باربری‌ها

شرکت‌های باربری و متصدیان حمل بار

ترابرنت به‌عنوان بزرگترین و معتبرترین سامانه اعلام بار سراسری آماده همکاری و ارائه خدمات به کلیه شرکت‌های باربری و متصدیان حمل و نقل کالا است. سیستم هوشمند ترابرنت با دسترسی به بیش از 100 هزار ناوگان، این امکان را فراهم کرده است تا متصدیان و شرکت‌های حمل بار بین شهری در هر ساعت از شبانه‌روز با مراجعه به سامانه اعلام بار ترابرنت، سریع و آسان درخواست ارسال بار خود را ثبت کرده تا در کوتاهترین زمان، با نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین کامیون محموله‌هایشان را ارسال کنند.

حمل و نقل سودمند، در بستری هوشمند

با ورود به سامانه ثبت اعلام بار هوشمند ترابرنت، کالاهای خود را در کوتاهترین زمان و با مناسب‌ترین بارگیر  ارسال کنید.  

مزایای حمل بار با ترابرنت

اعلام بار اینترنتی

طراحی هوشمند ترابرنت به شرکت‌های باربری و متصدیان حمل و نقل این امکان را می‌دهد که در هر ساعت از شبانه‌روز به‌صورت آنلاین و رایگان، محموله‌های ارسالی خود را ثبت کنند.

مدیریت هوشمند لجستیک

یکی از خدمات ممتاز ترابرنت به متصدیان حمل بار و شرکت‌های باربری، عرضه رایگان پنل مدیریت حمل و نقل کالا است، در این سامانه هوشمند علاوه بر اعلام بار، می‌توان سایر داده‌های ضروری را ثبت کرد. گزارش‌های دریافتی از این پنل  فرایند مدیریت لجستیک کالا را تسهیل و تسریع می‌کند.

شبکه وسیع ناوگان

 شبکه ناوگان ترابرنت شامل بیش از 100هزار ماشین‌ سنگین در انواع مختلف کامیون، تریلی، خاور و...در نقاط مختلف کشور است. ترابرنت با برخورداری از شبکه وسیع ناوگان و به پشتوانه رانندگان حرفه‌ای و آموزش‌دیده، روزانه قادر به حمل و نقل طیف وسیعی از محموله‌های مختلف در سراسر کشور است.

کسب درآمد بیشتر

 متصدیان حمل بار و شرکت‌های حمل بار به‌عنوان حلقه واصل بین صاحبان کالا و رانندگان کامیون، با استفاده از خدمات ترابرنت می‌توانند تعداد بارهای بیشتری را سریع‌تر، آسان‌تر و مطمئن‌تر ارسال کرده و کسب و کار خود را بهبود ببخشند.