استعلام قیمت حمل

با یک کلیک، استعلام قیمت حمل جاده ای بگیرید

جامعترین وبگاه رسمی استعلام قیمت حمل جاده ای راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ترابرنت، پس از انتشار موفق اپلیکیشن موبایل ویژه صاحبان کالا با قابلیت اعلام قیمت حمل کالا و تخصیص هوشمند ناوگان، از این پس می توان از طریق وب سایت ترابرنت با وارد کردن ۴ پارامتر مبدا، مقصد، نوع کالا و تناژ بدون نیاز به ثبت نام و تنها با یک کلیک استعلام قیمت حمل نمود. این سرویس سعی دارد تا با مدل سازی از طریق بررسی فاکتورهای موثر بر قیمت حمل، با دقت بسیار بالایی در جهت حداقل کردن هزینه برای صاحب بار و حداکثر کردن درآمد برای راننده عمل کند. این مهم بواسطه ی مستقیم بودن ارتباط بین صاحب کالا و راننده و حذف واسطه ها محقق می گردد.

همچنین در این سیستم پس از وارد کردن ۴ پارامتر ذکر شده، تمامی حالات ممکن بارگیر برای ارسال محموله به صاحبان کالا نمایش داده خواهد شد و متناسب با هر بارگیر، قیمت متناسب با آن نمایش داده خواهد شد. میلیون ها حالت پیش بینی شده برای قیمت دهی و تخصیص ناوگان، این سیستم را تبدیل به جامعترین پلتفرم استعلام قیمت در حوزه حمل و نقل جاده ای می کند.

نبود مرجع معتبر و رسمی در قیمت گذاری حمل و نقل کالا در کشور، هم برای صاحبان کالا و هم برای رانندگان مشکلات فراوانی را به همراه داشته است. عملکرد سلیقه ای در نرخ گذاری و حضور واسطه های متعدد در فرایند تخصیص بار به ناوگان، از معضلات جدی این صنعت محسوب می شود که به لطف فناوری و سیستم های هوشمند در حال رفع و رجوع می باشد. سیستم استعلام قیمت رایگان ترابرنت به سادگی هر چه تمامتر و با دریافت کمترین اطلاعات ممکن قادر به ارائه قیمت در اپلیکیشن موبایل ترابرنت مخصوص صاحبان کالا می باشد.

صاحیان کالا برای استفاده از این سرویس تنها کافیست به این آدرس مراجعه فرمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *