"مطالعه و بررسی بازخوردها و لغو کردن ها در صفحات رانندگان اینجا هر روز هزاران راننده بررسی شده مطمئن که خدمات با کیفیت ارایه میدهند از ترابر.نت استفاده می کنند. بعضی از وقت ها پیشنهادهای حمل بسیار خوبی داده میشود. با قیمت پایین و خدمات استثنایی درست همانی که شما میخواهید، اما همیشه پیشنهادات را قبل از اینکه بپذیرید حتما مورد ارزیابی قرار دهید. این را بخاطر داشته باشید که ترابر.نت امکان تست و ارزیابی ادعاهای دارندگان ناوگان را بطور کامل و قطعی ندارد. لذا برای شما ابزارها و امکاناتی محیا کرده ایم که شما بتوانید دانش و تجربه خود را برای یک حمل و نقل موفق آموزش و ارتقا بدهید. موارد دارای ریسک بالا در صفحات کاربران لغو کردن های متعدد با دلایل مشابه اگر اکثر نظرات در ارتباط با لغو کردن ها شبیه همدیگر باشند و قالب مشابه ای داشته باشند (عدم برقراری ارتباط، نرفتن سر قرار، افزایش قیمت و ...)؟ اگر برنامه حمل شما به زمان حساس است و شما با صفحه راننده ای مواجه هستید که پر است از لغو کردن های متعدد و نظرات اعتراضی به تاخیر در حضور به موقع، راننده باید دلایل قانع کننده ای و غیر تکراری ای (مانند نقص فنی، بیماری) ارایه کرده باشد. قیمت بسیار پایین، بدون بازخورد، بدون اعتبار هرکسی میتواند هر قیمتی پیشنهاد بدهد، اما قیمت های واقعی و معقول نشانی برای یک حمل اصولی و ایمن است. این برای رانندگان وسوسه انگیر است تا برای گرفتن محموله قیمت پایین بدهند و برای شما نیز وسوسه انگیر است که قیمت های پیشنهادی پایین را بپذیرید، اما برای هر دوی شما ریسک بالایی دارد."
"بعد از انتخاب ناوگان شما و راننده باید نسخ بارنامه را امضا کرده و بین یکدیگر تبادل کنید (این سند حکم قرارداد شما را دارد).. بررسی مدارک ما برای راحتی کار و ایجاد اعتماد بین شما و رانندگان یکبار در هنگام ثبت نام در ترابر.نت مدارک را دریافت و بررسی کرده ایم و شما میتوانید در صفحه دارندگان با مشاهده علامت های þ و × متوجه شوید که کدام یک از مدارک توسط رانندگان ارایه شده و کدام مدرک ارایه نشده است. هرچه مدارک بیشتری (علامت þ بیشتری) در صفحه رانندگان باشد آن راننده قابل اعتماد تر است. اما به هر حال شما باید زمانی که میخواهید بار خود را تحویل راننده بدهید از آن درخواست مشاهده مدارک کنید و بهتر است یک نسخه کپی از مدارک را از ایشان بگیرید و همچنین امضا راننده را بر روی نسخ بارنامه گرفته و نسخه امضا شده تحویل محموله را تا زمان دریافت محموله از در مقصد پیش خود نگاه دارید."
شما میتوانید از منوی برای دارندگان بار به لیست تعدادی از دارندگان ناوگان برتر دسترسی داشته باشید.
"بعد از اینکه دارنده بار یکی از دارندگان ناوگان را که پیشنهاد قیمت داده اند را انتخاب کرد وارد صفحه تایید نهایی که شامل محاسبات هزینه ها و نمایش پیش فاکتور و صدور بارنامه است میشود. این بخش شامل نمایش اطلاعات فرستنده، مالک بار، کامیون و راننده حمل کننده، تاریخ و ساعت، کد محموله میباشد. جدول فاکتور شامل: 1.کرایه حمل و نقل محموله (پیش کرایه و پس کرایه) 2.بسته بندی 3.لیفتراک، 4.جرثقیل5.کارگر 6.باسکول 7.پایانه، 8.کارمزد صدور بارنامه، 9.حق بیمه، 10.خدمات ردگیری محموله از طریق موبایل 11.هزینه های دیگر12.مالیات ارزش افزوده 13.تخفیف میباشد. برای چاپ فاکتور شما میتوانید با فشردن دکمه چاپ فاکتور را از طریق دستگاه چاپگر متصل به کامپیوتر خود چاپ نمایید و یا با انتخاب گزینه ذخیره به صورت فایل در کامپیوتر خود ذخیره نمایید. شما میتوانید تاریخچه حمل و نقل های خود را مشاهده کنید و درخواست نمایش مجدد فاکتور را با ورود به حساب کاربری خود در ترابر.نت و مراجعه به میزا کار من بخش حساب داشته باشید."
"شما برنامه حمل خود را رزرو کرده اید و آماده انجام جابجایی هستید؟ در ابتدا به صندوق پیام خود مراجعه کنید و پیامی با عنوان تایید رزرو حمل را مشاهده فرمایید. شما در آنجا اطلاعات راننده خود را پیدا خواهید کرد. راننده در صورتی که سوالی درباره بارگیری و یا محل تحویل بار داشته باشد با شما تماس خواهد گرفت. همیشه از اقلام مختلف حمل خود عکس های مختلفی بگیرید و لیستی از اقلام تهیه کنید. این مستندات اگر در حمل شما مشکلی پیش بیاید خیلی کارامد خواهند بود. همچنین شما باید مراقب بسته بندی اقلام باشید اگر اقلامتان نیاز به بسته بندی خاصی دارد و این جز خدمات درخواستی شما بوده است. ارتباطات خیلی مهم است، لذا اطلاعات تماس خود و راننده را رد و بدل نمایید و اگر تغییری در برنامه حمل ایجاد شد با یکدیگر در تماس باشید و به یکدیگر اطلاع دهید."
"این خیلی مهم است که در ارتباط با مراحل و اقدامات قبل از بارگیری و هنگام بارگیری مطمئن باشید. اول، مطمئن شوید که حالت برنامه حمل را از رزرو به بارگیری تغییر دهید، این به راننده کمک میکند تا به صورت شفاف بداند که چه کاری را و در چه زمانی باید انجام دهد. دوم، مطمئن شوید که محموله در محل مورد نظر آماده بارگیری و حمل است، یک نفر را برای اطمینان از این موضوع به محل بفرستید. هنگامی که شما به محل بارگیری رسیدید، باید در ابتدا لیست کلیه اقلام آماده حمل را بررسی نمایید. در ارتباط با نکات ظریف شامل آسیب دیدگی ها حساس باشید و تصاویری از محموله آماده حمل بگیرید. اگر شما میخواهید محموله ای از دام و طیور را جابجا کنید، از وجود کارت سلامت و معاینه بهداشتی آنها و آمادگی دام و طیور برای حمل و نقل اطمینان حاصل کنید. اگر بعضی چیزها درست به نظر نمیرسد، ممکنه بهترین تصمیم لغو برنامه حمل باشد. ترابر.نت درست همان زمان حملی را نشان میدهد که رانندگان پیشنهاد داده اند. 2 چیز در زمان حمل شایان ذکر است: 1. تخمین زمان حمل شمال روز بارگیری نیست. برای مثال، اگر محموله شما دوشنبه با تخمین زمانی 3 روز بارگیری شود، زودتر از پنجشنبه تحویل داده نخواهد شد. 2. در خدمات استاندارد، زمان حمل پیش بینی شده، تضمین نمیشود. اگر شما نیاز اضطراری به دریافت محموله خود در روز و ساعت خاصی هستید پیشنهاد میکنیم از ارایه دهندگان خدمات حمل و نقل با استاندارد و کیفیت خیلی بالا استفاده نمایید."
"شما سفر طولاتی ای را پشت سر گذاشته اید، و اکنون در نقطه تحویل بار هستید: مرحله بعد چیست؟ همیشه به محض ورود محموله آن را بازرسی همراه راننده بازرسی کنید و مطمئن باشید که راننده بارنامه را به همراه داشته باشد. اگر همه چیز روبراه است و راننده محموله را به سلامت رسانده است از او تقاضای بارنامه و فاکتور را نمایید. اگر پرداخت به صورت پیش کرایه و پس کرایه است، باقیمانده کرایه حمل (پس کرایه) را به راننده تحویل و رسید دریافت کنید. اگر در محموله آسیبی مشاهده کردید، ان شا الله که حتما محموله خود را بیمه کرده اید و میتوانید از جبران خسارت بیمه استفاده کنید."
"اطلاعات راننده بر روی فاکتور ارسال شده به صندوق پیام و گوشی همراه شما حاوی اطلاعات تماس راننده است. ارتباطات خیلی مهم است، لذا اطلاعات تماس خود و راننده را رد و بدل نمایید و اگر تغییری در برنامه حمل ایجاد شد با یکدیگر در تماس باشید و به یکدیگر اطلاع دهید."
"نام و نام خانوادگی: اسم راننده و یا مالک کامیون میباشد. نوع کاربری: در ترابر.نت ما 2 نوع عضویت داریم: 1-دارندگان ناوگان 2-دارندگان بار تاریخ عضویت: تاریخ نمایش داده شده نشان دهنده زمان عضویت راننده است و هرچه این تاریخ قدیمی تر باشد یعنی رانند عضو قدیمی تر است. امتیاز: نشان دهنده میانگین امتیازاتی است که مشتریان و کارفرمایان قبلی به راننده داده اند. حسن انجام: متن هایی است که کارفرمایان و مشتریان دیگر در تعامل با این راننده در جابجایی ها و حمل و نقل های قبلی بعنوان بازخورد نوشته اند. وجود نشان þ به معنای ثبت و نشان × به معنای عدم ثبت در جلوی هرکدام از موارد (موبایل، ایمیل، تلفن، آدرس، کارت ملی، گواهینامه، کارت ماشین، کارت بیمه، کارت هوشمند، معاینه فنی، کارت سلامت، عدم سوء پیشینه) میباشد. هرچه نشان های þ در صفحه کاربری راننده بیشتر باشد راننده قابل اطمینان تر و هرچه نشان های × بیشتر باشد راننده غیر قابل اطمینان تر است. تصاویر کامیون: تصاویری است که راننده به عنوان تصاویر کامیون خود درج کرده است."
"این سخت‌ترین و مهم‌ترین کاری است که شما می‌بایست انجام دهید. یک انتخاب خوب، شما را به آنچه می‌خواهید می‌رساند و یک انتخاب بد، غیر از هدر دادن وقت و نارضایتی چیز دیگری به دنبال نخواهد داشت. رانندگانی که قبلا در ترابر.نت حمل و نقلی انجام داده‌اند، از کارفرمایان قبلی رتبه و نظر دریافت کرده‌اند. جزئیات رتبه، نظر، نوع حمل و نقل و کرایه آن در صفحه رانندگان نمایش داده می‌شود. بررسی کنید تا ببینید حمل و نقل ‌هایی که انجام شده است، با استانداردهای که شما میخواهید همخوانی داشته باشد در قسمت سمت چپ صفحه رانندگان، گزارشی از تعداد پیشنهادهایی که راننده ارسال کرده، تعداد حمل و نقل ‌هایی که به او واگذار شده، و در نهایت تعداد حمل و نقل‌هایی که با موفقیت انجام شده وجود دارد. این آمار نشان می‌دهد که این رانندگان تا چه اندازه به کارفرما متعهد است. توجه داشته باشید که در بعضی موارد ممکن است مشکل از طرف کارفرما باشد، ولی این آمار ایده کلی مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال در گزارش فوق این راننده برای انجام ۲۰ حمل و نقل انتخاب شده است که ۱۴ حمل و نقل را انجام داده است. در ماه اخیر نیز ۳ حمل و نقل انجام نشده دارد که ممکن است همچنان در دست اقدام باشد. با این احتساب که این کاربر از مجموع ۲۰ حمل و نقلی که انجام آنها را تائید کرده است، ۱۴ حمل و نقل را انجام داده است و ۳ حمل و نقل نیز در این ماه در دست اقدام دارد، می‌تواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد. در نهایت حتما از طریق پیغام خصوصی با راننده در ارتباط باشید. از وی سوال بپرسید و توضیح بخواهید تا اخلاق، رفتار و گفتار وی را مشاهده کنید و ببینید آیا این راننده، فرد مناسبی برای انجام حمل و نقل شماست، مهارت کافی برای انجام حمل و نقل شما را دارد، و نسبت به انجام حمل و نقلی متعهد است یا خیر. شما میتوانید علاوه بر دقت نظر در اطلاعات وارد شده در صفحات رانندگان از بخش گفتگو از دارندگان ناوگان از کم و کیف خدماتشان پرسش نمایید. کارت هوشمند، لغوها، سیاست ها، قراردادها، تجربه، زمان، هزینه ها و هر چیز دیگری که ممکن است به موقع بودن و ایمنی حمل و نقل محموله شما مربوط باشد. به یاد داشته باشید، ورود اطلاعات تماس نقض شرایط ما است."
"قبل از اینکه پیشنهاد حملی را از راننده ای بپذیرید، به این 5 نکته توجه داشته باشید: به تذکرات و نکات ارایه شده توسط پلیس راهور توجه کنید. آیا تحقیق کرده اید؟ در ترابر.نت ما اطلاعات کلیدی و سیستمی برای اعتبار سنجی و اعتماد سازی ایجاد کرده ایم که نشان دهنده عملکرد ارایه دهندگان خدمات حمل و نقل در گذشته و تاییدیه های حسن انجام کار توسط مشتریان قبلی آنها میباشد. امتیازات بالاتر به طور کلی بدین معناست که راننده باتجربه تر و با عملکرد بهتر است. قبل از اینکه پیشنهاد حمل راننده ای را بپذیرید، میتوانید به راحتی هر سوالی که از رانندگان دارید رو به طور مستقیم از طریق بخش پرسش و پاسخ بپرسید. توجه داشته باشید که پرسش و پاسخ هیچ الزامی برای شما در استفاده از خدمات حمل و نقل رانندگان ایجاد نمی کند. ارزیابی همه پیشنهادات کمترین قیمت همیشه به معنای بهترین پیشنهاد نیست. بعضی وقت ها یک پیشنهاد با قیمت بالاتر از رانندگان با تجربه تر و یا مناسب تر و بهتر برای حمل محموله شما داده میشود. اگر بعد از پذیرفتن پیشنهاد، احساس کردید با راننده خود راحت نیستید، شما میتوانید تقاضای لغو واریز کرایه و لغو بارگیری نمایید و مبلغی که شما پرداخت کردید به حساب شما در ترابر.نت بر خواهد گشت. این اعتبار برای یکسال از تاریخی که حمل محموله شما لغو شد برای استفاده مجدد شما وجود خواهد داشت. اگر شما تمایل دارید این پول به حساب بانکی شما واریز شود میتوانید با تیم پشتیبانی ترابر.نت تماس بگیرید. بخاطر داشته باشید شما میتوانید به طور رایگان از ارایه دهندگان خدمات حمل و نقل پیشنهاد حمل بگیرید. جابجایی مطمئن واریز ها و پرداختی های شما برگردانده میشود اگر از گزینه ""جابجایی مطمئن ترابر.نت"" استفاده کرده باشید. این بدان معنی است که هر تراکنش تا سقف 10 میلیون ریال توسط ترابر.نت تضمین میشود اگر مفاد دستورالعمل و راهنمای گارانتی ترابر.نت را اجرا کرده باشید."

Menu 5

5Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 6

6Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 7

7Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Menu 8

8Eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.