آنچه در این مقاله می‌خوانید

هزینه حمل بار به شهرستان با وانت

هزینه حمل بار به شهرستان با وانت

برای ارسال کالاهایی که وزن و حجم نسبتاً کمی دارند، باید از وانت استفاده شود. هم‌چنین حمل بار به شهرستان با وانت از نظر هزینه نیز برای صاحبان کالا خیلی مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود. شما می‌توانید از هر شهری که بخواهید، با استفاده از وانت وسایل موردنیاز خود را به شهرستان ارسال کنید.

در این مقاله از ترابرنت، به طور کامل درباره باربری به شهرستان با وانت صحبت خواهیم کرد و توضیح می‌دهیم که کرایه وانت برای ارسال کالا به شهرستان تقریباً چقدر می‌شود. پس اگر شما هم می‌خواهید کالایی را به شهرستان ارسال کنید، تا پایان همراه ما باشید.

باربری به شهرستان با وانت برای ارسال چه کالاهایی استفاده می‌شود؟

ممکن است خیلی از افراد و کسب‌وکارها نیاز داشته باشند که با استفاده از وانت، کالاهایی را به شهرستآن‌ها ارسال کنند. به‌عنوان‌مثال، علاوه بر افرادی که می‌خواهند کالاهای شخصی خود را به شهرستآن‌ها بفرستند، شاید صاحب خیلی از کسب‌وکارهای کوچک برای خرید محصولات خود، بخواهند با استفاده از وانت آن را به شهرستان بیاورند.

از طرف دیگر، این احتمال وجود دارد که خیلی از افراد بخواهند برای زندگی از شهرهای بزرگ به شهرستان نقل‌مکان کنند. در این شرایط، آن‌ها می‌توانند با استفاده از وانت لوازم منزل خود را به شهرستان موردنظرشان ارسال کنند.

باربری به شهرستان با وانت برای ارسال چه کالاهایی استفاده می‌شود؟

در تمام این موارد، پیدا کردن یک شخص قابل‌اعتماد برای حمل لوازم منزل به شهرستان با استفاده از وانت، چالش سختی برای خیلی از صاحبان کالا است. بااین‌حال، ما برای شما توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، یک راننده قابل‌اعتماد و وانت مناسب برای حمل بار پیدا کنید.

ارسال بار با وانت از تهران به شهرستان

تهران یکی از شلوغ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران شناخته می‌شود که به‌خاطر آلودگی خیلی زیاد، افراد بسیاری درصدد ترک این شهر هستند. از طرف دیگر، تهران یکی از مهم‌ترین مراکز اقتصادی ایران نیز به شمار می‌آید. به همین دلیل ممکن است بسیاری از افراد برای رشد کسب‌وکار کوچک خود در شهرستان، بخواهند کالاهایی را از آن خریداری کنند.

در هر دو شرایط بالا، افراد باید با استفاده از وانت‌های مخصوص، کالاهای موردنیاز خود را از تهران به شهرستان ارسال کنند. تفاوتی ندارد که شما در کدام منطقه از تهران زندگی می‌کنید و یا می‌خواهید کالا را از کدام منطقه از این شهر به شهرستان موردنظرتان بفرستید. به‌طورکلی، می‌توانید از وانت‌های مناسب برای ارسال بار از قسمت‌های مختلف تهران به شهرستان موردنظر خود کمک بگیرید.

حمل بار به شهرستان با وانت چه مزایایی دارد؟

ممکن است برخی از افراد سؤال بپرسند که چرا به‌جای وانت، از خودروهای باری بزرگ‌تر برای ارسال بار استفاده نکنیم؟ درصورتی‌که وزن و حجم کالای شما نسبتاً کمتر باشد، وانت می‌تواند بهترین گزینه برای ارسال بار به شهرستان در نظر گرفته شود. در این قسمت، مهم‌ترین دلایل و مزایای باربری به شهرستان با وانت را نام خواهیم برد.

◉ سرعت بالا

بسیاری از خودروهای باری سنگین نسبت به خودروهای باری کوچک‌تر، سرعت کمی دارند. در این شرایط، اگر شما عجله داشته باشید و بخواهید کالای خود را در بازه زمانی کوتاه‌تری از شهر مبدأ به شهرستان ارسال کنید، وانت می‌تواند بهترین گزینه باشد. تنها کافی است که یک وانت مناسب بر اساس شرایط کالای خود پیدا کرده و بعد از بارگیری، محموله را از شهر مبدأ به شهرستان موردنظر خود ارسال نمایید.

سرعت بالا با وانت

◉ قیمت مقرون‌به‌صرفه

خودروهای باری سنگین علاوه بر داشتن سرعت کمتر، قیمت خیلی بالاتری دریافت می‌کنند. زیرا این خودروها اصطکاک و مصرف سوخت بیشتری دارند و اگر بخواهید کالایی را از هر شهری به شهرستان موردنظر خود ارسال کنید، باید کرایه خیلی بیشتری نسبت به وانت پرداخت نمایید. این در حالی است که ارسال بار به شهرستان با وانت با هزینه خیلی مقرون‌به‌صرفه‌تری انجام می‌شود و درعین‌حال، می‌توانید مطمئن باشید که کالا در بازه زمانی کوتاه‌تری به مقصد خواهد رسید.

◉ امنیت بالا

اگر وانت موردنظر خود برای ارسال کالا به شهرستان را به‌درستی انتخاب کرده باشید، دیگر نیازی نیست که هیچ‌گونه نگرانی برای امنیت کالای خود داشته باشید. ازاین‌رو، مطمئن شوید که وانت موردنظر شما تمام تجهیزات لازم برای نگهداری از کالا را دارد. علاوه بر این، تخصص و تجربه راننده نیز می‌تواند در این امر تأثیرگذار باشد. اگر کالای شما ارزش زیادی دارد، بهتر است حتماً قبل از ارسال، آن را بیمه کنید.

کرایه حمل بار به شهرستان با وانت

در قسمت‌های قبل به‌اختصار گفتیم که کرایه حمل بار به شهرستان با وانت نسبت به خودروهای باری سنگین خیلی مناسب‌تر است. بااین‌حال، قیمت دقیقی برای حمل کالا با استفاده از وانت وجود ندارد و این کرایه به فاکتورهای متعددی وابسته است. برخی از مهم‌ترین عواملی که موجب تفاوت در کرایه ارسال بار به شهرستان با وانت می‌شوند، عبارت‌اند از:

کرایه حمل بار به شهرستان با وانت
 • فاصله بین شهر مبدأ تا شهرستان موردنظر
 • تعداد مسیرهای رفت‌وبرگشت وانت
 • نوع وانت (یخچال‌دار، مسقف یا روباز)
 • نوع و میزان ارزش کالا
 • بیمه کالا
 • شرایط آب‌وهوایی
 • فصل

رایج‌ترین وانت‌ها برای حمل بار به شهرستان

مانند خودروهای باری سنگین دیگر، وانت‌ها نیز انواع مختلفی دارند و صاحبان کالا می‌توانند بر اساس شرایط کالای خود، یکی از آن‌ها را انتخاب کنند.

رایج‌ترین وانت‌ها برای حمل بار به شهرستان

در این قسمت، برخی از رایج‌ترین وانت‌ها که شاید خیلی از افراد بخواهند از آن‌ها برای ارسال کالای خود به شهرستان استفاده کنند را معرفی می‌کنیم:

 • نیسان: نیسان یکی از رایج‌ترین و بهترین وانت‌ها برای حمل بار به شهرستان در نظر گرفته می‌شود که ظرفیت آن بین 2 تا 3 تن متفاوت است.
 • وانت پیکان: وانت پیکان قدمت بسیار زیادی در ایران دارد و از آن برای ارسال کالاهایی استفاده می‌شود که وزن آن‌ها نهایتاً ۷۰۰ کیلوگرم باشد.
 • پراید وانت: پراید وانت نسبت به نمونه‌های قبلی ظرفیت کمتری دارد و می‌توان کالاهایی را در آن قرار داد که نهایتاً وزن آن‌ها به ۴۵۰ کیلوگرم برسد.
 • وانت مزدا: صاحبان کالا می‌توانند از وانت مزدا برای ارسال کالاهایی با وزن نهایتاً یک تن استفاده کنند.

علاوه بر نمونه‌های قبلی، وانت‌های دیگری نیز در ایران وجود دارند که می‌توان برای حمل بار از آن‌ها استفاده کرد. برای مثال، برخی از این خودروهای باری مواردی مانند وانت آریسان و وانت کارا هستند. بااین‌حال، وانت‌هایی که در قسمت‌های قبل معرفی کردیم، در فهرست رایج‌ترین خودروهای باری برای حمل خرده بار در نظر گرفته می‌شوند.

ترابرنت برای حمل بار به شهرستان با وانت

اگر شما هم به دنبال یک وانت مناسب برای حمل بار از شهر مشخصی در ایران به یکی از شهرستان‌های کشورمان هستید، سامانه ترابرنت کمک بسیار زیادی به شما می‌کند. با استفاده از این سامانه، شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز که بخواهید، یک وانت مناسب به همراه راننده مجرب و قابل‌اعتمادی پیدا کنید و هماهنگی‌های لازم را با او انجام دهید تا کالای شما را به شهرستان موردنظرتان ارسال کند.

به‌منظور پیدا کردن وانت مناسب برای حمل بار به شهرستان، فقط کافی است که اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا را روی گوشی خود نصب کنید. بعد از وارد کردن شماره‌تلفن همراه و تأیید شماره از طریق کد ارسالی، گزینه «اعلام بار کنید» را انتخاب نمایید.

در این مرحله، اطلاعات موردنیاز را در کادرهای مشخص شده بنویسید و در قسمت بارگیر، گزینه وانت یا نیسان را انتخاب کنید. بعد از انتخاب دکمه پایین صفحه با مضمون اعلام و ثبت بار، درخواست اعلام بار شما برای رانندگان وانتی که در همان حوزه جغرافیایی شما هستند، ارسال می‌شود. رانندگان نیز بعد از دریافت اطلاعات شما، می‌توانند به‌صورت مستقیم با شما تماس بگیرند و هماهنگی‌های لازم برای بارگیری و ارسال کالا به شهرستان را با یکدیگر انجام دهید.

سخن پایانی

در این مقاله از ترابرنت متوجه شدید که حمل بار به شهرستان با وانت به چه صورت انجام می‌شود و چطور باید وانت مناسب برای ارسال خرده بار به شهرستان را پیدا کنید. همان‌طور که گفتیم، ترابرنت می‌تواند کمک بسیار زیادی به صاحبان کالا کند. علاوه بر این، باید گفت که ترابرنت اپلیکیشنی مخصوص رانندگان ارائه کرده است. رانندگان وانت می‌توانند بعد از احراز هویت در اپلیکیشن ترابرنت مخصوص رانندگان، اعلام بارهای نزدیک منطقه جغرافیایی خود را مشاهده و تأیید کنند.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.