درباره ترابرنت

ترابرنت حاصل همکاری استراتژیک چندین شرکت دانش بنیان و فناور است که بیشترین تجربه و سابقه در اجرای پروژه های حمل و نقل هوشمند در کشور را دارند. ترابرنت به عنوان اولین و باسابقه ترین بازارگاه اینترنتی حمل و نقل کالا راهکاری جامع و یکپارچه برای تسهیل فرایند حمل و نقل کالا در کشور است. در این پلتفرم صاحبان کالا می توانند با توجه به نوع و خصوصیات محموله ی خود، وسیله نقلیه مورد نیاز برای حمل بار خود را در سامانه پیدا کنند. لذا قیمت حمل برای صاحبان کالا بهینه خواهد شد و مدیریت محموله ها مانند قابلیت رهگیری، پوشش های بیمه ای متنوع، گزارشات حمل و ... به شکل آنلاین فراهم می گردد. در واقع ترابرنت با ارائه بستری امن وسریع، به صاحبان کالا، تجار، ترخیص کاران و واحد های لجستیک کمک می کند تا خدمات حمل و نقل با کیفیت، مطمئن و متناسب با نیاز خود را در سریعترین زمان دریافت نمایند.
همچنین خالی برگشتن کامیون ها، صف های طولانی برای پیدا کردن بار، حضور واسطه ها، پیدا کردن محموله متناسب با بارگیر و مسیریابی بهینه از جمله دغدغه های اصلی مالکان ناوگان در کشور می باشند که از طریق سرویس های مبتنی بر اینترنت قابل حل هستند. از این رو، رانندگان می توانند با ثبت نام در اپلیکیشن ترابرنت، به شکل آنلاین، بدون محدودیت زمانی و بدون واسطه اقدام به مشاهده، انتخاب و حمل بار متناسب با بارگیر خود نمایند و همزمان امکان انتخاب بار برگشت خود را نیز داشته باشند.

کیوان جعفری

موسس و مدیر عامل

رئیس هیئت مدیره نارین ایده پاسارگاد

در رشته مهندسی صنایع تحصیل کرده و با توجه به تجربه همکاری با بیش از ۷ شرکت فناور، تولیدی و خدمانی بزرگ و متوسط در قالب کارشناس مدیر و مشاور در طول بیش از ۱۰ سال فعالیت حرفه ای، از سال ۱۳۸۶ پا به عرصه فناوری های موبایل گذاشت و در نتیجه ی آن رشد ۳ استارت آپ و برند موفق نارین ایده، نارین گیمز و ترابرنت را در کارنامه خود دارد.

صابر سید علی

موسس و عضو هیئت مدیره

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سامیکس

دانش آموخته مهندسی صنایع و MBA دانشگاه تهران، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سامیکس از سال ۱۳۸۵ و از بنیانگداران استارت آپ های همراه ادز.آدپرتال، ترابر.نت و شراکت.نت میباشد. استفاده از دانش و استانداردهای مدیریتی در کنار تکنولوژی روز دنیا و الگوبرداری از تجربیات موفق جهانی در کشور عزیز ایران از دغدغه ها و علاقمندی اصلی وی است. صابر نوآوری تکنولوژیکی و تامین مالی به موقع را کلید اصلی کارآفرینی موفق می داند.

محسن فشارکی

موسس و عضو هیئت مدیره

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مکاترونیک و رباتیک است. چهار سال تدریس در دانشگاه و بیش از یک سال معاونت مرکز رشد تجهیزات پزشکی و توانبخشی، ثبت 7 اختراع و بیش از 25 مقاله و چندین طرح تحقیقاتی حاصل کار اوست. به عنوان یکی از موسسین ترابرنت، روحیه ماجراجویی او مانع ماندگاری وی در یک مکان می شود. از این رو، همواره در حال کسب تجربه در علوم مختلف بوده و چندبعدی بودن و خطرپذیری را از خصوصیات اصلی خود می داند.

مهدی کشاورز امیری

عضو هیئت مدیره

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره مهد تجارت گستران عطار

مهدی کشاورز امیری، کارشناس فیزیک دانشگاه صنعتی شریف، کارشناس ارشد مالی از دانشگاهAUP فرانسه و دارای مدال طلای کشوری المپیاد فیزیک 1372 می باشد. عضو گروه موسس فناپ، عضو گروه موسس و عضو هیأت مدیره شرکت مهندسی فن آفرین حصین قشم، عضو هیئت مدیره شرکت داتین قشم، عضو گروه موسس و عضو هیئت مدیره شرکت بصیر پردازش، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت مهد تجارت گستران عطار و ... از جمله سوابق اجرایی ایشان می باشد.

مسعود آراسته

عضو هیئت مدیره

مدیرعامل گروه حصین

فارغ التحصیل دانشکده کامپیوتر شریف است. از سال 1381 تا کنون بیش از 10 استارتاپ حوزه IT از جمله شرکت فن آفرین حصین در حوزه بانکداری الکترونیک، خدمات پرداخت و زیرساخت های مورد نیاز برای اپراتورهای تلفن همراه،بازار اندرویدی مایکت،پلتفرمتبلیغاتی مگنت،طرح و توسعه حصین ایمن،تجارت گستر، سامان نیک آرمان پیشرو فناوران الین و ... را راه اندازی کرده و به پیش برده است.

حسن خالقی

عضو هیئت مدیره

فارغ‌التحصیل دانشکده کامپیوتر دانشگاه شریف است و از سال ۱۳۸٠ تا کنون فعالیت های گسترده ای از قبیل مدیر زیرساخت شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد، مدیر فنی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد، معاون مدیر عامل شرکت خدمات فناوری نوآور پاسارگاد، عضو هیئت مدیره شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد، عضو هیئت مدیره شرکت مهندسی فن آفرین حصین قشم، عضو هیئت مدیره شرکت تجارت گستر فخیم و ... را برعهده داشته است.