در قسمت لینک بالای سایت در قسمت ثبت نام ورود کرده در قسمت دارندگان بار وارد شده .شماره موبایل خود را به عنوان نام کاربری و یک رمز عبور برای دسترسی به صفحه کاربری خود انتخاب می کنید و با تکرار رمز عبور و تایید پیغام اینکه شما در سایت ثبت شده اید ظاهر می شود .
با ارسال پیامک به شما و کد ثبت عضویت شما و تایید خط موبایل شما در ترابر نت تایید می شوید
شما میتوانید از طریق حساب کاربری خود در گوگل به شبکه ترابر.نت بپیوندید
"ما دوست داریم که ثبت نام برای هر فرد به آسانی انجام شود، اما کماکان ممکن است مشکلاتی وجود داشته باشد. بیشترین مشکلی که مشاهده شده این است که شماره موبایل مجاز به ساخت حساب کاربری نیست یا درحال استفاده است. اگر مسئله شما همین باشد، این بدین معناست که شما هم اکنون حساب کاربری ای در ترابر.نت دارید. شما باید از طریق کلید فراموشی رمز عبور، درخواست بازیابی رمز عبور دهید. ما برای هر شماره موبایل منحصربه فرد یک حساب کاربری اختصاص میدهیم، لذا لطفا این مساله را قبل از ایجاد حساب کاربری جدید مدنظر قرار دهید. مساله دیگری که قالبا وجود دارد این است که شما نیاز دارید تا از مرورگر اینترنت دیگری همانند گوگل کروم و یا موزیلا فایرفاکس استفاده نمایید و یا تاریخچه بازدیدهای صفحات اینترنتی خود را پاک نمایید. اگر هیچکدام از این مسایل نباشد شما میتوانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید."
بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و وارد شدن به سایت در قسمت بالا سمت چپ آیکن یک آدمک ظاهر میشود که با کلیک بر روی آن صفحه کوچک دیگری باز میشود که در آنجا گزینه ویرایش صفحه من وجود دارد. با فشردن این کلید شما به صفحه ویرایش اطلاعات خود ارجاع داده میشوید که از آنجا میتوانید اطلاعات خود را بروز رسانی نمایید.
بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور و وارد شدن به سایت در قسمت بالا سمت چپ آیکن یک آدمک ظاهر میشود که با کلیک بر روی آن صفحه کوچک دیگری باز میشود که در آنجا گزینه تنظیمات وجود دارد. با فشردن این کلید شما به صفحه تنظیمات حساب کاربری خود ارجاع داده میشوید که از آنجا میتوانید رمز عبور خود را تغییر دهید.
اگر حساب کاربری شما تاییدیه اضافی می خواهد امکان این می رود که حساب شما مسدود شده است .در نتیجه شما قادر نخواهید بود که به حساب کاربری خود متصل شوید.اگر حساب کاربری شما مسدود شده است به تیم ترابر اجازه دهید تا درجریان مشکل شما قرار گیرند . مدارک لازم جهت تشخیص هویت شما میتواند با تماس از طریق خط موبایل ثبت شده در سایت و یکی از مدارک زیر صورت پذیرد 1- عکس کارت ملی 2-عکس از مدارک راننده 3- عکس از عابر بانک و حساب بانکی برای تایید هویت کاربر
اگر شما از ترابر.نت پیامک دریافت نمیکند، لطفا در ابتدا شماره موبایل تایید شده در صفحه کاربری خود را چک کنید و اگر مشکل کماکان باقی بود احتمالا شما دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را در اپراتورهای تلفن همراه مسدود کرده اید که البته میتوانید از طریق اپراتور موبایل خود مجددا آن را فعال نمایید. اگر ایمیلی دریافت نمی کنید لطفا اسپم و جانک مسیج را در ایمیل خود چک کنید تا مطمین شوید در قسمت دیگر ایمیل شما ذخیره نشده باشد.یا در قسمت صفحه کاربری خود چک کنید که ایمیل شما به صورت صحیح وارد شده باشد و یا در غیر این صورت به تیم ترابر اجازه دهید تا ایمیل شما را با پیغامی که در نرم افزار می گزارید چک کنند.
"اگر شما تلاش می کنید که حساب کاربری ای در ترابر.نت بسازید و متوجه شوید که شماره موبایل و یا ایمیل شما در حال حاضر در سایت ثبت گردیده است، این امکان وجود دارد که یک حساب کاربری به صورت اشتباه با شماره شما ثبت گردیده باشد. اگر شما در حال حاضر حساب کاربری ای در ترابر.نت ندارید، خواهشمندیم به ما اطلاع دهید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. اگر شما حساب کاربری ای در ترابر.نت دارید ولی نمیتوانید اطلاعات خود را بروز کنید، لطفا به سوال ""نمیتوانم شماره موبایل و یا ایمیل خود را تعویض کنم! "" مراجعه فرمایید."
"تمام کاربران ترابر باید آدرس ایمیل و موبایل تایید شده داشته باشند تا بتوانند درخواست حمل بار بدهند. اگر دارید تلاش می کنید که ایمیل یا اکانت کاربری موجود را تغییر دهید یک اخطار برای تغییر اطلاعات موجود دریافت می کنید. اگر توانایی این را ندارید که با اکانت جدید وصل شوید به علت این است که شماره شما در حال استفاده است، لطفا به ما اجازه دهید تا برای شما اطلاعات را تصحیح کنیم ."
"ارزش شما به عنوان یک عضو خانواده ترابر.نت خیلی زیاد است و خارج شدن شما برای ما ناراحت کننده است. لطفا اگر کاری از دست ما بر میاید خواهشمندیم حتما به تیم پشتیبانی ما اطلاع دهید. بخاطر داشته باشید: شما هزینه ای برای باز نگهداشتن حاسب کاربری خود در ترابر.نت نمیپردازید، این خیلی ساده است! شما هر موقع دوست داشتید میتوانید بیاید و بروید و از خدمات و ظرفیت های ترابر.نت استفاده کنید. اگر شما حساب کاربری خود را ببندید، شما نمیتوانید برای حمل و نقل های انجام شده بازرخورد بنویسید، اما کماکان دیگران میتوانند برای شما بازخورد بنویسند. اگر شما حساب کاربری خود را ببندید دیگر قادر به ورود به سایت و نرم افزار موبایل نخواهید بود و امکان مشاهده اطلاعات حساب را نخواهید داشت، شامل اطلاعات فاکتورها و حمل و نقل های رزرو شده قبلی. بعد از بسته شدن حساب کاربری، ترابر.نت اطلاعات حساب و افراد را حفظ می کند. این برای اجرای قانون، جلوگیری از تقلب، حل و فصل اختلافات، حل مشکلات، کمک به هرگونه تحقیقات، اجرای توافقنامه کاربری ترابر.نت، و دیگر اقدامات قانونی بسیار ضروری است. توجه! : طبق سیاست های ترابر.نت اگر شما مجددا علاقه مند به فعالیت در ترابر.نت باشید، امکان باز کردن حساب جدید در آینده نخواهید داشت، شما فقط میتوانید حساب قبلی خود را دوباره فعال کنید. برای این کار شما نیاز دارید تا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید."
اگر احساس می کنید شخص دیگری از حساب کاربری شما بدون اجازه شما استفاده می کند، حساب کاربری شما در خطر است .اگر مسیر هایی که شما جا به جا کرده اید صحیح نمی باشد و اگر صورت حسابی اشتباها برای شما ارسال می شود یا تماسی از صاحب بار به صورت اشتباه با شما گرفته می شود حساب کاربری شما در معرض خطر است .اگر شما قادر هستید به حساب کاربری خود متصل شوید در قسمت صفحه کاربری خود رمز خود را عوض کنید و مطمین شوید که رمز جدید خاص تر و متفاوت تر است .و اگر نمی توتوانید تیم ترابر.نت را از طیق ایمیل یا تماس در جریان گذاشته و شرح دهید که چرا گمان می کنید حساب شما در خطر است .
"برای متصل و یا قطع ارتباط حساب های کاربری شما در ترابر.نت با فیسبوک، گوگل، لینکیدین و ... باید مراحل زیر را انجام دهید: 1-روی نام خود و یا صفحه من کلیک کنید 2-بر روی گزینه ویرایش صفحه من کلیک کنید 3-روی کلید اتصال به فیسبوک، گوگل و یا لینکدین کلیک نمایید. نکته: اتصال هر تعداد از صفحات شبکه های اجتماعی به صفحه ترابر.نت شما باعث حس اعتماد در بازدید کنندگان صفحات شما و در نهایت رتبه شما در سایت ترابر.نت می گردد. "
نشانی اینترنتی ای که در آدرس بار مرورگر شما در هنگامی که در صفحه کاربری خود هستید نشانی شما در سایت ترابر.نت میباشد که میتوانید با دوستان و مشتریان خود به اشتراک بگذارید.
خیر، این امکان وجود ندارد چرا که برای هر کاربر یک نشانی اینترنتی اختصاصی در ترابر.نت اختصاص داده شده است.
در قسمت صفحه کاربری خود وارد شده و در محل الصاق عکس شخصی خود را در آن قسمت الصاق می کنید .
ممکن است اطلاعات تماس شما یا ایمیل شما به درستی وارد نشده باشد و یا مشکلی در تغییر اطلاعات شما وجود داشته باشد در این صورت با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.
"احتمالا یکی از کاربران دیگر به اشتباه هنگام تغییر رمز خود شماره موبایل و یا ایمیل شما را درج کرده است! لطفا به این پیامک و یا ایمیل پاسخی ندهید. احتمال دیگر این است که ممکن است حساب کاربری شما در خطر باشد و فرد اقدام به هک کردن حساب کاربری شما نموده است، اگر احساس خطر می کنید، پیشنهاد میکنیم وارد حساب کاربری خود شوید و خودتان رمز عبورتان را تغییر دهید."
"بعد از انجام مراحل ثبت نام، شماره موبایل شما می بایست تائید شود. برای تائید شما می توانید کد ارسال شده به گوشی خود را وارد نمایید تا حساب کاربری شما فعال شود. اگر پیامکی برای شما ارسال نشد می توانید درخواست ارسال مجدد را کلیک کنید تا دوباره پیامک برای شما ارسال شود."
شما می توانید تمام اعلاناتی را که برای شما ارسال می شود را در قسمت تنظیمات صفحه کاربری خود مدیریت کنید. از منوی بالای صفحات سایت وارد بخش ویرایش حساب کاربری شوید و به کلید تنظیمات مراجعه نمایید.

Menu 1

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Menu 2

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Menu 3

Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 5

5Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 6

6Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 7

7Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 8

8Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.