استعلام قیمت حمل جاده ای کالا به شکل فراگیر و تخصیص هوشمند ناوگان، توسط ترابرنت رونمایی شد

بازار خبرهای خوب دیجیتالی در جهت بهبود وضعیت کسب و کارها در چرخه ی اقتصاد کشور این روزها بسیار داغه. شرکت ترابرنت به عنوان اولین بازارگاه اینترنتی حمل و نقل کالا (دارای مجوز از سازمان راهداری)، از سیستم هوشمند استعلام قیمت حمل کالای بین شهری که به شکل فراگیر و با دقت بسیار بالا عمل می کند، رونمایی کرد. بر اساس این الگوریتم، صاحبان کالا با وارد کردن فقط ۴ مقدار شامل مبدا، مقصد، نوع کالا و تناژ قادر خواهند بود استعلام قیمت حمل بار را از مبادی مختلف به مقاصد مختلف در کشور انجام دهند. این قیمت از یک مدل سازی با استفاده از فاکتورهای موثر بر قیمت حمل محاسبه شده و از این لحاظ، با دقت بسیار بالایی در جهت حداقل کردن هزینه برای صاحب بار و حداکثر کردن درآمد برای راننده عمل می کند. این مهم بواسطه ی مستقیم بودن ارتباط بین صاحب کالا و راننده و حذف واسطه ها محقق می گردد.

نبود مرجع معتبر و رسمی در قیمت گذاری حمل و نقل کالا در کشور، هم برای صاحبان کالا و هم برای رانندگان مشکلات فراوانی را به همراه داشته است. عملکرد سلیقه ای در نرخ گذاری و حضور واسطه های متعدد در فرایند تخصیص بار به ناوگان، از معضلات جدی این صنعت محسوب می شود که به لطف فناوری و سیستم های هوشمند در حال رفع و رجوع می باشد. سیستم استعلام قیمت رایگان ترابرنت به سادگی هر چه تمامتر و با دریافت کمترین اطلاعات ممکن قادر به ارائه قیمت در اپلیکیشن موبایل ترابرنت مخصوص صاحبان کالا می باشد که می تواند به عنوان مرجع قیمت دهی در این حوزه مورد استفاده قرار بگیرد.

علاوه بر این، این سیستم قادر است تا با توجه به پارامترهای ورودی، نوع بارگیر متناسب با کالا را به شکل خودکار مشخص کند و نیاز نخواهد بود تا صاحبان کار درگیر انتخاب نوع ناوگان مورد نیاز برای حمل بار خود شوند که قطعا باعث صرفه جویی در زمان خواهد شد.

موقعیت جغرافیایی کشورعزیزمان ایران، باعث شده تا چشم انداز بسیار روشنی از توسعه حمل و نقل در منطقه خاورمیانه پیش روی ما باشد و یقینا تقویت زیرساخت های فناورانه در این زمینه به رشد اقتصادی کشور در ۵ سال آینده کمک شایان ذکری خواهد کرد.

برای دانلود اپلیکیشن ترابرنت مخصوص صاحبان کالا به وب سایت رسمی ما به آدرس taraabar.net قسمت صاحبان کالا مراجعه فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *