"اگر شما تا حالا چیزی را جابجا نکرده باشید، حمل و نقل هرچیز میتواند نگران کننده و خاص باشد. از بارگیری تا تحویل، ما تجربه خوبی در ترابر.نت برای شما میخواهیم، اما میخواهیم یک سری نکات را به یاد داشته باشید. برای تازه کارها، مطمئن شوید که میخواهید چه چیزی را جابجا کنید. تلاشتان را بکنید تا ابعاد و وزن و اطلاعات مورد نیاز محموله خود را جمع آوری و ثبت نمایید. خریدهای آنلاین و فروشگاه های آنلاین کمک بسیار خوبی به شما برای ارایه اطلاعات مرتبط با حمل محموله به شما میکنند. این به ثبت بار اقلام شما کمک می کند و اطلاعات مورد نیاز ارایه دهندگان خدمات حمل و نقل را تامین میکند. اگر شما میخواهید دام و یا طیور را انتقال دهید، از سلامتی آن های آگاه و مطمئن باشید که آنها به اندازه کافی آمادگی و استقامت لازم برای جابجایی را دارند. نمیدانید از کجا شروع کنید؟ پیشنهاد می کنیم از صفحه راهنمای حمل ایمن و 5 گام راهنمای دارندگان بار شروع کنید. سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راهور اطلاعات و راهنماهای ارزشندی تهیه کرده اند که اطلاع از آنها قطعا ارزشمند است. همه چیز آماده است؟ خیلی هم عالی! شما میتوانید حساب کاربری خود را بسازید و یا اگر وارد سایت شده اید، محموله خود را ثبت نمایید و پیشنهادهای حمل مرقوم به صرفه ای از شرکت های حمل و نقل دریافت کنید."
برای ثبت بار میتوانید به منوی ثبت بار در بالای صفحه مراجعه نمایید و در چهار مرحله اطلاعات محموله خود را ثبت نمایید و آماده دریافت پیشنهادهای حمل فوق العاده شوید.
در مرحله اول ثبت بار با صفحه ثبت اطلاعات اولیه روبرو خواهید شد که میتوانید دسته و زیردسته کالا یا محموله خود را انتخاب نمایید، علاوه بر این باید عنوانی مناسب و گویا برای ثبت در بارنامه انتخاب نمایید و همینطور برای اینکه رانندگان بتوانند بهتر به شما قیمت بدهند میباید یک شرح کوتاه از محموله خود بنویسید.
در مرحله دوم ثبت بار شما باید نسبت به تعیین دقیق محل بارگیری (مبدا) و تخلیه (مقصد) اقدام نمایید. این موارد برای راهنمایی راننده، تعیین قیمت و ثبت در بارنامه بسیار ضروری است.
در مرحله سوم از شما خواسته میشود که اطلاعاتی دقیقتر و جزئی تری همچون ابعاد، وزن، تصویر را وارد نمایید تا دارندگان ناوگان بتوانند درک درستی از محموله شما حجم کار داشته باشند و قیمتی مناسب به شما ارایه نمایند.
در آخرین مرحله یعنی مرحله تایید درخواست از شما تاریخ بارگیری و تحویل، نوع بیمه، ارزش محموله، بودجه پیشنهادی و خدمات مورد نیاز دیگر از جمله کارگر، جرثقیل، لیفتراک و ... پرسیده میشود.
"روش های قیمت گذاری یا بودجه پیشنهادی قیمت گذاری یکی از مهمترین بخش های استفاده از ترابر.نت است. ما میخواهیم شما به عنوان یک مشتری خدمات حمل و نقل بهترین قیمت را دریافت نمایید. وقتی شما در حال ثبت کردن محموله خود هستید میتوانید از روش های مختلف قیمت و بودجه مناسب را تخمین و اعلام نمایید. تعرفه های رسمی حمل با استفاده از نقشه فاصله، زمان و تعرفه شما میتوانید تعرفه های رسمی سازان راهداری و حمل و نقل جاده ای و اتحادیه های حمل و نقل را مشاهده نمایید. قیمت های اعلام شده برای محموله های دیگر شما میتوانید به قسمت لیست بار مراجعه نمایید و با انتخاب محموله های مشابه خود تخمینی از هزینه حمل محموله خود داشته باشید. حراج به زودی بخش جدید حراج معکوس برای پیدا کردن بهترین و مناسب ترین پیشنهاد حمل راه اندازی خواهد شد. بودجه پیشنهادی همچنین شما میتوانید در آخرین مرحله ثبت بار یعنی همان تایید درخواست، بودجه و قیمت پیشنهادی خود را اعلام کنید. و سپس از طریق بخش گفتگو با رانندگان پیشنهاد دهنده حمل در ارتباط باشید و قیمت خود را به روز نمایید. اگر سوالی در ارتباط با روش های پرداخت دارید میتوانید به بخش ""روش های پرداخت"" در همین قسمت مراجعه نمایید."
"ویژه سازی محموله محموله ویژه به دلیل ویژه بودن بیشتر مورد توجه پیمانکاران حرفه ای قرار میگیرد و پیمانکاران بیشتری به شما پیشنهاد میدهند. محموله مخفی بعضی از کارفرما ها ممکن است تمایلی نداشته باشند که کاربران برای ارسال قیمت با هم رقابت کنند یا فریلنسرها تحت تاثیر پیشنهادات یکدیگر قرار بگیرند. در این صورت کارفرما می‌تواند گزینه مخفی را انتخاب کند. در پروژه مخفی، فریلنسرها فقط می‌توانند پیشنهادات خود را مشاهده کنند و میانگین پیشنهاد و تعداد پیشنهادها فقط به کارفرما نمایش داده می‌شود. محموله محرمانه ممکن است شما نخواهید متن آگهی محموله شما در موتورهای جستجو مانند گوگل ایندکس شود و تمایلی نداشته باشید تا دیگران از توضیحات پروژه شما آگاه شوند. برای این منظور با انتخاب گزینه محموله محرمانه، فقط کاربرانی که وارد سایت باشند می‌توانند وارد صفحه پروژه شما شوند. لطفا توجه داشته باشید که نام محموله به صورت محرمانه باقی نخواهد ماند، پس بهتر است نام عمومی‌تری برای محموله خود انتخاب کنید. محموله فوری محموله فوری نشانگر عجله کارفرما برای جابجایی هرچه سریعتر بار است و مورد توجه پیمانکاران حرفه ای که توانمندی حمل سریعتر بار را دارند قرار می گیرد. محموله ممتاز رنگ پیش زمینه محموله شما در فهرست محموله ها متمایز از بقیه محموله ها خواهد شد. این کار باعث میشود پیمانکاران بیشتری به بار شما توجه کنند."
"اگر هنوز پروژه شما تائید نشده باشد در صفحه میزکار روبروی نام پروژه شما دکمه ویرایش را کلیک و محموله خود را ویرایش کنید بعد از تائید امکان ویرایش وجود ندارد، محموله شما برای رانندگان ارسال شده و کاربران بر اساس اطلاعات وارد شده پیشنهاد ارسال کرده اند. اما تا زمانی که محموله شما باز باشد می توانید پروژه خود را تصریح کنید. یعنی توضیحات بیشتری به پروژه خود اضافه کنید. موارد اضافه شده با ذکر تاریخ به ادامه پروژه شما اضافه می شود و رانندگانی که پیشنهاد ارسال کرده اند از طریقه اطلاعیه و ایمیل آگاه می شوند تا در صورت نیاز پیشنهاد خود را ویرایش کنند. زمان و مبلغ قابل ویرایش هستند و شما می توانید این تغییرات را در آگهی محموله خود اعمال کنید. برای تغییر قیمت یا زمان حمل محموله در برگه میزکار، موش را روی قیمت یا زمان پروژه ببرید و روی دکمه ویرایش روبروی کلیک کنید هم کارفرما و هم پیمانکار هر دو می‌توانند قیمت و زمان حمل محموله را ویرایش کنند. طرف مقابل از تغییر مطلع شده و پس از تائید وی تغییر انجام می‌شود."

Menu 3

Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 5

5Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 6

6Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 7

7Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 8

8Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.