صاحبان کالا

حمل و نقل بار در سامانه هوشمند ترابرنت

 تجار، بازرگانان، ترخیص‌کاران، کارخانجات، واحدهای صنعتی و تولیدی، معادن، شرکت‌ها، سازمان‌ها و اشخاص، می‌توانند در سامانه حمل بارِ ترابرنت کلیه محموله‌های خود را به راحتی، با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در سراسر کشور ارسال و دریافت کنند.

آیا قیمت واقعی کرایه حمل بار خود را می‌دانید؟

در هر زمان و از هر مکان می‌توانید سریع و آسان با ورود به سامانه استعلام کرایه باربری ترابرنت و ثبت مشخصات محموله‌ خود، قیمت واقعی کرایه حمل بار را محاسبه کرده و درصورت تمایل، اعلام بارتان را ثبت کنید.

مزایای حمل و نقل بار با ترابرنت

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

شرکت هوشمند حمل و نقل ترابرنت، با ایجاد سامانه استعلام کرایه باربری، به صاحبان کالا این امکان را می‌دهد که به‌صورت رایگان و آنلاین از قیمت واقعی هزینه حمل بار خود آگاه شوند و بتوانند با صرف وقت و هزینه کمتر محموله‌های خود را ارسال کنند.  

ثبت بار آنلاین

کلیه صاحبان بار در هر زمان و مکان می‌توانند به سرعت و سهولت، کالاهای خود را  در سامانه اینترنتی اعلام بار ترابرنت، به ثبت برسانند.

امنیت بالا

ترابرنت با هدف رعایت حقوق صاحبان کالا و  به‌منظور تامین امنیت بارهای ارسالی، با معتبرترین شرکت‌های بیمه قرارداد همکاری منعقد کرده است تا در صورت بروز حادثه، در کوتاه‌ترین زمان، خسارت وارده از سوی بیمه پرداخت گردد.

سامانه مدیریت حمل بار

ترابرنت با ارائه پنل هوشمند مدیریت بار به صاحبان کالا این امکان را می‌دهد تا موقعیت مکانی بارهای ارسالی را پیگیری کنند، همچنین  صاحبان بار به کمک پنل مدیریت حمل بار، می‌توانند زنجیره تامین کالا و حمل و نقل محموله‌های خود را به‌صورت هوشمند مدیریت کنند.  

ترابرنت در خدمت شما است

ثبت‌نام در ترابرنت

اگر شما هم محموله‌ای دارید و می‌خواهید آن را با مناسبت‌ترین قیمت، در کوتاهترین زمان ارسال کنید و از سلامت و امنیت بارتان مطمئن باشید، ترابرنت آماده خدمت به صاحبان کالا است. شما می‌توانید فرم ثبت درخواست در همین صفحه را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان ترابرنت در اسرع وقت با شما تماس گرفته و درخواستتان را پیگیری نمایند. همچنین با ورود به سامانه ثبت اعلام بار ترابرنت، می‌توانید در هر زمان و مکان درخواست حمل بار خود را ثبت کنید.
تیم ترابرنت همواره آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و پاسخگویی به سوالات شما است، با شماره تلفن 02157763300 تماس بگیرید و ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره