تمدید مهلت ثبت نام رانندگان جدیدالورود بابت بیمه تکمیلی درمان رانندگان بخش کالا

سایت ثبت نام رانندگان جدیدالورود بابت بیمه تکمیلی درمان رانندگان بخش کالا به همراه همسر و فرزندان از تاریخ ۱۵ آذرماه آغاز و به مدت یک ماه ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، غلامحسین دغاغله مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا با بیان این مطلب اظهار داشت : در آستانه روز حمل ونقل با پیگیریهای به عمل آمده طبق توافق‌های صورت گرفته میان نمایندگان صنوف کارگری و کارفرمائی بخش حمل و نقل و شرکت بیمه گر قرار شد سایت ثبت نام از تاریخ ۱۵/۹/۹۸ لغایت ۱۵/۱۰/۹۸ جهت ثبت نام رانندگان جدیدالورود و همسرانشان همزمان با فرزندان باز شود.

 وی افزود: با توافق صنوف و شرکت بیمه گر مقرر شد رانندگان دارای فرزندان با معلولیتهای جسمی و ذهنی از شمول محدودیت دو فرزند دارای سن کمتر از ۱۸ سال خارج و ثبت نام گردند. رانندگان جامانده مشمول این طرح می‌توانند از تاریخ ۱۵/۹/۹۸ به مدت یک ماه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مراکز صدور کارت هوشمند رانندگان برای ثبت‌نام مراجعه کنند. دغاغله با بیان این که  هر دوماه یکبار به مدت یک هفته سایت ثبت نام باز و امکان ثبت نام افراد جدید با هماهنگی فراهم می شود ، افزود : مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی رانندگان شامل اصل و کپی کارت هوشمند رانندگان، اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی رانندگان و همسرو فرزندان آنها و شماره حساب شبا متعلق به راننده جهت درج در سامانه مربوطه می‌باشد. مدیر کل دفتر حمل ونقل کالا اظهار داشت: با توجه به گزارش دریافتی از سایت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکنون بیش از ۳۸۳۰۰۰ نفر از رانندگان به همراه حدود۴۲۰ هزار نفر افراد تحت تکفلشان تحت پوشش بیمه تکمیلی رانندگان قرار گرفته اند.دغاغله خاطر نشان کرد :  بر اساس اعلام شرکت بیمه گر در حال حاضر بیش از  ۳۸۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد در سراسر کشور ، خدمات درمانی به رانندگان عزیز ارائه می دهند که مشخصات آنها به آگاهی صنوف رانندگان و کامیونداران کشور و ادارات کل استانی جهت اطلاع رسانی به رانندگان رسیده است . ضمن این که رانندگان گرامی جهت اطلاع از مشخصات مراکز طرف قرارداد می توانند راساً به سایت شرکت بیمه گر به نشانی www.atyehsazan.ir  مراجعه نمایند.

۱ پاسخ به “تمدید مهلت ثبت نام رانندگان جدیدالورود بابت بیمه تکمیلی درمان رانندگان بخش کالا”

  1. باسلام
    قرار شد در اسفند ماه سایت جهت ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان پایه یک باز شود ولی تابحال خبری نشده است. لطفأ اطلاع رسانی کنید. باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *