صاحبان کالا

دانلود برنامه صاحبان‌کالا ترابرنت

حمل و نقل بار در سامانه هوشمند ترابرنت

 تجار، بازرگانان، ترخیص‌کاران، کارخانجات، واحدهای صنعتی و تولیدی، معادن، شرکت‌ها، سازمان‌ها و اشخاص، می‌توانند در سامانه حمل بارِ ترابرنت کلیه محموله‌های خود را به راحتی، با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن در سراسر کشور ارسال و دریافت کنند.

آیا قیمت واقعی کرایه حمل بار خود را می‌دانید؟

در هر زمان و از هر مکان می‌توانید سریع و آسان با ورود به سامانه استعلام کرایه باربری ترابرنت و ثبت مشخصات محموله‌ خود، قیمت واقعی کرایه حمل بار را محاسبه کرده و درصورت تمایل، اعلام بارتان را ثبت کنید.

مزایای حمل و نقل بار با ترابرنت

اگر شما هم محموله‌ای دارید و می‌خواهید آن را با مناسبت‌ترین قیمت، در کوتاهترین زمان ارسال کنید و از سلامت و امنیت بارتان مطمئن باشید، ترابرنت آماده خدمت به صاحبان کالا است. شما می‌توانید فرم ثبت درخواست در همین صفحه را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان ترابرنت در اسرع وقت با شما تماس گرفته و درخواستتان را پیگیری نمایند. همچنین با ورود به سامانه ثبت اعلام بار ترابرنت، می‌توانید در هر زمان و مکان درخواست حمل بار خود را ثبت کنید.
تیم ترابرنت همواره آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات و پاسخگویی به سوالات شما است، با شماره تلفن 02157763300 تماس بگیرید و ما در ارتباط باشید.

درخواست مشاوره