ترابرنت رانندگان

اپلیکیشن اعلام بار سراسری

اپلیکیشن اعلام بار سراسری ترابرنت، به رانندگان کمک می‌کند از سراسر ایران، در کمتر از چند لحظه بار مورد علاقه خود را پیدا نمایند. علاوه بر اعلام بار مستقیم صاحبین کالا، بهترین و معتبرترین اعلام بار های تلگرامی در اپلیکیشن رانندگان ترابرنت در دسترس شما خواهد بود. دیگر نگران بارهای سرکاری نباشید، تیم پشتیبانی ترابرنت کیفیت بارها را براساس بازخورد شما و سوابق صاحبان کالا، متصدیان و باربری ها بررسی می کند.

100
ثبت اعلام بار ماهیانه
100
صاحب کالا و متصدی

ویژگی های اپلیکیشن اعلام بار ترابرنت

آموزش گام به گام اپلیکیشن اعلام بار ترابرنت

صفحه اول اپلیکیشن اعلام بار ترابرنت

بعد از نصب اپلیکیشن اعلام بار ترابرنت ، بخش‌های‌ مختلفی را داخل برنامه می‌بینید. در متن زیر تمام مراحل و بخش‌های برنامه توضیح داده شده است. از مشاهده‌ی بارهای اطراف شما، تماس با صاحب‌بار تا درخواست بارنامه و… اگر بعد از مطالعه این متن، در هر مرحله از برنامه سؤالی داشتید یا دچار مشکل شدید می‌توانید با پشتیبانی در تماس باشید.

چطوری بار پیدا کنم؟

اگر می‌خواهید در اپلیکیشن اعلام بار ترابرنت بارهای نزدیک خودتان را ببینید گزینه اطراف من را بزنید و موقعیت مکانی خود را فعال کنید. در این صفحه می‌توانید تمام بارهای نزدیک به خود را همراه با جزئیات ببینید.

چگونگی کار با نرم افزار رانندگان ترابرنت
یادگیری نرم افزار رانندگان
اما اگر دنبال بار برگشت بودید و مبدأ و مقصد خاصی مدنظر داشتید، بخش جستجو بار را بزنید، مبدأ و مقصد را انتخاب کنید تا فقط بارهای شهرهای موردنظر خودتان را ببینید.

چطوری با صاحب بار تماس بگیرم؟

در اپلیکیشن باربری آنلاین ترابرنت با زدن گزینه تماس با صاحب‌بار اطلاعاتی از جزئیات بار، سایر بارهای اعلام شده توسط این صاحب بار و هشدارهایی که راننده باید قبل از توافق از آنها اطلاع داشته باشد، به شما نمایش داده می‌شود. هشدارهای ذکر شده به ترتیب: نحوه اعلام این بار که از تلگرام ثبت شده یا داخل برنامه ترابرنت؟ اطلاعاتی در مورد نحوه قیمت‌گذاری و تذکر در مورد رایگان بودن برنامه و سایر موارد. برای ارتباط با صاحب بار از طریق تماس تلفنی کلید نارنجی رنگ و برای ارسال پیام از طریق واتس‌اپ کلید سبزرنگ را بزنید.

نحوه تماس با صاحب کالا در نرم افزار اعلام بار رانندگان
آموزش اپلیکیشن رانندگان

نتیجه تماس را چطوری داخل برنامه ثبت کنم؟

بعد از زدن گزینه تماس و صحبت با صاحب‌بار، وقتی دوباره برنامه را باز می‌کنید صفحه‌ی زیر به شما نمایش داده می‌شود.

چرا بعد از تماس، گزارش تماس را تکمیل کنم؟

ترابرنت بر اساس بازخوردهایی که داخل برنامه ثبت می‌کنید، اعلام بارهای بهینه و به‌روزتری را به شما نمایش می‌دهد.

اگر باری را حمل کردم باید هزینه‌ای به ترابرنت پرداخت کنم؟

ترابرنت بابت بارهایی که با متصدی به توافق رسیدید از شما کمیسیون یا هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

اعلام بارهایی که قبلا درخواست دادم را از کجا پیدا کنم؟

شما می‌توانید با انتخاب درخواست‌های من اعلام بارهایی که با آن‌ها تماس گرفته‌اید را در این صفحه ببینید. گزینه تماس مجدد و همین‌طور ویرایش بازخورد (نتیجه تماس) در این صفحه هم وجود دارد.

مراحل کار با اپلیکیشن رانندگان
تماس با پشتیبانی در نرم افزار رانندگان

چطوری درخواست بارنامه بدهم؟

اگر با صاحب‌بار تماس گرفتید و قرار شد خود شما بارنامه صادر کنید، از داخل نرم افزار باربری آنلاین گزینه حساب کاربری را انتخاب کرده و بعد از آن تماس با پشتیبانی را بزنید. می‌توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید و یا در واتس‌اپ پیام ارسال کنید.

چطوری بارگیر را داخل برنامه تغییر بدم؟

در مرحله‌ی اول کلید حساب کاربری را انتخاب کرده و گزینه بارگیر را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید بارگیر و نوع آن را مشخص کنید. بعد از انتخاب بارگیر و نوع آن می‌توانید ویژگی بارگیر (به طور مثال طول بارگیر یا موارد دیگر) را انتخاب کنید. بعد از انتخاب بارگیر، بارهایی در برنامه به شما نمایش داده می‌شود که متناسب با بارگیر شماست. اگر قصد تغییر بارگیر در برنامه را داشتید، می‌توانید دوباره از قسمت حساب کاربری ß ویرایش بارگیر را انتخاب کنید و مثل مراحل گفته شده بارگیر را تغییر دهید.

نحوه کار با نرم افزار رانندگان
نحوه تماس با پشتیبانی در اپلیکیشن رانندگان ترابرنت

اگر سوالی داشتم و برنامه دچار مشکل شد چطوری می‌توانم با پشتیبانی تماس بگیرم؟

وارد بخش حساب کاربری شوید، با زدن دکمه تماس با پشتیبانی می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا اینکه داخل واتس‌اپ برای ما پیام ارسال کنید.

ساعت کاری پشتیبانی: 7 الی 22

چرا باید احراز هویت کنم؟

صاحب بار به شما اعتماد می‌کند و می‌توانید راحت‌تر و سریع‌تر بار موردنظر خودتان را پیدا کنید. تعداد بارهای بیشتری می‌توانید ببینید و با صاحب بار‌ها صحبت کنید.

چطوری می‌توانم در اپلیکیشن اعلام بار ترابرنت احراز هویت کنم؟

از حساب کاربری وارد بخش احراز هویت شده و مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

1. برای ارسال مدارک دکمه‌ی شروع را بزنید.
یادگیری اپلیکیشن اعلام بار رانندگان ترابرنت
ارسال تصویر کارت شناسایی در نرم افزار رانندگان ترابرنت

2. در مرحله‌ی بعد یک تصویر واضح از کارت ملی، کارت هوشمند و یا گواهینامه ارسال کنید.

3. اگر در این مرحله عکسی ارسال کردید که اشتباه بود یا واضح نبود می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی تغییر عکس، مجدد عکس صحیح را ارسال کنید. بعد از انتخاب عکس، گزینه‌ی مرحله بعدی را بزنید.

آموزش کار با نرم افزار رانندگان ترابرنت
محل بارگذاری عکس در نرم افزار رانندگان
4. در مرحله‌ی بعد باید تصویر چهره کنار کارت شناسایی ارسال کنید. در این مرحله باید چهره و کارت شناسایی کاملاً واضح باشد.
بعد از زدن گزینه‌ی مرحله‌ی بعد هر دو تصویری که ارسال کردید به شما نمایش داده می‌شود. با زدن تیک مطالعه و تأیید قوانین (پایین صفحه) می‌توانید با زدن دکمه‌ی “ارسال“ مدارک را داخل برنامه بفرستید.
نحوه ارسال مدارک در اپلیکیشن رانندگان ترابرنت
آموزش مرحله ای نرم افزار رانندگان ترابرنت

5. بعد از ارسال مدارک صفحه زیر به شما نمایش داده می‌شود. مدارک شما برای بررسی به پشتیبانی ارسال و نتیجه داخل برنامه برای شما ارسال می‌شود. اگر نیاز به اصلاح تصویر باشد داخل برنامه به شما گفته می‌شود.

با اپلیکیشن اعلام بار ترابرنت می‌توانید به صورت رایگان در این بستر آنلاین ثبت نام نموده و امکان بارگیری در 24 ساعت روز حتی در روز‌های تعطیل را برای خود ممکن کنید. با گرفتن ارتباط مستقیم با فرد صاحب بار امکان توافق دو طرفه وجود داشته و می‌توانید با این کار، تمامی واسطه‌هایی که ممکن است سر راه شما قرار بگیرد را حذف کنید. اپلیکیشن باربری آنلاین ترابرنت با توجه به لوکیشن راننده مناسب‌ترین گزینه‌های حمل بار را به شما نمایش می‌دهد. همچنین می‌توانید از مبدأ به مقصد دلخواه خود، اعلام بارهای ثبت شده در ترابرنت را ببینید.

پشتیبانی ترابرنت نیز همه روزه از ساعت 7 صبح الی 10 شب همراه شما خواهد بود که در صورت بروز مشکل می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید.

با خیال راحت بارت رو پیدا کن

تیم پشتیبانی ما در تمام مراحل همراهت خواهد بود و کیفیت بارها را بررسی خواهد کرد. دیگر نگران بارهای تقلبی نباش.