آموزشی, حمل و نقل هوشمند

معرفی بهترین سامانه اعلام بار لحظه ای

معرفی بهترین سامانه اعلام بار لحظه ای

اعلام بار به چه شکلی انجام می‌شود؟ آیا شرایط اعلام بار لحظه ای در ایران وجود دارد؟ بهترین سامانه اعلام بار کدام است؟ حمل بار یکی از ارکان اصلی برخی تجارت ها و کسب وکارها به‌حساب می‌آید. شرکت‌هایی که در زمینه تولید مشغول فعالیت هستند، نیاز زیادی به یک بستر مناسب جهت حمل بار به‌تمامی نقاط ایران خواهند داشت. همچنین در موارد دیگری نظیر ساختمان‌سازی، نیاز به حمل مصالح بسیار مشهود است. از موارد بارز دیگری که شما به حمل کننده بار نیاز پیدا می‌کنید، مواردی مثل اسباب کشی منزل و یا جابه‌جایی دفتر یا شرکت، حمل محصولات کشاورزی، حمل محصولات لبنی و فرآورده‌های گوشتی، حمل مواد معدنی مثل خاک و سنگ و … است.

اما این که از چه بستری برای اعلام بار استفاده شود که هم اعتبار بالایی داشته باشد و هم امنیت کاملی را برای شما به همراه بیاورد، یکی از چالش‌هایی که است که ممکن است بر سر راه شما قرار بگیرد. طبیعی است که در هر زمانی صاحبان بار برای جابه‌جایی بار خود اقدام به اعلام بار می‌کنند و از طرفی دیگر، رانندگان به دنبال این اعلام بار خواهند بود. به همین دلیل، باید یک بستر یا سامانه اعلام بار وجود داشته باشد تا این دو طرف را به هم مرتبط کند.

برای اعلام بار، می‌توان به شکل مستقیم از طریق رانندگانی که با آن‌ها آشنایی دارید اقدام کنید یا اینکه با شرکت‌هایی که در زمینه حمل بار فعالیت می‌کنند ارتباط گرفته و حمل بار را به آن‌ها بسپارید. یکی از راه‌های مفیدی که در این راستا به وجود آمده است، استفاده از سایت‌هایی است که در زمینه ایجاد ارتباط بین مشتری و راننده فعالیت می‌کنند. اما کدام گزینه بهترین انتخاب است؟ در این مقاله همراه ما باشید تا با بررسی جزئیات، به این موضوع پی ببریم.

روش های اطلاع از اعلام بارهای لحظه ای

برای رانندگانی که به دنبال اعلام بار باشند راه‌های مختلفی پیش رو است. شما می‌توانید خودتان مشتری پیدا کنید و یا اینکه با استخدام شدن در شرکت‌های حمل کننده بار، در صف حمل بار قرار بگیرید تا با اعلام شرکت، بارگیری مورد نظر را انجام دهید. کانال‌های تلگرامی موجود در این زمینه نیز می‌توانند کمک حال شما باشند. اما بهترین راهی که در این زمینه موجود است و توصیه می‌کنیم حتما این کار را در لیست اقدامات خود قرار دهید این است که در یک سامانه اعلام بار اینترنتی ثبت نام نموده تا به صورت آنلاین از آخرین اعلام بار های ثبت شده مطلع شوید. در مقاله «اعلام بار تریلی کمپرسی» روش اعلام بار تریلی کمپرسی را شرح می‌دهیم که می‌توانید مطالعه کنید.

چنین بستری برای رانندگانی که در جست و جوی اعلام بار هستند مفید واقع می‌شود و این امکان را به وجود می‌آورد تا در هر زمان که شرایط پذیرش اعلام بار را داشتند، جابه‌جایی آن را بر عهده بگیرند.

آشنایی با راه‌های اعلام بار

راه‌های مختلفی برای اعلام بار وجود دارد. شما می‌توانید با داشتن شماره رانندگانی که در زمینه حمل بار فعالیت می‌کنند، جهت جابه‌جایی بار اقدام کنید. البته اگر قصد دارید به این شکل برای اعلام بار اقدام کنید باید این را در نظر داشته باشید که بررسی‌های لازم جهت شناخت سوابق راننده و همچنین سلامت خودرو راننده را به عمل بیاورید. در این روش اعلام بار، محدودیت‌های بسیار زیادی برای شما وجود دارد که گاهی ممکن است یکی از دو طرف راننده یا صاحب بار را مجبور به پذیرفتن شرایطی بکند که خیلی مطلوبشان نیست.

به دلیل به محدود بودن ارتباطاتی که در این زمینه وجود داشت، کانال‌های تلگرامی فعال زیادی در راستای اعلام بار لحظه ای توسط مشتری و پذیرفتن بار توسط راننده شکل گرفت. یکی از راه‌های اعلام بار لحظه ای این است که لینک این کانال‌ها را که در سایت‌ها موجود است دریافت کرده و در راستای اعلام بار و یا پذیرش بار اقدام کنید. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که معمولاً نظارت خاصی بر روی این کانال‌ها وجود ندارد و اعلام بار به شکل سیستمی ثبت نمی‌شود.

از دیگر راه‌های ساده‌ای که برای اعلام بار وجود دارد این است که با شرکت‌هایی که در زمینه حمل بار فعالیت می‌کنند تماس گرفته و باتوجه‌به نوع باری که دارید، خودرو موردنظر را اعلام کرده و جهت جابه‌جایی بار از رانندگانی که در این شرکت‌ها فعالیت می‌کنند، کمک بگیرید.

یکی از راه‌های ساده و کاربردی که می‌توانید در راستای اعلام بار انجام دهید، این است که از سایت و یا اپلیکیشن‌هایی که در زمینه ایجاد ارتباط میان صاحب بار و راننده ایجاد می‌کنند، کمک بگیرید. این اپلیکیشن‌ها معمولاً شرایطی را به وجود می‌آورند که شما بتوانید با ثبت شرایط خود بهترین گزینه برای جابه‌جایی بار را پیدا کنید و کار را به او بسپارید.

ترابرنت، بزرگ‌ترین سامانه اعلام بار

ترابرنت، یک سامانه اعلام بار سریع و امن برای اعلام بار لحظه ای است که با آن می‌توانید در هر جای ایران که باشید، برای اعلام بار اقدام کنید. این سامانه اعلام بار، ارتباطی را بین افرادی که اعلام بار دارند و صاحبان خودرو حمل بار فراهم می‌کند تا هر دو طرف، بتوانند با هم توافق کرده و بهترین شرایط یک حمل موفق را برای خود رقم بزنند.

ترابرنت، اعلام بار سراسری را هم برای رانندگان خودرو حمل کننده و صاحبان بار فراهم می‌کند. اعلام بار سراسری به این معنا است که شما از هر جای ایران که باشید، برای حمل بار به نقاط مختلف ایران اقدام کنید. در واقع این که شرایط اعلام بار سراسری برای شما وجود داشته باشد، از مزایای یک سامانه اعلام بار است. چرا که گاهی شما نیاز به حمل بار به شهرستان دارید و شاید رانندگانی که از راه‌های مختلف پیدا کرده‌اید چنین شرایطی را نپذیرند.

به همین دلیل شما به بستری گسترده‌تر از داشتن صرفاً چند آشنا در این زمینه نیاز دارید. بستری که بتواند خدمات حمل بار را از شرق به غرب، جنوب به شمال و تمام نقاط ایران بر عهده بگیرد. برای شناخت روش حمل بار شرق تهران مقاله «باربری شرق تهران» را مطالعه کنید.

با ترابرنت می‌توانید در هر جای ایران که باشید تنها با لمس چند گزینه، راننده‌ای که نزدیک‌ترین شرایط به شما دارد را پیدا کرده و بار خود را برای حمل به او بسپارید.

همچنین اگر صاحب خودرو حمل بار هستید، می‌توانید در این اپلیکیشن ثبت نام نموده و از آخرین درخواست‌هایی که در راستای جابه‌جایی بار می‌شود مطلع شوید تا بتوانید در هر لحظه امکان بارگیری داشته باشید.

ترابرنت محدود به شهر یا استان خاصی نیست. رانندگان زیادی در سرتاسر ایران در این اپلیکیشن ثبت نام کرده‌اند که این مورد، باعث می‌شود امکان اعلام بار برای صاحبان بار و بارگیری برای رانندگان در تمامی شهر‌های ایران میسر باشد.

ترابرنت برای صاحبان کالا

برای استفاده از سامانه اعلام بار ترابرنت می‌توانید اپلیکیشن تحت وب صاحبان کالا را نصب کرده و بدون واسطه با نزدیکترین راننده‌ای که شرایط بارگیری بار شما را دارد در تماس باشید. روش دیگر این که به سایت ترابرنت مراجعه کنید و به صفحه ثبت اعلام بار بروید و نوع بار، نوع خودرو درخواستی، مبدأ و مقصد، تاریخ حمل بار و هزینه‌ی پیشنهادی خود را برای حمل بار به ثبت برسانید و منتظر باشید تا در اسرع وقت، راننده‌ای که این شرایط را قبول می‌کند، با شما تماس گرفته و پس از بررسی‌ نهایی حمل بار را بر عهده بگیرد.

 همچنین برای دریافت بارنامه و بیمه کردن بار، می‌توانید با تیم پشتیبانی ترابرنت به شماره ۰۲۱۹۱۰۷۱۰۷۱ تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا واحد صدور بارنامه این تیم شرایط بارنامه و بیمه را برای شما عزیزان فراهم کنند.

ترابرنت برای رانندگان

رانندگانی که دارای خودرو حمل بار مثل وانت بار، نیسان، خاور مسقف، خاور روباز، خاور یخچال‌دار، کامیون کمپرسی، کامیون تک و جفت، ، تریلی کفی، تریلی ترانزیت، و … هستند می‌توانند در سامانه اعلام بار ترابرنت ثبت نام کنند تا در هر زمان و در هر نقطه از ایران که بودند امکان پذیرش بار را داشته باشند.

از مزایایی که ترابرنت برای رانندگان ایجاد می‌کند این است که اعلام بارهایی که در اطرافتان صورت می‌گیرد را به شما نشان می دهد. در اکثر مواقع دیگر لازم نیست برای معرفی بار، هزینه‌ای را پرداخت کنید. چرا که شما، مستقیما به شخص صاحب بار متصل می‌شوید. ترابرنت، شما را از کانال‌های تلگرامی هم بی نیاز می‌کند. چرا که معتبرترین اعلام بارهای تلگرامی که توسط تیم پشتیبانی ترابرنت ارزیابی می‌شود، در این اپلیکیشن برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

برای بهره‌مندی از قابلیت ترابرنت کافی است اپلیکیشن اعلام بار لحظه ای ترابرنت رانندگان را روی گوشی خود نصب کرده و پس از انتخاب بارگیر، با انتخاب جست و جوی بار، نزدیکترین اعلام بارها را مشاهده کنید. سپس به دلخواه خود، مناسب ترین اعلام بار را انتخاب کرده، مستقیما با صاحب بار تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

ترابرنت برای باربری‌ها

ترابرنت، این قابلیت را برای باربری‌ها به وجود آورده است تا اگر این دسته شرکت‌ها، نیاز به خودرو حمل کننده بار داشته باشند بتوانند درخواست خود را ثبت نموده و راننده موردنظر برای این حمل را پیدا کنند؛ بنابراین، درصورتی‌که در مجموعه باربری خود نیاز به راننده داشته باشید می‌توانید روی قابلیت ترابرنت حساب کرده و راننده خودرو موردنظرتان را در این سامانه اعلام بار هوشمند پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه «باربری ها» مراجعه کنید.

سخن پایانی

در شرایط مختلفی لازم می‌شود تا جهت اعلام بار برای اهداف مختلف اقدام کنید. از اسباب کشی گرفته تا حمل یک محموله باری تجاری، کشاورزی، مصالح و … . راه‌هایی که برای اعلام بار وجود دارد مختلف است. شما می‌توانید شماره رانندگانی که در زمینه حمل فعالیت می‌کنند را پیدا کنید و حمل بار خود را به او بسپارید یا این که به شرکت‌هایی که در زمینه حمل بار فعالیت می‌کنند، اعلام بار کرده تا این شرکت‌ها، رانندگانی که در اختیار دارند را برای کار شما معرفی کنند. یکی از راه‌های ساده که امکان اعلام بار لحظه ای در آن وجود دارد، استفاده از سایت و اپلیکیشن‌هایی مثل اپلیکیشن ترابرنت است که این شرایط را برای شما فراهم می‌کند که در آن اعلام بار کرده و شرایط و قیمت مدنظر برای این کار را ثبت کنید. سپس منتظر باشید تا راننده‌ای که حمل بار را عهده‌دار می‌شود با شما تماس گرفته و این جابه‌جایی را انجام دهد.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در راستای اعلام بار هم برای رانندگان و هم صاحبان بار در اختیار شما قرار داده باشیم. همچنین درصورتی‌که سؤالی در این زمینه برای شما وجود داشت در قسمت نظرها آن را برای ما به ثبت برسانید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *