ارتباطات

حضور ترابرنت به عنوان استارت آپ منتخب در نمایشگاه روز جهانی ارتباطات

پیرو برگزاری نمایشگاه استارت آپی حوزه فناوری ارتباطات در روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، ترابرنت به عنوان استارت آپ منتخب حضور یافت و آخرین دستاوردهایش در حوزه حمل و نقل هوشمند جاده ای کالا را به استحضار وزیر محترم ارتباطات رساند.

در روز ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷، همراه با رونمایی از فاز اول پروژه دولت همراه، نمایشگاهی در محوطه ی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد که از ۲۰ استارت آپ منتخب در حوزه ی فناوری اطلاعات برای حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل آمد. در این نمایشگاه که با بازدید دکتر آذری جهرمی همراه بود، علاوه بر تشریح دستاوردها، چالش های پیش روی صنعت از سوی مدیر عامل ترابرنت به استحضار وزیر محترم رسید.

مدیرعامل ترابرنت با اشاره به این‌که ترابرنت نخستین بازارگاه الکترونیک حمل و نقل کالا است، اظهار کرد: این شرکت حاصل همکاری استراتژیک چندین شرکت دانش‌بنیان و فناور است که جمعا بیشترین سابقه را در حوزه حمل‌ونقل هوشمند جاده‌ای در کشور دارد. کیوان جعفری فشارکی اضافه کرد: “ما تمام ظرفیت‌مان را یک‌پارچه‌کرده‌ایم که برای کشورمان یک کار متفاوت انجام دهیم و تاکنون موفق شدیم رانندگان و صاحبان کالای بسیاری را از سراسر کشور جذب این سیستم نماییم.” همچنین دو مورد از اصلی ترین چالش های موجود در این حوزه به این شرح به سمع و نظر وزیر محترم رسید:

  • صدور بارنامه الکترونیک
  • عدم امکان فعالیت در سالن‌های اعلام بار و پایانه‌های فیزیکی

در این نمایشگاه علاوه بر ترابرنت استارت‌آپ‌های کسب‌وکار نوین ایرانیان، اکسین، نوار، کشمون، زرین‌پال، سازه‌های اطلاعاتی راژمان، میاره، نسل اندیشه سبز، بیمه بازار، ریحون، گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان آموزش فنی‌ حرفه‌ای، اتاقک، تلوبیون، هومت و کاربانک به نمایش و معرفی کسب‌وکار خود پرداختند. گزارش جامع این بازدید می توانید در این آدرس بخوانید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *