آنچه در این مقاله می‌خوانید

باربری تهران به هرمزگان | قیمت حمل بار به هرمزگان

باربری تهران به هرمزگان قیمت حمل بار به هرمزگان

برای حمل بار به هرمزگان از سراسر نقاط ایران شما می‌توانید از سامانه‌های آنلاین استفاده کنید که کار شما را برای ارسال بار خیلی راحت‌تر می‌کنند. سامانه ترابرنت به همین منظور طراحی شده است و به شما این امکان را می‌دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن، خدمات موردنیاز باربری هرمزگان را دریافت کنید.

در ادامه مطلب، به‌صورت مفصل درباره نحوه استفاده از ترابرنت و خدمات آن برای ارسال کالا از شهرهای دیگر ایران به هرمزگان صحبت می‌کنیم و توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید با استفاده از این سامانه، سریع‌تر و راحت‌تر از روش‌های سنتی، خودروی مناسبی را پیدا کنید. 

حمل بار به هرمزگان با ترابرنت

خدمات قابل‌توجه موجود در ترابرنت باعث شده که به‌عنوان بهترین سامانه باربری هرمزگان شناخته شود. به این صورت که شما می‌توانید هر نوع باری را که بخواهید، از سراسر نقاط ایران به هرمزگان ارسال کنید و هیچگونه محدودیتی برای ارسال بار از طریق ترابرنت وجود ندارد. 

حمل بار به هرمزگان با ترابرنت

همچنین درصورتی‌که نمی‌توانید به‌صورت حضوری به شرکت‌های باربری بروید، با استفاده از ترابرنت، امکان اعلام بار آنلاین را خواهید داشت. در ترابرنت می‌توانید به‌صورت آنلاین، کرایه تقریبی باربری هرمزگان را نیز به دست بیاورید. همچنین تنوع خودروی باری در ترابرنت، از دیگر خدمات قابل‌توجه آن به شمار می‌آید. شما می‌توانید در کنار این مزایا، از خودروهای مجهز و رانندگان با تجربه در کنار بیمه کالا، بهره‌مند شوید تا بار خود را با امنیت بیشتری به هرمزگان بفرستید. 

روش ثبت سفارش برای باربری هرمزگان

فرایند ارسال بار به هرمزگان و یا شهرهای دیگر، چالش‌های بسیار زیادی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، پیدا کردن خودروی باری مناسب، مجهز و راننده قابل اعتماد است. ترابرنت یک سامانه اعلام بار آنلاین است که در آن بیشتر از 300 هزار راننده فعالیت می‌کنند. این سامانه، امکان ثبت اعلام بار در هر ساعتی از شبانه‌روز را به شما می‌دهد. با وجود تعداد زیاد رانندگانی که برای یافتن بار از ترابرنت استفاده می‌کنند، اگر بار خود را در ترابرنت ثبت کنید، رانندگانی که امکان حمل بار به هرمزگان را داشته باشند، با شما تماس می‌گیرند.

استعلام قیمت ارسال بار به هرمزگان

به منظور پیدا کردن خودروی باری از طریق سامانه ترابرنت، می‌توانید از طریق لینک زیر، برای دانلود اپلیکیشن صاحبان کالا ترابرنت اقدام کرده و اعلام بار خود را ثبت نمایید. در قدم بعدی، گزینه «اعلام بار کنید» را انتخاب کرده و تمام اطلاعات مورد نیاز مانند مبدا و مقصد و نوع بارگیر را وارد کنید و یکی از خودروهای موجود متناسب با وزن و حجم کالای خود را انتخاب نمایید. سپس اطلاعات مربوط به کالا و وزن آن را وارد کنید و هزینه‌ای که برای حمل بار به هرمزگان در نظر دارید را ثبت کنید. با ثبت اعلام بار در ترابرنت و انتخاب گزینه تأیید و ارسال اعلام بار، رانندگانی که برای یافتن بار از ترابرنت استفاده می‌کنند، اعلام بار شما را مشاهده کرده و در صورت امکان بارگیری، با شما تماس خواهند گرفت.

هزینه حمل بار به هرمزگان

هزینه حمل بار به هرمزگان به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. به همین دلیل شما باید در ابتدا هر یک از این فاکتورها را بشناسید و سپس با توجه به این موارد، متوجه شوید که هزینه تقریبی باربری هرمزگان چگونه محاسبه می‌شود.

هزینه حمل بار به هرمزگان

برخی از این فاکتورها شامل موارد زیر است:

  • وزن و حجم بار
  • مسافت بین مبدا تا هرمزگان
  • خودروی استفاده شده برای ارسال بار به هرمزگان
  • نحوه بسته‌بندی کالا
  • شرایط آب و هوایی
  • سرعت رسیدن کالا به هرمزگان

استعلام قیمت باربری هرمزگان

شما می‌توانید با استفاده از سامانه ترابرنت به‌صورت آنلاین و در سریع‌ترین زمان ممکن، قیمت تقریبی ارسال کالا به هرمزگان را به دست بیاورید. به این منظور، فقط کافی است که وارد وب‌سایت ترابرنت شده و گزینه استعلام کرایه حمل را انتخاب کنید.

در این قسمت، می‌توانید نوع بارگیر، کامیون،شهر مبدأ و مقصد مورد نظرتان را وارد کنید. بعد از انتخاب گزینه محاسبه کرایه حمل بار، می‌توانید هزینه پیشنهادی حمل بار به هرمزگان را مشاهده کنید و در صورتیکه تمایل به اعلام بار داشتید، اپلیکیشن ترابرنت صاحبان کالا را دانلود کرده و بعد از درج اطلاعات و تکمیل فرم، گزینه اعلام بار را انتخاب کنید.

هزینه تقریبی خرداد 1403 حمل بار از سایر نقاط ایران به هرمزگان، به شرح زیر است:

حمل بار از سایر شهرها به هرمزگان (با کامیون جفت روباز)کرایه (تومان)
حمل بار از تهران به هرمزگان16,200,000
حمل بار از بوشهر به هرمزگان12,600,000
حمل بار از رشت به هرمزگان21,600,000
حمل بار از کرج به هرمزگان18,000,000
حمل بار از اصفهان به هرمزگان14,400,000
حمل بار از اهواز به هرمزگان16,200,000
حمل بار از شیراز به هرمزگان10,800,000
حمل بار از ارومیه به هرمزگان24,600,000

خودروهای مناسب برای حمل بار به هرمزگان

برای ارسال بار به هرمزگان و یا هر شهر دیگری می‌توانید از خودروهای باری مختلفی استفاده کنید. در این قسمت، این خودروها را به صورت مختصر معرفی می‌کنیم تا شما بتوانید بر اساس شرایط کالای خود، یکی از آنها را انتخاب نمایید.

خودروهای مناسب برای حمل بار به هرمزگان

1. تریلی برای باربری هرمزگان

تریلی‌ها می‌توانند کالاهایی تا وزن 25 تن را با خود حمل کنند که این موضوع نشان می‌دهد برای بارهای حجیم‌تر مناسب هستند. این خودروهای باری بزرگ به صورت کفی، بغل‌دار، چادری و نمونه‌های دیگر وجود دارد که بر اساس شرایط و نوع بار، می‌توان از نمونه‌های مختلف تریلی استفاده کرد.

2. کامیون جفت برای حمل بار به هرمزگان

یکی دیگر از خودروهای باری برای حمل بار به هرمزگان و یا شهرهای دیگر ایران، کامیون جفت است که ظرفیت آن کمتر از تریلی بوده و می‌تواند تا 15 تن وزن را تحمل کند. با این حال، باز هم از آن برای کالاهای بزرگ استفاده می‌شود. در صورتی که بخواهید کالاهایی مانند مصالح ساختمانی با وزن زیاد را جابجا کنید، می‌توانید از کامیون جفت به صورت کمپرسی استفاده کنید. علاوه بر این موارد، کامیون‌های جفت به صورت چادری، مسقف و روباز نیز وجود دارند.

3. کامیون تک

اگر وزن کالای شما به 10 تن رسید، می‌توانید با استفاده از کامیون تک آن را به هرمزگان و یا شهرهای دیگر ایران ارسال کنید. کامیون تک هم مانند نمونه قبلی به شکل‌های مسقف، روباز، چادری و کمپرسی وجود دارد و می‌توان بر اساس شرایط، از نمونه‌های مختلف آن استفاده کرد.

4. باربری هرمزگان با خاور

خاورها نمونه‌های مختلفی دارند و بیشتر آنها می‌توانند کالاهایی با وزن بین 3 تا 6 تن را تحمل کنند. خاورها نمونه‌های مختلفی دارند که یکی از مهم‌ترین آنها، خاور 911 است. خاور هم مانند سایر بارگیرها، به‌صورت یخچال‌دار وجود دارند. پس اگر بخواهید مواد غذایی و محصولات فاسد شدنی را به هرمزگان ارسال کنید، خاورهای یخچال‌دار گزینه بسیار مناسبی هستند.

حمل لوازم منزل به هرمزگان

5. نیسان بار هرمزگان

یکی دیگر از خودروهای بسیار رایج برای حمل بار به هرمزگان که کاربرد بسیار زیادی هم دارد، نیسان بار است. ظرفیت نیسان بار هرمزگان بین ۱.۸ تا ۲.۲ تن است و به هیچ عنوان نباید بارهای سنگین‌تری را درون آن قرار دهید. انواع نیسان بارهای موجود در ترابرنت به شکل بارگیرهای متفاوتی مانند روباز، مسقف، کمپرسی و یخچال‌دار ارائه می‌شوند. 

6. وانت بار هرمزگان

وانت بار هرمزگان نسبت به سایر خودروها ظرفیت کمتری دارد و به همین دلیل برای حمل خرده‌بار مورداستفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این خودروهای نسبتاً کوچک، شما می‌توانید کالاهایی که وزن آنها نهایتاً 1 تن باشد را به هرمزگان ارسال کنید. 

باربری تهران به هرمزگان

ازآنجاکه تهران پایتخت ایران است و هرمزگان هم یکی از شهرهای جنوبی و بندری ایران به شمار می‌آید، روزانه بارهای زیادی بین این دو شهر در تبادل هستند. بسیاری از بارهایی که از تهران به هرمزگان فرستاده می‌شوند، قرار است بعد از بارگیری درون کشتی، حتی به خارج از کشور نیز ارسال شوند.

باربری تهران به هرمزگان

ازاین‌رو، باید تمام نکات امنیتی برای باربری تهران به هرمزگان مد نظر قرار گرفته شوند تا کالا با امنیت کامل از تهران به این شهر فرستاده شود. لازم به ذکر است که وظیفه بسته‌بندی به منظور حفظ امنیت بار بر عهده صاحب کالا است. بااین‌حال، ترابرنت با صدور بیمه‌نامه، تا حدودی خیال شما را بابت امنیت کالا موقع حمل بار به هرمزگان راحت می‌کند. برای شناخت بیشتر به صفحه حمل بار تهران مراجعه کنید.

حمل لوازم منزل به هرمزگان

به نظر شما بهترین خودروی باری برای ارسال لوازم منزل به هرمزگان کدام است؟ این مسئله تا حد زیادی به اندازه لوازم منزل شما بستگی دارد. اگر اسباب و اثاثیه منزل شما محدود باشد، حتی با استفاده از نیسان هم می‌توانید آن را به هرمزگان ارسال کنید. در صورتی که لوازم منزل شما زیاد باشد ممکن است بخواهید از خاور استفاده کنید ؛ چراکه خاور می‌تواند تمام لوازم منزل را در خود جای دهد و با یک بار طی کردن این مسیر، تمام اسباب اثاثیه منزل شما را به هرمزگان می‌رساند. پیشنهاد می کنیم به صفحه اسباب کشی به شهرستان مراجعه کنید.

سخن پایانی

حمل بار به هرمزگان نیازمند انتخاب یک خودروی باری مناسب و یک راننده قابل اعتماد است. گفتیم که برای سریع‌تر شدن فرایند حمل بار، می‌توانید با استفاده از سامانه ترابرنت یک خودرو باری متناسب با وضعیت بار خود انتخاب کنند. اگر شما هر سوال دیگری درباره نحوه استفاده از ترابرنت برای پیدا کردن خودروی باری دارید، می‌توانید در قسمت نظرات از ما بپرسید تا کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.