رانندگان

دانلود برنامه رانندگان ترابرنت

اپلیکیشن رانندگان ترابرنت

اگر به دنبال حمل بارهای بیشتر و کسب درآمد بالاتر هستید و می‌خواهید رئیس خودتان باشید همین حالا اپلیکیشن رانندگان ترابرنت را رایگان دانلود کنید. رانندگان کامیون، تریلی و کلیه ماشین‌های سنگین با استفاده از اپلیکیشن ترابرنت در هر زمان و هر مکان می‌توانند، از میان هزاران بار اعلام شده در سراسر ایران، مسیر دلخواه و محموله مناسب با کامیون خود را انتخاب کنند.

مزایای اپلیکیشن رانندگان ترابرنت

نوبت‌گیری اینترنتی

رانندگان حمل بار جاده‌ای با استفاده از اپلیکیشن ترابرنت می‌توانند همزمان با انتخاب یک بار، بار مسیر برگشت و یا مبدا دلخواه خود را به‌راحتی و بدون معطلی رزرو کنند.

کسب درآمد بیشتر

ترابرنت ضمن حذف هزینه‌های اضافی،کرایه‌های باربری را شفاف و عادلانه قیمت‌گذاری می‌کند. ترابرنت از رانندگان کامیون هیچ کمیسیونی دریافت نمی‌کند.

اعلام بار اینترنتی

رانندگان کامیون در هر زمان و مکان  می‌توانند از طریق اپلیکیشن ترابرنت، به مجموعه بزرگی از بارهای اعلام شده در سراسر ایران دسترسی پیدا کنند. طراحی هوشمند این برنامه، براساس نوع بارگیر و مکان جغرافیایی راننده، بارهای اعلام شده را پیشنهاد می‌کند.

استعلام‌های سازمان راهداری

ترابرنت با هدف دسترسی سریع و آسان رانندگان به اطلاعات موردنیازشان، خدمات زیر را ارائه می‌کند: کارت هوشمند رانندگان، کارت هوشمند کامیون، کارت سلامت راننده، معاینه فنی، کرایه تن کیلومتر و...

هر بار، سرآغاز مسیر یک همکاری بلند‌مدت است

اپلیکیشن رانندگان ترابرنت، براساس نیازهای شما رانندگان عزیز و با هدف رفع دغدغه‌های همیشگی شما ارائه شده است. نگران نحوه کار کردن با این اپلیکیشن نباشید، چون استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده و آسان است، همچنین تیم پشتیبانی ما در تمامی مراحل از دانلود اپلیکیشن تا انتخاب و تحویل بار در کنار شما خواهد بود. ترابرنت در هر مسیری، همراه شما است.