تا هم رانندگان و هم صاحبان بار مناسب‌ترین گزینه برای حمل بار خود را پیدا کنند. این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهد تا در هرزمانی که احتیاج به باربری شرق تهران پیدا کردید تنها با لمس چند گزینه، خودرو حمل بار موردنظر خود را پیدا کنید.

ترابرنت این امکان را به شما می‌دهد تا از باربری شرق تهران با قیمت مناسب بهره‌مند شوید.

صاحبان خودروهای باربری، می‌توانند با ثبت‌نام در سایت یا اپلیکیشن ترابرنت، امکان این را داشته باشند تا در هر زمان در منطقه شرق تهران بار مناسب خود را پیدا کنند.

همچنین صاحبان بار می‌توانند با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت ترابرنت در صفحه ثبت اعلام بار میزان بار، مبدأ و مقصد، نوع خودرویی که قصد دارند به کار بگیرند و هزینه‌ای که برای این‌کار در نظر دارند را وارد نموده و منتظر باشند تا در نزدیک‌ترین زمان راننده‌ای که این شرایط را می‌پذیرد با آن‌ها تماس حاصل نماید.

این اپلیکیشن گزینه مناسبی برای انتخاب خودرو سبک یا سنگین در باربری شرق تهران به‌حساب می‌آید. همچنین عزیزانی که قصد دریافت بارنامه و بیمه کردن بار خود را دارند، می‌توانند از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب با تیم پشتیبانی ترابرنت به شماره ۰۲۱۹۱۰۷۱۰۷۱ تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنند تا واحد صدور بارنامه این تیم، شرایط بارنامه و بیمه را برای آن‌ها فراهم کنند.

اگر به دنبال حمل و جابه‌جایی بار با وانت هستید مقاله حمل بار با وانت را مطالعه کنید.

کلام آخر

شرق تهران هم دارای بافت‌ ویلایی است و هم بافت‌های شلوغ با کوچه‌پس‌کوچه‌ها تنگ. وجود مراکز خرید، دانشگاه‌ها، پایانه و … باعث شده تا شاهد شلوغی در منطقه‌ی شرق تهران باشیم. همچنین شاهراه تهران‌پارس که به شهر‌های پردیس و بومهن و جاجرود و … راه پیدا می‌کند بر این شلوغی می‌افزاید. درصورتی‌که قصد حمل بار در این منطقه را داشته باشید می‌توانید از  باربری شرق تهران کمک گرفته و بار موردنظر را به مقصد دلخواه برسانید. یکی از بهترین راه‌ها که با استفاده از آن به‌راحتی می‌توانید برای حمل بار در شرق تهران خودرو موردنظر را پیدا کنید اپلیکیشن ترابرنت است. با این اپلیکیشن شما می‌توانید در هر نقطه از شرق تهران که باشید برای رزرو راننده اقدام کنید و با ثبت درخواست از خدماتی که ترابرنت برای شما در نظر گرفته بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

قیمت باربری شرق تهران چقدر است؟

قیمت باربری شرق تهران بسته به نوع بار، حجم و وزن کالا، مسافت طی شده، خودرویی که قصد جابجایی بار با آن را دارید، شرایط اقلیمی و … متفاوت است و نمی‌توان مبلغ دقیقی برای آن در نظر گرفت.

شرکت های باربری شرق تهران کدام است؟

در شرق تهران شرکت‌های بسیاری برای جابجایی و ارسال بار وجود دارند که قیمت و کیفیت ارسال هرکدام متفاوت است. اما یکی از روش‌های آسان که این روزها طرفداران زیادی دارد استفاده از اپلیکیشن‌های آنلاین است که کار راننده و صاحب بار را راحت کرده و در همه مناطق از جمله شرق تهران قابل استفاده است.

نحوه استفاده از ترابرنت جهت باربری در شرق تهران چیست؟

اگر صاحب کالا هستید و قصد جابجایی در شرق تهران را دارید می‌توانید با نصب اپلیکیشن صاحبان کالا و یا مراجعه به صفحه ثبت اعلام بار ترابرنت درخواست خود را ثبت کنید. اگر هم راننده هستید و قصد دریافت بار از سمت شرق تهران دارید با نصب اپلیکیشن رانندگان ترابرنت می‌توانید برای دریافت بار اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “با بهترین باربری شرق تهران با قیمت مناسب آشنا شوید

 1. اکبر گفت:

  خیلی جالب بود ممنون

 2. ناشناس گفت:

  استفاده از اپلیکیشن شما همیشه کار رو برام راحت تر کرده و تایم پاسخ دهی تون هم عالیه

 3. ناشناس گفت:

  بسیار عالی

 4. Sara Shahidi گفت:

  با تشکر از توضیحاتتون برای تصمیم‌گیری راحت‌تر

 5. کیان گفت:

  خیلی خوب بود با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *